FIV in Ungaria 17

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

buna dimineata si de la noi...suntem mai somnorosi
cum de sambata nu am vomitat si ma asteptam sa se termine cu greturile...aseara m-am produs rau de totAsta este, mergem mai departe! Dr. meu lipseste din tara 2 sapt. dar am rezolvat pe joi cu dr. la care m-a lasat sa merg iar la eco tot la 4Dtaticu rade de mine pe tema asta, dar mi-e dor de Titici
Azi fac gravibinonul, o sama doara
andicu bafta la eco
tia si DariaCand veniti in Tm de ce nu-mi spuneti si mie! Poate ne vedem!
Legaturooo tu cand vi la inghetata??? Am descoperit o gelaterie superrrrrr cu o inghetata
magdutanu te stresa, stie dr. ca sa-ti dea!
gabituleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee te vreau aici!!!!!
cenusareasosi pe tineeeeeeee!!!

va pupam!!!



PUSSI 13+ din care unul

Cum cresc Titi Mici

Poze Cu Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cenusareasa spune:

Sunt aiceeeea!N-am plecat nicaieri si ma bucur ca ma strigati din cind in cind la catalog chiar daca primesc absenta!Recuperez eu pe urma...
Muncim mult sa strangem banutii pentru o noua incercare,sa speram fructuoasa dar va tinem si voua pumnii cele care mai aveti putin...andicu foarte mumoasa camera lui bebe Filip si mie imi place Gabriel mai mult,pentru ca sunt si eu o Gabriela!
pussi ne bucuram ca nu e infectie si ca totusi glicemia e suficienta pentru Titici,asteptam poze noi cu ei mai mari!
Liana sa dea DD sa ne priasca si noua concediile si sa fie ultimele concedii fara galagie in jurul nostru

Pisasteptam cu bucurie sa ne dai vestea cea mare!

A feather can mould a stone if moved by the hand of love.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

fetelor-sa va spun ce am patit, nu mi a mai venit menstr., maine deja am 31 de zile de la ultima menstr., mie imi venea la 25-26 de zile si in 23 de ani de cand mi a venit nu mi a intarziat niciodata; eu cred ca este din cauza AC, desi le am oprit de 5 zile, gravida ar fi imposibil sa fiu pt. ca am luat AC si cu problemele pe care le am...oricum daca s ar fi intamplat minunea asta va trebui sa avortez pt. ca sunt in trat.cu AC; ma enerveaza AC astea pt. ca in loc sa mi regleze ceva, se vede ca mai rau imi deregleaza;voi ati patit asa ceva?


pupici tuturor!
in asteptarea unui

daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chiara spune:

numai ce ne-am intors de la szeged unde azi a fost eco din ziua 5 (dupa 3 zile de gonal f 150 ui pe zi). nu sunt prea entuziasmata deoarece foliculi sunt dar sunt destul de mici. zadori m-a intrebat daca si la celelalte fiv-uri am raspuns tot "slowly". din ce imi amintesc eu, da. nu a modificat doza de gonal, dar a scazut doza de suprefact. mergem pe mana lui! vom vedea vineri la urmatorul eco ce se arata.
in alta ordine de idei, la clinica erau o groaza de cupluri din romania, iar cei de acolo spuneau ca ieri au fost de 3 ori mai multe!
voi reveni cu noutati vineri, sper mai bune. urez celor aflate in focurile tratamentului noroc cu carul iar celor in asteptarea testului sa afle ca sunt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Liana, Pussi incerc sa nu ma stresez, dar tot exista, doar is in fata unui necunoscut , unui nefacut nicioadata. In fine , in legatura cu sustinerea sarcinii eu as vrea sa o facem chiar daca dr-ta considera priam data ca nu. Vreau sa fac totul acu ca poate tura urmatoare, de nu reusesc bineinteles, va fi o pauza foarte lunga din cauza banilor. Si am mai auzit ca dr-ta fiind la priam incercare s-ar putea sa nu se accentueze la toate din priam , de aceea ma stresez. In fien a fi cumva, sper de bine. Acu am de asteptat cm, care sper sa nu am fenteze ca de luni am ocupat deaj apartamentul unde vom sta (doar voi fi in z32 de zile)
Chiara tin pumnii strinsi . Bafta.

