FIV 123

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns KITTA spune:

Cristal 1995ti-am dat un PM. L-ai primit? Ca s-a intamplat ceva ciudat si nu mi-am dat seama daca s-a trimis!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristal1995 spune:

Kitta: ma tem ca nu.... POtzi sa mai incerci? Merci!
Pupici!

Aly

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Danyalo i-mi pare tare rau pentru decesul din familia ta, condoleante!
Pussi felicitari pentru perechea de bebelusi ideala!
Aurel_cris multa bafta maine iubita! Sa vii cu vesti super!!
Huski multumesc pentru urari si ma bucur ca ai vazut emisiunea!
Delfi



http://tt.lilypie.com/50m8p3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyxe spune:

Monica-Elena, am citit povestioara ta, emotionanta, cred ca f mult conteaza starea sufleteasca, emotiile inceputului si mai ales legatura pe care o simti fata de puiutii din burtica, asta cred ca e calea spre reusita.

In cazule meu nu mai poate fi vorba de reusita, dupa 4-5 zile de la ET pe fata incepusera sa-mi apara cosuri,fizic nici un simptom, psihic idem, iar din z9 incet isi faceau aparitia, la inceput mici secretii rozalii, maronii, continuand apoi cu scurgeri de CM, cu toate ca imi puneam in continuare utrogestan.
In z11, am facut bhgc, val. a iesit sub 1, aveam confirmarea scrisa, primul FIV, o peveste inceputa frumos si fara "happy end".



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki01 spune:

KITTA, Mirela_1, Cristal1995, Moniland, multumesc mult pentru raspuns, dragele mele!

Primul CM la mine a fost mai mult decat ok, din pacate, nu am nici un dubiu ca ar fi fost altceva.
Acum astept, sunt putin intarziata, asa ca deocamdata astept.

Tin pumnii stransi pt toate fetele care astepta testul zilele astea.

Va pup pe toate,
M

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada.P spune:

Kitta, Oana M abia astept sa ne povestiti cu lux de amanunte!

Mirela1 abia astept sa ne vedem! Ramena vineri la 6 jumate in Herastrau. Nu ne-am hotarat inca pe ce terasa din Herastru sa mergem. Astept sugestii!

Dany cum te mai simti?

Pussilica sa-ti traiasca pissilicii mici si de sexe diferite! E foarte, foarte misto ca ai si si !! Ma bucur mult pentru tine! Sa fiti sanatosi!

Succes tuturor fetelor in focuri!

Fetelor, eu maine dimineata ma prezint la Giuly pentru histeroscopie si cam am emotii! M-am hotarat pentru anestezie generala. Credeti ca o sa ma trezesc si o sa intreb cate ovocite am asa cum intreaba orice FIV-oasa care se respecta dupa anestezie?

toate FIV-oasele, fara exceptie!

Andrada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Buna dimineata!Sa ave-ti o saptamana frumoasa si...racoroasa.
Eu nu prea scriu ca nu prea am ce!!!Astept sa vad ce surprize mi-a pregatit fivul asta(dereglari, analize...) si ma pregatesc de o noua incercare in toamna, asa ca va rog sa imi pastrati si mie un loc la start.
Va pupic pe toate si mult noroc in tot ceea ce faceti!

Anto
"Stau pe DC si asta imi ocupa tot timpul!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Buna dimineata si o saptamana cat mai buna tuturor!

ladyxe cuvintele sunt de prisos,te inteleg atat de bine....Dupa ce iti vei reface fortele vei merge inainte!

bebi f hai vino cu vesti bune,iti tin pumnii la fel ca tuturor fetelor in asteptare!

Bafta multa si fetelor care sunt in plina procedura!

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Andrada iti tin pumnii pt. maine.Eu am facut histero doar cu anestezie locala si nu am simtit nimic, asa ca tu daca te-ai hotarat pt. totala sigur vei trece si mai usor peste!

Anto
"Stau pe DC si asta imi ocupa tot timpul!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aldolina spune:

Aurel Cris,, Danyalo, Bebi-f., pentru rezultate mult pozitive.
Ladyxe, imi pare rau Ai grija de tine si sa nu te dai batuta.
Pussilici cu Titilici, ce bucurie, ce fericiti trebuie sa fiti, Felicitari, sa fiti sanatosi si mai putin gretosi. Multi
Madalina, tin pumnii pentru maine la eco, sa fie bine acolo in burtik.

Andrada, am primit PM-ul tau, poate o intrebi maine pe Cezara de NK. Iti tin pumnii, nu te stresa, este floare la ureche.
Andicu, ce face Filip, da semne de nerabdare sau e cumintel?

Eu azi sunt ziua 3 CM, vineri plec in concediu doua saptamani si ma bucur ca s-a nimerit la fix - perioada de ovulatie, mare, soare, relaxare si mult optimism.

Pup toate fetele fara exceptie.


Mergi la inceput