Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

refuz sa cred ca nu se mai poate face nimic pt Sonia...si prefer sa cred ca Oana nu mi-a auzit mesajul...ori poate are bateria descarcata si nu raspunde...M-am gandit chiar ca poate i s-a furat mobilul...Orice,dar nu ca Sonia e mai rau....Am trecut prin momente in care mi s-a spus ca-mi va muri copilul(povestea e undeva la mamici de mai-iunie)...Dupa ce a supravietuit,azi am aflat ca e perfect sanatoasa!vreau asta pentru Sonia!Si sper,chiar daca nu mai cred...

Album foto | Slideshow
excursie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinel spune:

Poate chiar nu are timp. E greu cu bebelusi, trebuie probabil sa se si pompeze sa iti mentina lactatia, se pierde o multime de timp cu asta. Apoi, trebuie sa fie acolo pentru Sonia cat mai mult si mai ales daca incearca sa ii ia sange, sa ii puna vreo perfuzie s.a.m.d. Si uneori poate e si prea obosita si nu se simte in stare sa vorbeasca. Despre durere si disperare nu mai zic. Sper din tot sufletul sa isi revina fetita scumpa. Doamne ajuta sa fie bine!

http://photos.yahoo.com/irinoiu

Irina, Daniel (28 Mai 2004) si ingerasul Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuf spune:

Chris, astept si eu vesti despre Soshonica. Doamne ajuta sa nu fie ceva rau! Ne rugam sa fie bine.

Ciuf, Luca (11.11.2003) si Eva Maria (21.04.2006)
Camera lui Luca/Finding Nemo si Camera Evei-Gradina cu flori vesele
www.onetruemedia.com/my_shared?z=15dde712e107702b2ad340&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Binecuvantarea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florina spune:

...ma alatur si eu voua... De miercuri intru de zeci de ori pe zi pe ambele forumuri asteptand vesti...dar nu-mi mai gasesc cuvintele, nu mai pot scrie nimic la odisee... vreau doar sa stiu ca sunt bine...e atat de nedrepta si de crunt de cruda situatia asta...
Kay, daca citesti... fii tare, vorbeste-i, are nevoie sa-ti simta prezenta. Sper sa nu mai sufere mult, eu inca cred intr-o minune... asa cum cred si in lumina in care ne vom regasi toti fiintele dragi...
Faca-se voia Lui, nu El este vinovat de ce se intampla...
Ma rog pentru sufletul Soniei si pentru linistea sufleteasca a parintilor ei. Nu exista durere mai mare decat a voastra.

Florina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marilena12 spune:

Mi se inmoaie picioarele cand intru aici, sper din suflet sa nu se fi intamplat ceva rau...Dumnezeu sa fie cu ei in aceste momente, si sa fie bine copilul! Mi-e deja groaza de tacerea asta...

Mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinel spune:

Chris, nimic nou? E intr-adevar mult de cand Oana n-a mai dat nici un semn... Doamne ajuta!

http://photos.yahoo.com/irinoiu

Irina, Daniel (28 Mai 2004) si ingerasul Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

Am primit acum mesaj;"E ventilata,are puls foarte mare 190-198,respira si singura,dar extrem de prost,nu mai are febra,nu prea tolereaza mancarea...nu e nici bine,nici foarte rau.Iti mai zic.Nu pot vorbi,nu mai am putere."...Nu am cum s-o intreb daca a ascultat mesajele mele vocale...

Album foto | Slideshow
excursie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Chris - multumim pt vesti !
As vrea sa pot face ceva pt Sonia si Kay


Daria & www.webshots.com/user/giulia16" target="_blank">GIULIA_(2004_08_16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane2200 spune:

Doamne ajuta. Sa auzim numai de bine in continuare.

Ane & Raul - 17 martie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marilena12 spune:

Dumnezeu s-o ocroteasca pe Sonia si sa o ajute sa se vindece! Doar El poate sa faca asta.

Mari

Mergi la inceput