Sa fim alaturi de Diana si familia ei

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

quote:
Originally posted by AncaMaria
quote:
Originally posted by miti2004
quote:
Originally posted by AncaMaria
quote:
Originally posted by miti2004
fetele din Vancouver, oare stiti daca a primit Laura pliculetul de la mine ? Era un plic galben cu o felicitare si 40 CAD, i-am trimis direct acasa la ea in jur de 29 iunie.miti, mamica de 20 iunie 2006POZE_Alexwww.dropshots.com/mitilica" target="_blank">FILME_Alex
Miti, poti sa-mi spui care era numele de pe plic? Ea mi-a dat o lista dar stiu ca nu erau atasate nick-uri de pe DC. Trimite-mi PM daca nu vrei sa postezi numele real aici.Anca & Bianca (19 iulie 2004)Rugati-va pentru Diana
Anca numele meu este magdalena voinescu, l-am trecut si pe spatele plicului. Multumesc !miti, mamica de 20 iunie 2006POZE_Alexwww.dropshots.com/mitilica" target="_blank">FILME_Alex
A primit Laura plicul de la tine, iti multumeste mult! Anca & Bianca (19 iulie 2004)Rugati-va pentru Diana
Ar fi frumos daca am avea acea lista, in majoritate sunt fete de pe DC si ar trebui sa le oferim un simbol frumos sub nick, o lalea rozalie de la micuta Diana.Vikinga cu cei mai frumosi vikingi, Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

vikinga, la ce lista te referi? Laura imi trimite cand prinde o clipa libera, numele tuturor celor de la care primeste ea direct bani daca la asta te referi..



Rugati-va pentru Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasol spune:

azi merg si io la banca sa pun niste banutzi,ori in ct in lei ,ori euro,anuntz dupa ce vin de la banca......
sanatate multa dianei.....

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gogosica_lu_solo/my_photos
http://www.dropshots.com/davidsolo1
http://www.dropshots.com/davidsolo2
http://www.dropshots.com/davidsolo3
anasol si david-andrei(06.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

quote:
Originally posted by AncaMaria
vikinga, la ce lista te referi? Laura imi trimite cand prinde o clipa libera, numele tuturor celor de la care primeste ea direct bani daca la asta te referi..Anca & Bianca (19 iulie 2004)Rugati-va pentru Diana
Da la cei ce trimit direct la Laura, la asta ma gindeam.Vikinga cu cei mai frumosi vikingi, Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyce spune:

Vikinga, si eu am trimis ieri seara un pliculet spre tine. Cred ca pe maine va ajunge...Oricum, am de gand sa mai trimit si luna viitoare.
Doamne, ajuta-i Dienutei sa se faca bine!

Daniela Veuger si Alma Bianca 21 octombrie 2004
Alma,poze noi,si mai noi,cele mai noi,nou-noute,
poze yahoo


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusa76 spune:

getacraiu, multumim din suflet! azi am primit 40 RON din partea ta!
Am afisat la pagina 13
AncaMaria, Viking si Marius vor prelua informatia!
si le multumesc si lor!

Vikinga - sunt sigura ca, in cele din urma, nimeni nu va fi uitat de pe lista de donatori... acum realizez si eu ca aceste conexiuni se fac mai greu...
de aceea ROG:
pt cei care doneaza (de pe DC) si nu se anunta (prin PM sau direct pe forum) ar fi mult mai prompt raspunsul din partea noastra ( AncaMaria, Vikinga, eu...) daca ati specifica in momentul depunderii nu doar numele ci si nick-name-ul....)

Multumim din suflet!

DOAMNE AJUTA!

BRINDUSA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Brindusa o scoatem noi la capat si cu lalelele:)Fetele din Europa le-am reperat foarte rapid, toate si-au scris nickulDanyce te anunt pe PM cind ajunge plicul si reactualizez pe prima pagina.Vikinga cu cei mai frumosi vikingi, Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

Brandusa are dreptate, va rugam mult fetelor specificati nick-ul cel mai bine cand trimiteti bani, si nu pe PM sau aici pe forum, pentru ca ne e destul de greu sa urmarim si sa pastram toate mesajele.. multumim pentru intelegere!



Rugati-va pentru Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Astazi Dienutza mica a primit o donatie generoasa de la White Pisana, 300€, ii multumesc in numele ei. Alaturi de ceilalti bani strinsi de fetele din Europa si pretutindeni, sigur ii va folosi sa-i faca refacera mai usoara.Vikinga cu cei mai frumosi vikingi, Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Inca un pliculet de la Lena cu 10€. Danke schönEu reactualizez ori de cite ori primesc cite o donatie, pe prima pagina.Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo

Mergi la inceput