Proiectul Sara

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns uta_ciun spune:

inca o intrebare oana, ma scuzi dar nu reusesc sa vad...adresa de email e cu underscore ovidiu_m_b ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uta_ciun spune:

gata,
m-am lamurit ...am intrat pe paypal si am trimis niste banuti pt sara

sa dea Dumnezeu sa se adune cit mai multi, cite un pic de la toata lumea

numai bine
uta_ciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonzca79 spune:

Dumnezeuleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.....nu pot sa cred!!!!!!nu-mi vine sa cred.....

MARIUSSSSSSSSS ESTI TARE!!!!NU AM MAI AVUT ACCES LA INTERNET DE CAND AM POSTAT ANUNTUL PENTRU SARA SI UITE CE GASESC.....

MULTUMEC DIN SUFLET TUTUROR CARE AU DAT CURS ACESTUI ANUNT FIE CU SANGE,,,FIE CU BANI SI CHIAR CU O VORBA BUNA, O INCURAJARE FATA DE PARINTII SAREI...MI-A SPUS ADI CA PRIMESTE TELEFOANE (LUCRU CARE-L BUCURA NESPUS)DAR NU MA GANDEAM ASA DEPARTE.....

Ma bucur ca exista oameni cu suflet mare....oameni care privesc dincolo de granita familiei proprii...

Dragii mei...fi-ti convinsi ca Cineva, acolo Sus...nu va lasa nerasplatita nici simpla vorba adresata unui om in suferinta!!!!

un an de convietuire-13 august

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana21 spune:

Eu am AII negativ si stau in Bucuresti. Marius, spune-mi, te rog, unde sa merg pentru a dona sange pentru Sara. O sa ajut si cu niste banuti zilele astea. Multa sanatate ii doresc acestei printese scumpe!!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=78981" target="_blank">Povestea Burticii
Dialoguri strumfesti



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

quote:
Originally posted by diana21

Eu am AII negativ si stau in Bucuresti. Marius, spune-mi, te rog, unde sa merg pentru a dona sange pentru Sara. O sa ajut si cu niste banuti zilele astea. Multa sanatate ii doresc acestei printese scumpe!!!






Pt cei care vor sa doneze sange: conditii: sa fie perfect sanatosi, fara antecedente medicale anterioare, sa nu fi consumat alcool de minim o saptamana, sa fie peste 60 kg, tensiune normala, sa le iasa hematograma buna.



Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Totul despre alaptat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

am trimis si eu un plic pt Sara la Oana_B... cand ajunge plicul Oana sper sa ai timp sa iei legatura cu Marius.

Multa sanatate lui Sara


Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian

www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uta_ciun spune:

Oana_Bdaca e mai usor pt tine, pe viitor pot trimite un cec... nu stiu cum faci tu ca sa ridici banii de pe paypal...daca e ok cu tine trimite-mi te rog o adresa unde pot trimite scrisoare cu un cec prin posta



" The most beautiful thing in life is LIFE itself ! "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Am inceput sa atasez floricelele rosii donatorilor acestui proiect. Asa cum a promis www.desprecopii.com nu ramane indiferent nici celor care au nevoie de ajutor nici celor care acorda ajutorul.
Ca reprezentant al acestui site alaturi de colegele mele, alaturi de administratori tin sa va multumesc pentru implicare fie ea materiala, fie ea morala, nu pot sa-mi ascund satisfactia pentru sprijinul vostru, si imi doresc nespus de mult ca in viitorul cat mai apropiat sa va port caldura sufleteasca, sa va port iubirea fata de cel de langa voi, sa pot sa transmit gestul vostru copilului, mamei si tatalui.
Sper din tot sufletul ca acest proiect sa creasca zi de zi prin altruismul vostru si dincolo de el Sara Tiponut sa aiba sansa sa spuna "a fost odata ca niciodata.... si nu vreau sa imi mai amintesc, multumesc insa celor necunoscuti, oriunde ar fi!"
Eu voi avea grija sa va promovez pe voi pe toti ca si gest pentru ca meritati.
Voi sunteti omul, voi sunteti puterea.

Va multumesc tuturor!

In final as dori sa consultati evolutia soldurilor si sa spuneti:

"Da si eu am o semnatura acolo. Am facut ceva pentru a schimba un destin. Eu pur si simplu."

Al vostru:

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro
Anul 2006 /Anul 2007
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Gabbriela te anunt imediat ce primesc banutii, iar Marius o sa imi zica cand e deadline ca sa ii trimit.
Uta_ciun am primit banutii prin paypal, fac actualizarea imediat. Imi cer scuze ca n-am raspuns mai devreme am fost putin iesita din casa. Referitor la modalitatea de trimitere cum iti este mai usor, eu la campanii trecute am primit si plic si paypal din USA si Canada, fiecaruia cum i-a fost mai usor.

Cine m-a atentionat in nota sa pun doar nickname-ul, am suma de 20.00$ dar nu stiu nickname-ul, please un pm? s-a rezolvat.

Multumesc din suflet pentru donatii putin cu putin se aduna.

Oana_B
www.fertilityfriend.com/home/ysatis" target="_blank">vesnica aspiranta
I love pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Strange cineva pliculete in Europa?
Daca da sunt si eu in zona, mi-e mai usor la plic.


Dantje & Martijn

Mergi la inceput