Aradence minunate! (74)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Neata!
Ce vreme kkcioasa
Aseara copilul n-a vrut sa doarma decat incaltat cu adidasii pe care i-am luat ieri...uitati aici

Am vazut poze faine cu copilasi superbi

Alina, sanatate multa soacrei tale!

Ioana ca ma tot intrebai de mama...e asa si asa, acum a apucat-o si pe ea diareea saraca e tot la WC si o cam doare burta. Ieri am fost la ea s ao vad si mi-era tare mila de ea. Acum am vorbit cu ea si a zis ca parca e ceva mai bine.

Flavia, sa-ti vedem magazinu
HELPPPPPPPP vreau sa fac foi de napolitane si binenteles ca nici acum n-am scris cata faina trebuie sa pun...helpppp

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Clau, 2 linguri de faina trebuie sa pui. Dragut Raul. Iti trimit PM pentru magazin.

Diana, veniti vineri la Ada?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

!
Na salutare!

Trebuia sa mergem azi-dimineata la Craiva dar cand am vazut cum ploua ne-am razgandit......asa ca stam acasa si facem papica buna.....apoi iesim pe undeva.
Ieri nu ne-am mai dus ca am ajuns acasa tarziu de la dentist si n-am mai avut chef de impachetat....

Imi pare sincer rau de toti parintii, socrii bolnavi si de cunostintele decedate......dar din pacate nu intotdeauna e roz viata.....si asta ar trebui sa ne indemne sa o traim la maxim atata timp cat putem si suntem sanatosi....

Gabi super bucatarul tau.....nici prietenuta cu codite nu-i de aruncat....iar Ioana e adorabila cu rochita aceea!Ai copilasi superbi!

Clau sanatate multa mamei tale!Daca te pot ajuta cu ceva sa-mi zici!
Edit ca uitam: e beton Raul cum doarme incaltat!

Flavia vrem sa vedem si noi magazinul!!!!!!

Abia astept sa ne intalnim sapt viitoare la Ada!(Ada oare tu ce zici?)Deci a ramas pe vineri, noi cu piticii, fara tatici?

Ma duc sa ma apuc de mancarica.... si week-end placut!

Eu
www.pufymic.info/thumbnails-36.html" target="_blank">Gandacii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Diana, nu fu nici o aluzie . Acum citeam din urma sa vad de ce ziceai ca fac vreo aluzie, iti dai seama ca daca n-am avut chef de scris, nici cu cititul forumului nu am stat prea bine.

Flavia, deci ne vedem pe strand? Sa vin in slipi sau cu pelerina de ploaie?
Hai ca uite, parca s-a mai oprit ploaia...

Fug sa culc pe Mara.



de Mara

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancapolgar spune:

Hello!Gabi,f faine pozele,nu stiu de ce mi se parea si mie ca Tudor seamana putin cu Dragos,oricum ai un baiat tare frumusel,va fi bataie intre fete pt el.
Alex duminica trecuta a facut doi pasi singurel,iar de cand am fost la Flavia,a inceput sa faca tot mai multi,acum asta e principala preocupare.Nici nu imi vine sa cred ce baietel mare am,ca incepe sa umble singur.
Niko,ati plecat la Firiteaz? A fatat cateaua?
Cristinuta,nu ai mai dat niciun semn...

Anca , mami de Alex
Poze
"Devii ceea ce gandesti in majoritatea timpului."
Nimic nu e imposibil pentru cei care privesc catre cer.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

Buna

Melania, uite www.magazinuldejucarii.ro/index.php?idDom=1" target="_blank">aici

de-ale gurii


Stefan Peter(1 an si 7 luni)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Clau e total Raul cum a adormit cu adidasii in picioare.
Flavia ai mers la strand?
Maria R eu zic sa mergi in slip si cu pelerina de ploaie la strand
Eu tot pe la bucatarie de azidimineata. Am venit un pic in sufragerie sa ma racoresc ca acolo e sauna, merge si cuptorul.
Am facut gem de cirese, mi-au iesit doar 3 borcane... suficiente la cat gem mancam noi.
Alina mai trebuie sa mauit la pozele tale ca am vazut doar o parte. ma duc sa le caut si pe ale lui Ildi.
Mi-a pluat pe balcon intr-o veselie si mi-a udat hainele care erau uscate. Doi vecini destepti au luat tabla de pe acoperisul balconului ca a intos-o vantul cica, au mai avut o tentativa de a o repara care a esuat. Nici macar nu ne-au anuntat. M-am trezit acum 3 zile cu peretii balconului uzi pana jos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

Gabi, sa va fie de bine gemul.
Eu acuma fac praji ce-mi vine-n cap, adica o inventez

Stefan doarme deja, afra iara se incalzeste.
Vrem sa il ducem azi pe steff la gemy center in spatiul de joaca. Voi ati fost acolo? Cum e?

de-ale gurii


Stefan Peter(1 an si 7 luni)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

E super si la Gemi si la Grand Center.

Noi azi am stat prin curte ca a fost vreme frumoasa pana la urma.
Ioana, eu de-abia astept sa veniti. Ma gandesc doar ce cumparaturi tre sa fac si ce inghetata sa opresc. Asta e dilema mea. Dar ma hotarasc eu pana la urma. Daca am cumva timp fac si cozonaci... ca am mai facut si-s tare buni, cu muuuulllta nuca!


poze


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Ceau fetelor,
Desi am tot citit , cind imi deschideam si eu fereastra sa scriu, ba venea cineva, ba suna telefonul...
Am vazut poze cu copilasi frumosi, miercuri am avut si noi serbare, a fost bine, dar foarte cald...
Alina, sper ca mai sta putin Elisa la tine in burtica...
Felicitari lui Alex pt pasi!
Multa sanatate celor bolnaviori!
Ale mele gize azi noaptes-au culcat la ora 1 si la 8.30 au fost in picioare...
Ieri a fost Miha cu copiii la noi. Nu va spun ce-a fost la mine cu 6 copii..
N-o merg sa le mai dau ceva sa manince, desi au mincat putin mai devreme gratare...
Vad ca vineri ne intilnim, deci cu soti sau fara?

Cristina si gemenele


--

http://sysopconsulting.homeunix.net:8080/

Mergi la inceput