Sa fim alaturi de Diana si familia ei

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Anca, Brindusa, simbolul se va acorda donatorilor asa cum s-a facut si pina acum in celelalte stringeri de fonduri. Formularea mea anterioara lasa de dorit. Mii de scuze.Va rog sa retrimite-ti listele catre Marius in conditiile astea, ori corecturile necesare. Am vb cu Marius, el e la datorie ca intotdeaunaResponsabila de incurcatura sunt eu. Mii de scuze.Am sa incerc sa ma revansezVikinga cu cei mai frumosi vikingi, Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Mai am de primit de la Nana MotocCatAldebaranWhite PisanaVikinga cu cei mai frumosi vikingi, Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

Mai anunt inca odata oficial ca eu nu mai strang bani.Tot ce am primit in cont am transferat deja si astept si eu confirmare de la Brandusa ca au intrat la ea in cont.
Sunt multe fete care imi cer inca datele mele de cont.Nu stiu de ce ? Poate nu e prea explicita situatia, poate nu vad contul deschis de Brandusa?


Poate mai repeta Brandusa un pic .E pacat, sunt multe suflete mari ce vor sa ajute si cred ca nu au inteles unde si cine strange.

Sanatate multa si putere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Acum m-a sunat sotul meu sa-mi spuna ca a virat si el o suma de bani (nu stiu exact - 30RON sau 50RON) pentru Diana, in contul Brandusei.
DOnatia e pe numele de FLOAREA CLAUDIU.

Brandusa, cand verifici contul te rog sa-mi confirmi transferul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

quote:
Originally posted by cosmina_72

Mai anunt inca odata oficial ca eu nu mai strang bani.Tot ce am primit in cont am transferat deja si astept si eu confirmare de la Brandusa ca au intrat la ea in cont.
Sunt multe fete care imi cer inca datele mele de cont.Nu stiu de ce ? Poate nu e prea explicita situatia, poate nu vad contul deschis de Brandusa?


Poate mai repeta Brandusa un pic .E pacat, sunt multe suflete mari ce vor sa ajute si cred ca nu au inteles unde si cine strange.



Cosmina, daca vrei poti sa stergi mesajele in care scri conturile tale si faptul ca aduni bani, astfel nu vor mai exista confuzii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Am virat si eu in contul Brindusei 40 RON din HVB Tiriac. Contul din care am trimis banii e pe numele sotului meu - Danut Stoian.
Brindusa, te rog si eu sa-mi confirmi transferul cand verifici contul.
Multa sanatate Dianei, sa dea Domnul sa se recupereze cat mai repede.

Sim 33+ Stefan
Asa creste bebe
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinel spune:

Fetelor pana la urma se mai deschide cont in Canada? (stiu ca urma ca Laura sa deschida un cont). Multumesc mult de raspuns.

http://photos.yahoo.com/irinoiu

Irina, Daniel (28 Mai 2004) si ingerasul Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusa76 spune:

Buna la toata lumea!
In primul rand multumesc mult donatorilor care au avut rabdare cu mine pana acum!
Incerc sa fiu cat de prompta posibil in a face anunturile IMEDIAT cum primesc o confirmare de depunere... dar... scuza mea... decat seara pot scrie in liniste si face lista, pt ca in cursul zilei (de la 9 la 7-8 seara) sunt la serviciu si n-am acces direct la net - doar cat sa citesc rapid ce s-a mai scris.
Acum 30 min am ajuns acasa si ma pun pe treaba...
In scurt timp afisez si lista donatorilor noi si i-o trimit apoi lui Marius (pt lalea) si AncaiMaria (pt prima pagina)
Intre timp am primit de la banca si codurile de Internet Banking si-mi va fi mai usor sa aflu cine a depus si cat fara sa mai trec pe la anca.Acum sa vad cum ma descurc cu pagina asta de internet banking- coduri-parole-chestii...
Multumesc anticipat pt intelegere...
pe toti!

DOAMNE AJUTA!

BRINDUSA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusa76 spune:

Se pare ca am 2 maini stangi cand vine vorba de tehnica!
OK, n-am reusit sa intru in pagina extraselor de cont de pe internet, dar nu ma las!Mai incerc eu...
Pana una-alta spun ce-am gasit azi dimineata la banca, in plus fata de ce a afisat AncaMAria pe prima pagina:
Anina_n - 25 RON
cosmina_72 - 50 RON
Eliza5 - 50 RON

TOTAL partial - 125 RON
MULTUMIM MULT!

Care se adauga la cei:

gegea - 40 RON
Liana30 - 50 RON
maurice - 50 RON
ina32 - 100 RON
alina morostes - 20 RON
contactnicole - 100 RON
Arhistefy - 40 RON
mandyksch - 50 RON

in contul deschis de mine - lei

TOTAL 18.07.2007
575 RON - adica 264.3 CAD


Pana acum n-am verificat si conturile in valuta! Speram s-o fac cu e-banking-ul. Asa ca daca e cineva care a depus si acolo... nu va suparati pe mine - aveti intelegere, please...

claudelu si sim_stoian daca nu reusesc in seara asta cu e-bankingul trec oricum maine din nou pe la banca si va confirm!
MULTUMIM MULT!

Da, Cosmina spune bine - trebuie sa repet si eu pentru clarificare... ea a facut acest transfer de responsabilitate a strangerii banilor din Romania catre mine - total si irevocabil, ca sa zic asa... Si conturile deschise de mine, sunt publice - apar pe prima pagina, in mesajul AncaiMaria.


BRINDUSA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusa76 spune:

RECTIFIC

suma de 50 RON primiti de la cosmina_72 si descoperiti de mine in extras azi erau de la
Dinescu Georgeta Gabriela - 50 RON
Multumim mult, si scuze de confuzie...

Problema e ca n-am reusit sa descopar nick-ul acestei persoane... daca m-ar ajuta putin cu un mesaj...

Multumesc!

BRINDUSA

Mergi la inceput