Sa fim alaturi de Diana si familia ei

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

quote:
Originally posted by vikinga

Fetele din Europa au strins pina acum 418€, adica ca 600CAD.
Azi am mai primit de la Tinatache 25€, Zuzi Simona 100€, Sibylle 5€, Andiaroro 40€
Cu Mikiriki suntem 34, am primit deja de la 18 fete, mai am de primit de la 16.
Multumiri


Vikinga cu cei mai frumosi vikingi, Nadja si Aldo



Vikinga, oare de ce n-o fi ajuns si pliculetul meu? L-am trimis totusi pe 14! Sper ca n-oi fi scris adresa gresit! Ai mai primit plicuri dupa asa mult timp?

Noracu Andrei (20aprilie'99) si Victor (12iulie'01)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

In seara asta am sa trimit fetelor pe PM datele necesare.

Sunt de acord si cu o intalnire, daca reusim sa ne organizam.Chiar am sari niste comisioane in felul acesta.

Propuneti ziua , zona, ora pentru intalnire si eu ma pliez pe programul vostru.

Pup si felicit pentru implicare.

Lupta Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Nora din cite am observat plicurile din germania ajung ori in aceeasi zi daca-s puse dimineata, ori a doua zi, uneori in 2 zile, asta daca nu e simbata sau duminica la mijloc. Din afara cam 4 zile, uneori mai mult. Am primit si dupa 8 zile. Mai ales daca e pus recomandat, at sigur dureaza o sapt. Dar intotdeauna toate au ajuns. De adresa nu cred ca trebuie sa-ti faci griji, daca numele meu e scris bine, si fiind un nume usor cred ca e, si daca numele Sylt e scris citibil, sigur ajunge. Sylt e o insula, asa ca prea multi pe aici nu suntem, asa cit un cartier. Oricum cu numele asta suntem singurii de aici. Mici greseli de genul u in loc ü, nu-s asa o mare problema. Eu zic sa nu ne facem griji.Doar ma gindeam daca timbrul pe care l-ai pus e ok. De ex in interiorul germaniei timbrul pt un plic normal e de 55centi, afara insa e cu citiva centi mai mult. Ma gindeam ca poate asa e si in Belgia. Dar daca ai scris adresa ta pe verso, at se intoarce la tine. Am verificat acum toate plicurile venite, inca banii sunt in hirtiile ori cardurile in care fetele i-au pus si toti intr-un dosar. Sigur nu e. Dar o sa vina:)Vikinga cu cei mai frumosi vikingi, Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uta_ciun spune:

AncaMaria ti-am trimis prin paypal citiva banuti pt diana...mai putini de la mine, dar sper sa se stringa de la toata lumea...desi lumea are asigurare in sua, stiu la ce mult se ridica chiar si numai copayment-ul

numai bine
uta_ciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

Astazi am primit pe contul paypal de la:
uta_ciun
Rall
blackpanterro
lucia_cs (statutul era "uncleared" dar mai astept cateva zile)

In total: 280 CAD + 100 USD (uncleared).

De asemenea, am primit cecuri de la:
mamamariana
denisam
anonym

Total: 310 CAD

Astazi am fost la Laura si am vrut sa-i dau cecurile, dar nu am apucat ca era ocupata, mai avea pe altcineva .. asa am amanta pentru data viitoare..

In schimb i-am dat cadoul de la mamamariana (s-a bucurat mult Diana cand a vazut cartile, era chiar in scaun si a putut sa le vada bine, a zambit) si cardurile de la aida_o si alta fata Daniela din Calgary, Laura s-a bucurat ca a primit si ea felicitari, va pupa si va multumeste din suflet, este foarte impresionata de tot ce faceti pentru ea si familia ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

joi 21 iunie pun un plic pe adresa laurei cu ceva banuti... daca vreti sa folosesc alta adresa sa trimit plicul sa imi sc un pm pana cel tarziu joi la 8 AM ora californiei.
multa sanatate si refacere rapida Dianei.

laura


Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian

www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

Vikinga, merci pentru raspuns!

Sper sa nu primesc plicul inapoi si sa fi scris corect adresa, la cat de zapacita sunt... am doar doi copii si-un sot si nu reusesc mai niciodata sa le spun din prima incercare pe numele lor. Asa ca pe barbate-miu il cheama un fel de Andrei-Victor-Bogdan! Noroc ca-s baieti toti trei.Am o prietena care are o fetita si o catelusa si-si striga copila cu numele catelusei.

Cu timbru sigur e Ok ca l-am dat direct in mana la postarita, la ghiseu, si ea mi-a cerut cat trebuie.

Dumnezeu sa-i dea sanatate Dianei.

Noracu Andrei (20aprilie'99) si Victor (12iulie'01)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

am sa dau acum datele tuturor pe pm
scuze pt intarziere

Lupta Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

aM TRANSMIS DATELE NECESARE.

VA ROG FRUMOS SA VA TRECETI SI ID-UL DE PE MESS CA SA VA POT RECUNOASTE.
mERCI MULT
lUPTA DIANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amo2004 spune:

Brandusa, Cosmina va rog sa imi trimiteti un PM cu contul/modalitatea pentru donatiile din Romania si valuta in care se prefera donatia.

Mona si Mihai (13 ian. 2005)
The nicest thing about the future is that it comes one day at a time

Mergi la inceput