Donatii medicamente

Raspunsuri - Pagina 40

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brindusa76 spune:

Donez 3 cutii UTROGESTAN 100 30cps/cutie. valabil 06/2013


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daneela spune:

Buna fetelor.

Intrucat am schimbat medicatia vreau sa donez un set fiv continand urmatoarele#536;

2 cutii (a cate 10 flacoane fiecare solutie + ser) de MENOPUR
1 cutie OVITRELLE
20 de seringi preumplute cu Gonapeptyl.

Daca sunteti interesate (cu adevarat) va rog sa ma contactati la tel 0726373361 - Daniela. Mentionez ca medicamentele sunt tinute la frigider de aproximativ 1 an de zile si mi-au fost recomandate de dna.dr. Dracea (un om extraordinar)si unele de o clinica de profil din Viena. Mult succes tuturor in indeplinirea fierbintei dorinti pe care ne-a adus impreuna.

Daniela



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Brandusa daca mai e de actualitate, as fi interesata eu de utrogestan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianad spune:

Am de donat 14 fiole de flixotide 2mg/2ml care expira in februarie 2013.DianaD & Alexandru 12 04 2006www.snapped.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruler spune:

Am de donat 2 cutii de D3-Vicotrat luate din Germania 100.000 UI fiola 2.5 mg (5 fiole intr-o cutie) + o cutie D3 tablete Vigantoletten 1000 IE
Contact la tel: 0746162295 sau filip.cristian@gmail.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stuart spune:

Citat:
citat din mesajul lui Adde2510

Am si eu nevoie de Elevit, daca are cineva. Multumesc.


Adde2510, trimite-mi te rog adresa ta prin PM. Din cate vad nu ai PM activat si nici e-mail deci eu nu te pot contacta. Sper sa nu fie prea tarziu!






Ai izbutit?Continua!
N-ai izbutit? Continua!
(Nansen)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adde2510 spune:

Citat:
citat din mesajul lui stuart

Citat:
citat din mesajul lui Adde2510

Am si eu nevoie de Elevit, daca are cineva. Multumesc.


Adde2510, trimite-mi te rog adresa ta prin PM. Din cate vad nu ai PM activat si nici e-mail deci eu nu te pot contacta. Sper sa nu fie prea tarziu!






Ai izbutit?Continua!
N-ai izbutit? Continua!
(Nansen)


Nu am mai intrat aici, ca nu ma mai gandeam ca raspunde cineva. Nici nu stii cat ma bucur! O sa activez imediat PM si intre timp iti trimit si adresa mea. Mersi mult!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionutgy spune:

Buna ziua.am ramas cu cateva medicamente,in urma decesului socrului si as dori sa le donez celor care au nevoie de acestea.este vorba de medicamente pentru tratarea cirozei hepatice nutritive decompensata.
UROFALK 250 mg 317 comprimate expira 03.2017
LANZUL 30 mg 107 comprimate expira 04.2015
DIUREX 448 comprimate expira 02.2014
FERROGRADUMET 18 comprimate expira 04.2016
NOLPAZA 40 mg 58 comprimate expira 05.2013
TEOTARD 200 mg 83 comprimate expira 05.2013
+ 2 bucatzi perfuzoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MonBibi spune:

Citat:
citat din mesajul lui daneela

Buna fetelor.

Intrucat am schimbat medicatia vreau sa donez un set fiv continand urmatoarele#536;

2 cutii (a cate 10 flacoane fiecare solutie + ser) de MENOPUR
1 cutie OVITRELLE
20 de seringi preumplute cu Gonapeptyl.

Daca sunteti interesate (cu adevarat) va rog sa ma contactati la tel 0726373361 - Daniela. Mentionez ca medicamentele sunt tinute la frigider de aproximativ 1 an de zile si mi-au fost recomandate de dna.dr. Dracea (un om extraordinar)si unele de o clinica de profil din Viena. Mult succes tuturor in indeplinirea fierbintei dorinti pe care ne-a adus impreuna.

Daniela






Daca mai ai medicamentele, si mai e valabila oferta....eu incep procedura pe data de 22 februarie...mi-ar fi de mare ajutor Menopur-ul si Gonapeptylul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaluiana spune:

Buna,am schimbat tratamentul piticii si acum am ramas cu 7 cuti de timonil sirop..
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=278711725595940&set=o.164896106967611&type=1&theater
am valabilitate pana la anul


http://anamaria-teodora.blogspot.ro/

Mergi la inceput