Sa fim alaturi de Diana si familia ei

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns getacraiu spune:

Multa sanatate puiutului mic si scump,Diana,copil greu incercat.
Am citit despre Diana si m-am rugat zilnic pentru ea.Sa-i redea Bunul Dumnezeu sanatatea de care are atat de multa nevoie.

Am avut ceva probleme , imi cer scuze ca nu am reusit sa intru mai devreme pe forum,sa anunt depunerea.Este foarte putin, dar pic cu pic sigur se face marea!...Doamne ajut-o pe mucuta Diana sa se faca bine .


cu mult drag
Geta si Stefanica


Rugati-va pentru Diana



http://craiustefan.3x.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getacraiu spune:

Rugati-va pentru Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

Am actualizat cifrele pe prima pagina. Fetelor, inca odata, multumim pentru tot ce faceti pentru Diana!

Am mai primit bani in contul paypal de la doua persoane dar nu precizeaza nick-ul de pe DC..

Doamne Ajuta ca Dienuta sa se faca bine!



Rugati-va pentru Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Am trimis acum (de la Unicredit-Tziriac) 50 RON in contul Brandusei.

Numai bine tuturor!


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=98766" target="_blank"> Bazar pentru Alex, un baietel diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiaMia spune:

Buna,
Puneti va rog la adunare inca 30 RON, depusi astazi la BTR.
Doamne, ajut-o pe Diana!

Numai bine tuturor!

LiaMia si Florin

edit:
depunerea n-am putut-o face personal, ci l-am rugat pe sot, asa ca nu apare nickname la depunator, dar va descurcati voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

M-a impresionat pina la lacrimi povestea Dienutzei. este incredibil cum poate lupta o mina de copil pentru viata lui.
Suntem linga ea si linga parintii greu incercati si ne rugam ca sa se faca bine, sa zburde iar asa cum am vazut-o in poze.
Doamne Doamne e acolo sus si o vegheaza, si poate face un miracol-sau poate chiar a facut deja prin faptul ca traieste si zimbeste.
Vom trimite si noi cit de repede o suma in contul in lei-luni de acum.

Sanatate muuuuulta si putere Dienutza draga!

Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

poze Ioana-Catalina

Povestea nasterii Ioanei-Catalina

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=21fc06911023d376aa686b" target="_blank">Iubirea noastra Ioana-Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Am primit astazi un plic cu 10€, de la AldebaranVikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusa76 spune:

Azi am gasit in contul RON BTR noi depuneri de la:

Cazacu Emil (identificat LiaMIa) - 30 RON
Dabuleanu Ileana Rodica (nick neidentificat) - 100 RON
Sandulescu Ernesta ( aurelia1278) - 50 Ron


MULTUMIM MULT!

In plus, vreau sa va mai spun ca am obtinut viza de plecare in Canada pentru care am facut cerere - in perioada 17 august-12 septembrie.
Le voi vedea pe fetele mele dupa 10 luni de despartire (Diana, Laura si Andrei au venit in Romania in octombrie cu ocazia nuntii mele, ca sa ne nasheasca pe mine si, acum, sotul meu, Laurentiu)

Apropo de conturi si banii stransi pana acum ....si cei care vor depune in perioada in care voi lipsi din tara... nu vor fi NICI UN FEL DE PROBLEME - DIMPOTRIVA!... pentru ca:

Pe langa faptul ca am cerut INTERNET BANKING (un serviciu care imi permite sa vizualizez si sa operez...din orice colt al lumii via internet, extrasele de cont... asa cum procedez de cateva zile-saptamani...) am cerut si un MASTERCARD... prin care... tot din orice colt al lumii, pot face extrageri de bani in moneda tarii respective! (Acoperind eu toate comisioanele care s-au efectuat pana acum si se vor mai efectua in momentul transferului - pt a ajunge in contul Dianei la suma afisata pe DC in CAD)

Cu ocazia asta ii voi inmana surorii mele cardul, ca sumele incasate ulterior sa le poata extrage-transfera, singura!

Eu spun ca asta e o solutie buna de transfer a banilor catre destinatar!

DOAMNE AJUTA S-O GASESC PE DIANA ASA CUM M-AM DESPARTIT DE EA ACUM 10 LUNI!



BRINDUSA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusa76 spune:

REAMINTESC:
- La pagina 13 scriu modificarie survenite (nick name-urile ... le deduc - le caut dupa deponent - versus membru... dupa anunt sau PM si, in cel mai bun caz, dupa deponentul care-si scrie nick-name-ul in momentul depunerii).
- AncaMaria le preia afisandu-le pe prima pagina
- Vikinga le preia la randul ei trimitandu-le lui Marius pentru acordarea semnului de donator - laleaua rosie.

MULTUMIM DIN SUFLET!
DOAMNE AJUTA!!!


BRINDUSA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Laleaua roz Brindusa:)E o modalitate buna sa-i lasi acel mastercard Laurei, asa ea intra in posesia banilor direct si rapid. Doar sa intrebi care e comisionul la fiecare extragere. Si bine depinde si ce limita la extragere ai stabilit tu cind ti s-a inminat cardul, limita pe zi si la fiecare extragere(astea se pun pt a diminua pagubele in caz de cardul ajunge pe mina unui hot si se stabilesc pt toti clientii in functie de tipul cardului si dorintele clientului). Din ce stiu eu, acel comision e undeva la 5€ la fiecare extragere. Mai bine te intresezi inaite ca daca vrei sa suporti tu toate comisioanele, e posbil sa ajungi sa platesti ceva banuti, si e pacat daca se poate evita.Eu am mai primit azi un pliculet cu 15€ de la SerjVikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo

Mergi la inceput