Casnicutze sexy (125)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Na ca acum' aparui si eu in zona cand s-au incins spiritele!

Fain cantecu' pentru mustatea!

Ma duc si eu sa mananc ceva ca acum saturai zmeutii(daca ma lasa.....)




Eu
www.pufymic.info/thumbnails-36.html" target="_blank">Gandacii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

mama da' nebune mai sunteti m-ati facut sa rad cu lacrimi...cred ca sughita saracu' mustatza...di la balsh si pan-acasa

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Are talent la versuri, nu?
Nu de la Bals pana acasa.Pt ca atunci cand am vorbit cu el era la Bals daaaar...in drum spre Craiova.De-aia zic io ca nu mai apare Liana.O fi ajuns la ea Mai da-i fato drumul sa vina si la mine ca mi-e dor de el....si avem si un copil impreuna

Pana una-alta ma duc sa imbrac maimutza si sa iesim afara.A dormit doar o ora si ceva


Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Georgi am facut vaccinurile, o dor bulanasele, ca au fost doua , nici nu ma lasa s-o ating. Acum doarme, dar o aud cum geme prin somn . Am intrebat si de mine, cica sa-mi sun ginecologul sa-l intreb. Ia chiar sa dau un telefon sa vaz imi da vreo ricetta sau nu . Cred ca presimtit mititica, ca asta noapte m-a trezit din ora in ora, iar la ora 4.30 am luat-o linga noi si s-a intins binisor si-a adormit pina la ora 7.

Mirela italiana se vorbeste in partea asta unde sint eu, deci... va astept cu bratele deschise. Dar nu-i problema ca am vecini care vorbesc germana si portugheza... aviz amatoarelor

Dispar sa calc rufe, ca pina acum am stat cu fundu'n sus in gradina la smuls iarba , daca o las creste cit casa

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

danelutza, la isa sa treaca buba. stiu cum e, si alexa s-a vaitat vreo saptamina:( ai grija la febra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

hooooooooooo nebunoooooooo ca nu fu la mine..ca venii grasu si statui cu el

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

danelutza, pupa bulanashele fetii sa-i treaca durerea...
da stai bre ca daca ma mut acolo va am pe voi si nu-mi mai trebe' alta limba...dar ref intzarcare tu nu-ti poti lua niste pastilutze de la farmacie fara reteta? te mai dor sanii?ai grija de tine ca vorba mihai dai in alte prostioare



monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

quote:
Originally posted by Danelutza
. Dar nu-i problema ca am vecini care vorbesc germana si portugheza... aviz amatoarelor



Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze



pai daca ne mutam la tine trebuie sa invete toata lumea romaneste

BANANA mi-am informat sheful ca vreau liber in 10. Astept sa apara noul plan de munca si te anunt daca dai cafeaua sau nu
La mine tuna si fulgera. Mi-e o frica


Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

La noi au fost azi 38 de grade,asa arata un termometru din oras. Si s-a starnit mai devreme o vijelie de-am zis ca ne ia pe toti pe sus...si o sa traga o ploaie...Nici o sansa,a iesit din nou soarele...

Miha si Robert


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...

Mergi la inceput