Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 106

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns arcadia spune:

Ce vesti minunate! DD fie cu voi in continuare Abia astept sa pape Soniuta numai bibe, sa va intoarceti acasa si te plimbi prin parc cu Sosonica in carucior, asa cum visai

Mami de Calinut Gabriel (8 mai 2007)

Poze bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

Oana,
ce fericireee,ce ma bucur de vestile bune...,sa dea domnul sa dansati zilnic de acum incolo...,esti o mamica extraordinar de puternica...,te admir enorm...,ai simtul umorului si esti foarte vesela...,BRAVOOO!!!,tine-o tot asa...,toata starea ta i-o transmiti Soniei si uite si tu cit de bine ii merge...BRAVOOO!!!Mamica noastra luptatoare...,te iubim tare si sintem alaturi de tine in orice momentPuuupam tare pe Soso frumoasa...,abia astept sa vad pozici noi...Mi-o si imaginam cu ochii ei bulbucati si suzi cea verde...,ce simpatica trebuie sa fi fost...,doamneeee,ce-as minca si eu o bucutza de Sosonel...,abia astept s-o jumulesc putin...


Cristiana,
trebuie s-o ajutam pe Sonia,trebuie sa fim alaturi de ea...Pentru ea...,orice...si pentru Oana cea minunata...Sinteti o mama si o bunica norocoasa...,cu asa fete frumoase si optimiste...,doamne ajuta sa fie bine in continuare...Va imbratisam cu drag si va sintem alaturi

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia
Mindrete de Crinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

dandusica, pozele sunt deja, chiar si un filmulet !!! pupam si Crinuta si sa stii ca te-am sunat, dar n-ai raspuns !!! ...

oana si Sosonica Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.


rosioara

100.000 USD pt a salva viata Sosonicii cont RON : RO59RNCB0318088189010001!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

Doamneeeee cit este de frumoasaaaaa,o maninci nu alta...,cit de frumos ii sta imbracata in rozzzzz,morrrrr,ce dor imi este de ea...Si ochisorii sint exact cum spuneai tu Oana...,ca ii avea inainte...Cind am cunoscut-o eu...,erau mciiiii si suparati...,acum sint mariiii si frumosiiii.Si suzi cea verde este tare...,ce-i mai place ei...,mai,mai...Noi transmitem muuulte imbratisari de aici de la Bucuresti...,multe muscaturi de bucutze si falcutze...

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia
Mindrete de Crinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina1974 spune:

Doamne, cat e de frumoasa Sososnica!!!!!
Si ce munceste ea la suzi aia.....
Ce ma bucur ca e bine, de fapt din ce in ce mai bine! Parca vad ca in scurt timp o sa inceapa sa traga la biberonut,iar apoi ,impreuna cu mami o sa plece inapoi acasica.
Bravo voua, Sonia si Oana! Imi place buna dispozitia ta,asa sa faci in continuare, ca toata starea ta o trimiti si fetitei, si asta e fosrte important.
Dna Cristiana, ma bucur tare mult ca v-au placut hainutele pe care le-am trimis. Abia astept sa o vad pe Sonia, in poze deocamdata, imbracata in ele.Oricum, eu sunt convinsa ca o sa ajung sa le vad personal pe fete, Oana mi-a zis ca mai tarziu, cand puiuta va fi stabila, vor veni pana la Londra, dupa unul din controalele pe care trebuie sa le faca in Germania.As fi in stare acum sa sar in masina si sa merg sa le aduc, insa e un pic prea devreme.
Oana, numai bine in continuare, tie si Sosonelei frumusele! Doamne ajuta sa fie tot asa ,din ce in ce mai bine si in continuare.
Va pup!

Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

Oana, cat de frumoasa si de puternica este fetita ta cu ochi mari!
sanatate multa ei si tie energie maxima



Shoshonica are nevoie de www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">ajutor!



The moment scatters.
Motionless, I stay and go: I am a pause

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teutz spune:

Aaaa, ce vesti bune!!!!! Bravooo! Ma bucur tare mult ca Sonia a luat in greutate! Sa o tina tot asa! Am vazut si pozicile si filmuletul, e dulce foc, foc Sosonica scumpa, cum se munceste ea la suzeta aia! mamica extraordinara si Sosonelul luptator!

Teutz de Alexia Iarina (10.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martutza spune:

Doamne ajuta.Ma bucur din suflet pentru voi.Sper sa ia cat mai bine in greutate si sa va intoarceti acasa.
Mii de pupici pentru Sonia cea frumoasa si invingatoare si pentru mama ei Oana cea rabdatoare.
Aveti grija de voi.Va asteapta o viata minunata impreuna.

Marta mama lui Victor Mihai 12.03
Varsta lui Victor
Victor Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihacarm2002 spune:

Am urmarit povestea Soniei de la inceput.
Tocmai am vazut si ultimele poze si filmuletul cu Sosonica. E foarte frumoasa. Are niste ochisori superbi! Ce dragalasa e cu suzeta in gurita. Totodata imi dau seama cat de mica e daca raportez la marimea suzetei. Totusi se vede ca s-a rotunjit un pic la falcute. Dumnezeu sa ii dea sanatate si ani multi, multi fericiti alaturi de mami si tati care o iubesc atat de mult!
Kay, cand te simti singura si deprimata, aminteste-ti ca noi ne gandim mereu la tine si bebelina ta si ne rugam sa ai putere sa treci peste aceasta perioada atat de grea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Hahaha ce haioasa e cu ditamai suzi in gurita...E superba, ce ma bucur ca e mai bine!

www.helpsonia.com/" target="_blank">Redati-i Soniei bucuria de a creste langa parintii ei
Povestea nasterii
www.smi.ro/fulguleti" target="_blank">fulguleti

Mergi la inceput