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ZoRi spune:

Ciao fetele!

Liana iubito am raspuns prezent, desi cu putina intarziere. Sper ca atunci cand vei trece prin Tm o sa ne vedem, nu?. Tu cat timp trebuie sa faci pauza?

Pussi vezi ca devin invidioasa, pe mine nu ma inviti la o inghetata? Uite te invit eu saptamana viitoare, alege tu o zi.

Pis tinem pumnii stransi si asteptam vestea cea mare!

Magduta scuze ca ma bag si eu ca musca in ciorba, dar n-am inteles, dr. Krisan nu da tratament pt sustinerea sarcinii, adica dupa ET? In legatura cu stresul, stiu ca e usor de zis dar greu de facut, incearca sa nu te stresezi sa fii cat mai calma si relaxata conteaza foart mult. Multa bafta!

Daria AC sunt de vina, mai ales daca organismul nu e obisnuit cu ele. Ai rabdare ca va veni si CM.

Amulis bine ai revenit! Si eu sunt baimareanca.Multa bafta la Debrecen! Si eu ca majoritatea fetelor am fost la Szeged!

Andicu este o figura cu AMR parca ai fi in armata! Un special pt Filip si un pt o mamica speciala




ZoRi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

ZoRi, si eu 2 pt tine, de la mine si de la Filip din burtik!
Pe mine ma primiti cu voi la o inghetata?

Am fost la dr, suntem bine, si mari, bebe are 3.200 gr deja +/- 300 gr. Asa ca daca se naste peste 2 sapt. va fi la fix!





Andicu 36+Filip Gabriel
AMR 16 zile

Ultimele poze cu burtik
Camera bebe Filip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

andicule, cand citesc de AMR-ul tau ma apuca pe mine emotiile de fericire pentru tine
Cred ca o sa fii o mamicuta super fericita cu puiutul langa tine . Am vazut si noi pozicile...tu esti la fel de dulcica, camera lui Filip este foarte, foarte draguta

lianooo, cand termini de spionat sa ma anunti si pe mine sa mai vorbim pe mess ...si vezi ca am ramas datoare cu niste cafelute , asa ca te astept vara asta pe la noi

pussi, pupici la fasolici

internet, te pup dulce si pe tine si pe Daria

_
Printesa noastra,Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

ciao fetelor

Zori nu ma supar e bien venita orice intrebare lamurire al addresa mea. Uite eu din azuite am scris, ca la priam incercare, neavind in antecedente alte fivuri cu pierderi nu iti da neaparat med pt sustinerea sarcinii.Intr-un cuvint va fi un fiv la "lejer" si de no fi cu rezultat pozitiv , tura urmatoare se va accentua unde a fost baiu. Incerc sa nu am stresez dar uite taman din chestia asta nu ma pot opri sa nu m astresez, pt ca stiu c anu am voi descurca cu banii pt a doau tura, si din cauza asta mi-e frica de esec.


Vai fetelor is cam necajita, de azi dimineata ma doare gitul , inseamna ca ma paste o raceala, tocmai acuam cind nu am nevoie de asa ceva. Oare cit ne va mai urmarii ghinionul? De fiecare data cind incercam sa facem ceva in legatura cu bb se intimpla sau a intervenit ceva.

Va pup pe toate.

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

quote:
Originally posted by andicu

ZoRi, si eu 2 pt tine, de la mine si de la Filip din burtik!
Pe mine ma primiti cu voi la o inghetata?

Am fost la dr, suntem bine, si mari, bebe are 3.200 gr deja +/- 300 gr. Asa ca daca se naste peste 2 sapt. va fi la fix!





Andicu 36+Filip Gabriel
AMR 16 zile

Ultimele poze cu burtik
Camera bebe Filip



Bravoooo! Ce putin mai este!
Nastere usoara!!!

Pupicei, Ingeras de Maya Maria (16.12.2006)
slideshow Maya
www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">site fulguleti

Mergi la inceput