mamici de IASI

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:



Nona de ce nu te inscrii la grupul de mamici iul-aug? Ai sa gasesti reaspunsuri la muuulte intrebari de astea "tehnice".

Simona 31+ Matei Hisham

Nu e suficient sa apartii speciei umane ca sa fii om.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Salutare!
Katthy stiu ca e "gratuita" in spital, dar cat d-ai la anestezist si la dr in plus, o platesti de cel putin doua ori! Sa stii ca d-ra dr la inceput si cu mine era mai rece, distanta, tipa, dar in timp ne-am imprietenit! Fata asta e asa ca un "scut", ea e fata buna!
Ghinez, Gabiarama daca nu sunt indiscreta, de ce d-ra dr. vorbiti?
Ghinez ai descris cum nu se poate mai bine faza cu pusul banilor deoparte! Si eu ma chinui, ii pun apoi ii i-au...


Alina-Mirela 38+ cu DAVID
Poze burtica

Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geany_bc spune:

Buna fetelor.
De doctorul Iliev ce stiti?
Eu sunt din Bacau si pentru ca eu vreau sa fac o echo morfofetala, doctorita mea de la Bacau mi-a recomandat dr. Iliev de Iasi.
Dansa mi-a spus sa ma programez intre 20 - 30 iunie, adica 18 -19 saptamani de sarcina si cand am sunat asistenta mi-a decalat cu o luna programarea, pe motiv ca atunci se face.

Geany 16+
Alexandru Cristian 13.12.2002 si bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Din cate am citit pe forum si chiar auzit in Spital pe la controalele mele, dr. Iliev e cel mai bun din Iasi in materie de ecografii! Mergi cu incredere la d-lui!

Alina-Mirela 38+ cu DAVID
Poze burtica

Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Gugu nu se mai aude nimic cu listuta?!

Alina-Mirela 38+ cu DAVID
Poze burtica

Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Geany Dr. Iliev e foarte bun, numai sa ai rabdare la telefon ca dureaza ceva pana iti raspunde.

Simona 31+ Matei Hisham

Nu e suficient sa apartii speciei umane ca sa fii om.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiarama spune:

Geany , dr Iliev face morfofetala intre 21-24 de sapt ,de aceea te-a aminat asistenta .Stie ea ce stie .Si intr-adevar dr e foarte bine cotat .

Alynta e vorba de d-ra dr. Postudor ,bruneta ,slabuta cu parul prins intr-o coada , cu ochelari si umbla mereu cu o "masca" la gura .

Nonna eu l-am imbracat pe bb in body cu mineca scurta sau tip maieu si pantalonasi subtiri in cazul in care observam ca e rece la picioruse .Dar am vazut muuulte mamici care ii tineau pe bblusi doar in pampers.

Va mai sfatuiesc sa aveti si niste pelincute cumparate de voi ,tot spalate si calcate si ambalate in pungute ,pt ca o sa vedeti si voi cam cum arata cele din spital .

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Gabi m-am linistit! Credeam ca e dr. mea!

Alina-Mirela 38+ cu DAVID
Poze burtica

Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Hei, nu vrea nimeni programarea la dr. Ilev?!

Geany, Alynta..v-a raspuns gabi la intrebarile la care tocmai voia sa raspund si eu. Dr. Postudor e o figura, pana la urma. ea e medic neonatolog. Alynta, la cine te refereai cand spuneai "dr. mea"???

Oana 33+ Victor-Constantin si Stefan-Vladimir 4ani+





"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

buna! dar nu prea aveti chef de vorba dupa ct se vede....nu va complicati sau va lipsesc subiectele????
ce faceti????
cum va simtiti????
mai munciti??care mai poate care nu.....

stefania
12+

Mergi la inceput