Copilasi din 2002 (34)

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

cateva poze cu noi din Italia
http://www.dotphoto.com/Go.asp?l=crig72&P=038C&SID=163458&Show=Y
si de sambata de la nunta
http://www.dotphoto.com/Go.asp?l=crig72&P=038C&SID=163460&Show=Y

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CORNELIAP33 spune:

Crig -Superbe fotografiile din Italia, si cele de la nunta si fina ta??? imi place foarte mult. Sa va traiasca!
Nicoleta Ideea este ca vreau sa mi le petrec in locuri exotice, nu se intampla intotdeauna, dar zile de concediu petrecute la Busteni chiar mi se par irosite. La Busteni doar week-end-uri.
Iar cu dormitul, la mine nu merge. Eu sunt mai agitata, nu pot sa dorm ziua, doar noaptea, inca..., pentru ca dupa cum spune sotul meu - intr-o buna zi voi obosi si eu!

Cornelia si taurasul Rares Costin (nascut in 22.04.2002)
Fotografii

www.help-ema.puls-il.ro/" target="_blank">Ajutati-o pe Ema!

"Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

sorry de link-ul gresit.... cornelia

sinzi pot muta eu maxim 20 de poze, si cand vi tu acasa muti restul, ok?

fug la munca.. va pup .. pa pa.


Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian

www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Buna tuturor!
Cristina (Crig), superba ai fost, iar nashica mica e... totala! Se pare ca s-a distrat cot la cot cu voi! Pozele din Italia la fel sunt frumoase, doar ca va doresc sa ajungeti acolo DOAR pentru vacante!
Cornelia, nici eu nu pot dormi ziua, desi am de recuperat 3 luni de nesomn... pur si simplu cred ca de la agitatie sau oboseala! Avem timp la pensie sa ne facem siesta, daca nu ne vom creste nepotii si ne vor "energiza" ei din nou!
Sanzi, mersi de complimente! mai avem de mutat poze, plus ca ne-am pierdut (sper sa recuperam) o caruta de poze, din calculatorul vechi. Astept sa ne vedem!
Gabb, spor la munca!
Katty, si tu te lauzi cu Andrei! Frumos ca toti copiii nostri! Are o privire atat de albastra!
Gabrielaghe, bravo lui Matthew, a reusit sa citeasca, bravo!
Va pup, iar suntem "in brate", pana scriu un mesaj... trece trenul!
O seara buna!

Elena - mami de www.babiesonline.com/babies/g/gabrielacapraru/" target="_blank">Gabriela (12.04.2007) si www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC" target="_blank">George (6.09.2002)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=2982d59ca18ccf32422fed" target="_blank">Poveste fara sfarsit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadina spune:

Va salut mamici, chiar daca n-am mai scris am citit aproape mereu ce mai povestiti. Am fost cam amarata pentru ca am pierdut o sarcina la 11 saptamani.
Acum mi-am mai revenit, dupa o saptmana cu mandarina mea la mama, la Petrosani.
Va pup si va astept cu multe poze din vacanta.
Nadina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Sinzi, ti-am mutat o parte din poze (101, restul de la 102-110 n-am mai putut sa le salvez ca s-a blocat yahoo-ul)
poze Sinzi_ana. Mai e o problema pe care n-am reusit sa o rezolv, eu le-am numerotat ca sa le pot pune in ordine, dar pozele 100 si 101 n-am putu sa le mut la sfarsit. Poate reusesti tu sau poate reusesc eu maine!
Edit: am reusit sa transfer si restul pozelor, si le-am pus si in ordine!!!

Nadina, imi pare rau ca ai trecut prin asta, cred ca iti este foarte greu, o vreme va fi asa, dar durerea se va estompa, fiindca te consolezi cu gandul ca "poate e mai bine ca s-a intamplat asa", poate nu era tocmai OK. Am patit-o si eu acum 3 ani, in saptamana 14. A fost cumplit.

Elena, !!!

Crig, superbe pozele, si cele de la nunta, si cele din Italia, sunteti o familie foarte reusita!


Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielaghe spune:

Buna seara, dupa ce am scris un mesaj mai lung, incercind sa pun niste poze cu Matthew , binenteles ca am pierdut totul.Noi sintem bine, o zi lunga si obositoare la serviciu , e cald si cam umed, si tare mi-as dori citeodata saavem si noi un concediu mai lung, aici cam o sapt. , doua, in rest munca, dar asta este.Crig am vazut si eu pozele , f. frumoase , poate mergem si noi pe acolo, vreodata.Nadina, imi pare rau ce ti s-a intimplat, dar trebuie sa fii optimista si poate s eva intimpla minunea din nou, stiu ca este greu, fii tare.M -asbucura daca si Matthew ar bea sucurii naturale , el prefera apa si laptele, sint atit d ebune , ar trebui sa insist mai mult , chiar de miine o sa incep.Trebuie sa plec, mai am ceva d epregatit ptr. miine, o zi buna
gabriela mama lui andrei si matthew

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

cornleia.. done!... verifica link-ul de pe prima pagina.

Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian

www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Salutare!!

Ma bucur sa citesc ca toti sunteti mai bine, in concediu sau pe picior de plecare.
Mai avem si noi vreo doua saptamani jumate si plecam la mare.
Abia astept, m-am saturat de acte si alte hartogarii!!
Andrei se joaca cat e ziua de lunga, coloreaza, se mai si joaca pe calculator, dar foarte putin. Cum intru in casa il iau si plecam in Oraselul copiilor si ne intoarcem inainte de culcare.
De-ar fi numai vara si soare, ce bine-ar fi!

Acum la noi s-a schimbat vremea, e rece si ploua.

SANATATE SI S-AUZIM DE BINE!

cristina si nazdravanul Andrei (22.11.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Un si de la mine!
Am o dimineata linistita la serviciu. Sunt singura in birou si-mi fac de cap.
In Bucuresti s-a racorit, ieri a fost groaznic de cald. Au fost anuntate 37 de grade, dar cred ca au fost mult mai multe. Nici nu puteam sa respir cand am plecat acasa!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput