Proiectul Sara

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Adi,scuza-ma dar Marius nu merita luatul asta in suturi!Eu cred ca ar trebuii sa fii bucuros ca a initiat aceasta campanie,ca lumea a inceput sa doneze,daca incepi sa te indoiesti de bunele intentii nu faci decat sa lasi semne de intrebare celor care vor sa doneze!Este in detrimentul Sarei!

"La vita e bella"
poze
marea inghetata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Te rog sa-ti activezi optiunea de mesaje private ca sa pot sa-ti trimit numarul meu de telefon.
Repet, am vorbit cu d-na Liliana in mai multe randuri dar nu am vrut sa ma bat cu pumnul in piept. Prefer sa fie ceva concret si sa spun Ok... asta avem acum. Nu-mi plac vorbele goale.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro
Anul 2006 /Anul 2007
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adi_Sara spune:

am vazut pe multe site-uri campanii pt Sara dar nici una nu mi-a trezit suspiciuni.i-mi scrieti de acte ,
nu intotdeauna moderatorii sint implicati in stringerea propriu-zisa ci numai in aprobarea si verificarea actelor).
Dar nu mi sa cerut nici un act.de ce discutam mai mult in loc sa dispara suspiciunile, ele se intaresc.
se pare ca trebuia sa mi se ceara acte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Numele Bunea Ramona nu va spune nimic? V-am scris si pe mail. Am precizat ca am discutat cu sotia dvs. Eu personal. In mai multe randuri.
Doriti sa opresc aceasta campanie? Se poate. E simplu de tot.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro
Anul 2006 /Anul 2007
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Nu sunt pe mai multe site-uri ci pe unul si pe multe bloguri. Insa in nici unul dintre ele nu se intampla ceea ce se intampla aici. Aici multi utilizatori fac ceva ce nu prea gasiti nicaieri. Va ajuta mai mult decat moral. Prin asta ne diferentiem de multi.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro
Anul 2006 /Anul 2007
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Cred ca ar fi bine sa discutati cu cei de la NewsFive.net Ei au fost primii care v-au sprijinit. Tot acolo am discutat telefonic eu personal. Sunt atatea drumuri care sa va fie de folos.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro
Anul 2006 /Anul 2007
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Marius,stiu ca asta este primul impuls cand esti acuzat de ceva..dar nu opri campania,e pacat de Sara si de sansa care io poate oferi ajutorul banesc dat de membrii DC.O sa pun si eu maine niste banuti si sper sa o faca cat mai multa lume!


"La vita e bella"
poze
marea inghetata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adi_Sara spune:

o cunosc ,dar nici ea nu ne-a spus nimic.din moment ce am dat eu peste voi mi s pare normal sa am suspiciuni,mai ales ca erau si bani adunati deja si eu nu stiam. Spuneti ca banii sunt pentru Sara, atunci de ce cand am intrebat cum pot intra in posesia lor nu mi-ati dat raspuns,doar "aveti rabdare"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kornelius spune:

Sunt pastorul lui Adrian, Liliana si Sara si ma numesc Cornel. Marius frate, nu vad de ce te superi, pentru ca Adrian are dreptate. Nu e vorba de o ambitie personala ci de o chestiune simpla, de baza. Sunt Eugen, imi dati voie sa adun bani pentru Sara? Uitati cati am mai adunat. Privit proiecetle noastre. Daca imi dati acordul, adun. Daca nu, nu! Ce e asa de greu frate de inteles? Nimeni nu te suspecta de nimic. Care este raspunsul tau? Ai vrea sa adun bani eu in numele copiilor tai?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adi_Sara spune:

am vorbit cu ei si le-am (newsfive) si le-am multumit,sunt niste oameni deosebiti si trnsparenti.
cum se activeaza PM

Mergi la inceput