Top destinatii favorite

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns beatrice75 spune:

Lara, as avea o rugaminte la tine, poate mai postezi fotografii din locurile pe care le vizitezi. Mie una mi-ar placea enorm.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Candy spune:

Eu m-am indragostit de sudul Spaniei - Andalucia: Sevilla, Cordoba, Granda, Ronda, Malaga, unde se simte influenta araba in arhitectura, gastronomie etc.

Istanbul, un oras de o frumusete rara, extrem de romantic,m in special zona Bosforului. La fel, Bodrumul mi-a placut foarte mult.

Sa nu uitam de Egipt, desi e o diferenta colosala intre zona resorturilor de 5* si satele sarace, unde am vazut case din chirpici, acoperite cu frunze...

God, if I can't have what I want, let me want what I have.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

impresii proaspete despre BArcelona: mai spectaculoasa decat Parisul dar pe suflet mi s-a mulat mai bine capitala Frantei. Am mers in jur de 10-12 ore in fiecare dar in Paris nici nu am simtit oboseala...eram atat de emotionata de aerul de acolo. La Barcelona am stat cu creierul in priza permanent desi din cand in cand simteam cum mi se incalzeste sufletul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

LA FRANCE
LA BELGIQUE
ET
LA BELGIQUE
LA FRANCE
ETC ETC.......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RHYANNA spune:

ador
FRANTA
ELVETIA
CEHIA
FINLANDA
CANADA

in aceasta ordine mi-am propus sa le vizitez
si sper ca voi ajunge

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rock15 spune:

Noi am vizitat:

1. Viena
2. Budapesta
3. Bruxel
4. Düsseldorf (unde am si ramas)

si acum in vara am rezervat prin http://www.trivago.ro/lloret-de-mar-31977/hotel/santa-rosa-122609 si vom sta la acest hotel, in Spania, Costa brava. Aici am gasit cel mai ieftin hotel si am gasit si opinii ale celor care au stat deja la acest hotel.
Abia asteptam.

Karina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

1) Maldive - insula Helengeli - peisaje de vis sub management elvetian, o insula superba si linistita, potrivita insa pentru cei care vor sa se scufunde (scafandri). M-as intoarce acum dac-as putea
2) Australia
3) Costa Rica
4) Norvegia - Laponia
5) India
6) China
7) Japonia
8) NewYork
9) Ecuador
10) Hono Lulu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladybird32 spune:

as vrea sa mergem in perioada revelionului 28-29 dec pina pe 3-4-5 ianuarie cu copiii (3 ani si 7 ani) intr-o zona calda, dar aici aproape, nu destinatii exotice.
rugaminte pt cei care stiu - ce temperaturi sunt in decembrie in sudul italiei / spaniei ?
si daca stiti destinatii unde sa aiba si copiii ce face.
multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bob_Pixel spune:

Antalya ! Recunosc ca nu avem finantele pentru Bora Bora sau New York, dar, odata intorsi din Antalya, am decis sa mergem acolo anual, chiar daca ne-am permite un sejur intr-o capitala europeana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IuliaCiornei spune:

Bruges
Lille
Strasbourg
Hamburg
Dubai

http://retetadelicioasa.blogspot.com/

Mergi la inceput