Casnicutze sexy (125)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

mikicorect...toata lumea tre' sa invete rom
apropo de chestia asta in thailanda un baietel de 3 ani a fost dus la o gradinita cu predare in limba engl si la un moment dat primeste bunica lui un bilet acasa sa-i spuna baietelului sa nu-i mai invete pe copialashii din grupa lui limba romana fiindca la gradinita au venit parintii celorlalti copilashi f suparati ca ei nu au auzit cuvintele pe care cei mici le spuneau acasa desi stiau fff bine limba engl
moama miha ce cald...ai grija sa nu stai in caldurile astea mai ales la pranz.
noi in seara asta am halaiduit pana tarziu, dupa ce am facut o plimbare pe jos am mers si in parc si am intrat in casa la 21,30...dar deja sunt incadrati in program...au papat si s-au spalat urmeaza nani...si....linisteeeeee
noapte bunatuturor

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

io facui neste dovlecei mmmmm..moamaa ce buni sunt..fugiti la ala de va spune ca va iubesc sa'i vedeti
poftiti la masaaaa...

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Liana vin si eu!ca mi-e foame si mi-e si pofta
Fetelor, am nevoie de ajutor!cine stie bine engleza?nu stiu cum se spune si se scrie in engleza :primaria caci completez formularele de vize si ma intreba cine este angajatorul meu, si noi cei cu salarii de insotitor suntem angajati de primarie...nici Dan nu stie cum se spune...si nici nu e acasa...

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Maine sunt la Bucuresti!!!Nu are nimeni chef sa ne intalnim?daca aveti nitel timp, m-as bucura mult!!!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Isabella are febra, deci la noapte o sa dorm ciuciu-ciuciu , pina acum am stat in brate cu ea, nici nu putea sa mearga mititica asa rau o dor piciorutele. I-am bagat un supozitor, daca nu scade ii bag altul peste patru ore. Adormise mititica in timp ce-i cintam, asta inainte sa-i pun supozitorul, si incepuse si ea sa cinte dormind . M-am speriat si am trezit-o, ca tatsu era plecat la farmacie.
Pentru mine... am rezolvat, am luat pentru o saptamina o pompa de la farmacie, pentru vreo 50 de euroi, ca sa mai trag din lapte sa nu ramina sa fac mastita. Medicamente nu da medicul, iar de la farmacie nu da fara reteta, aproape nimic.
Va pup dulce, va doresc noapte buna si pufoasa.

Liano sa detaliezi reteta ca arata buni rau dovleceii, sa-l incint si eu pe barbat cu mincaruri bune, ca eu sint la cura de slabire

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Salutari
Doina la primarie se spune town hall
Danelutza offf la fata mica.Macar te consolezi cu gandul ca e ultimul. sa nu mai faceti febra.
Liano ma bate mustatea la cap de cand au aparut dovleceii sa fac si io dar n-am ajuns.In seara asta am facut reteta de crochete a Danelutzei iar maine execut acordeaoanele (sper )
Am stat pe-afara de la 16 pana la 22.Acum doarme Stef neintoarsa.Si tati la fel.Cica-i obosit.De ce oare?Ca la Liana fu grasu acasa....deci.....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Danelutza, de la ce face temperatura Isa? a racit?Cum sa nu dea medicamente pentru oprirea lactatiei, ce sunt nebuni doctorii?daca te multgi cu pompa aia , lapte tot se face...Pup-o pe Isa din partea nostra!!!Frumoasa Printesa, sa se faca bine!!!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Multumesc mult Georgi!atat mai aveam de completat si nu stiam cum
Danelutza, e de la vaccin?

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Mai adevarul e ca nici eu n-am luat pastile pentru oprirea lactatiei si tot la fel, m-am muls.Se spune ca se reduce cantitatea de lapte caci nu mai suge copilul sa o stimuleze.La mine chiar asa a fost.S-a imputinat.Numai sa te mulgi bine de fiecare data cam la orele la care sugea motzata.
Doina cu placere.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Fetelor eu merg la somn, caci ma trezesc la 5 maine dimineata!
Danelutza, sa treca febra la printesa!
Noapte buna , fetelor!


Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput