Un cuvant - sau ceva ce costa mult prea putin

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

pentrusara- daca esti oradean si cunosti familia mai bine poate ne spui de ce mai are nevoie fetita, poate putem ajuta si altfel.
Nu cred ca este bine ceea ce faci.Asa pentru tine sa stii ca sunt multi oameni pe dc care au ajutat si vor ajuta sunt convinsa si de acum incolo.
Daca ai putin timp uitate pe la umanitare si iti vei da seama ... eu cel putin in locul lui marius m as fi simtit jignita.




Trecem si prin foc ..si para ..
Ca sa fim zine la vara
Mamidestefan Mercedes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PentruSara spune:

De unde pana unde ati "inventat" lucrurile acelea despre mine? Si anume ca as avea vreo implicatie cu familia sau Sara?

Nici macar din Oradea nu sunt.

Conturile nu sunt ale mele, deci nu vad de ce trebuie sa aiba lumea incredere in mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Marius,
eu incep o minicampanie pe aici la munca, sper sa se adune cativa banuti si ti-i dau direct tie !

PentruSara - noi asteptam sa ne spui cine esti ... Si pana te decizi, chiar poti citi la "umanitare" despre sutele de cazuri unde au ajutat membrii DC !



P.S. Mercedes - poate ne organizam si-i vizitam la spital, sigur mai vin oradenii de pe topicul nostru !


Daria & www.webshots.com/user/giulia16" target="_blank">GIULIA_(2004_08_16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

quote:
Originally posted by PentruSara

Imi cer scuze. Vad ca la mine e problema. Rog stergerea mesajelor care afecteaza imaginea unor persoane / a forumului sau care descurajeaza donatia.

O zi buna.

PS: Daca doresti detalii despre mine, sunt dispus sa ofer detalii :D

www.newsfive.net/sara



Ofera-le aici, asteptam !!!

Sa il ajutam pe Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PentruSara spune:

Am scris un mail catre Marius. Sper ca situatia se va remedia.

Partial e vina mea ca s-a ajuns aici.

Cine sunt? Cu ce sa incep? :D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

quote:
Originally posted by PentruSara

Fiind nou pe aici, nu stiu ce ati facut inainte. Toata stima pentru d-l Marius si ce am auzit ca a realizat.

Insa, nu v-ati gandit ca vor intra altii noi aici si nu vor stii cum merg lucrurile?

Chiar conteaza cine sunt? ... Nu prea cred ... Iar noutatile cu privire la Sara, le gasiti pe site-ul Sarei.

www.newsfive.net/sara

Forumul acesta are niste reguli clare, care trebuie respectate.

Iti spun din experienta proprie, un nou venit pe DC nu va face donatii in conturile date de Marius, pt. ca nu-l cunoaste. Va urma link-urile din subiect si va hotari in consecinta.
Conturile date de Marius sint pt. membrii mai vechi ai DC, care cunosc clar procedurile de pe DC si stiu ca pot avea incredere in Marius sau in alt membru "marcant" al DC.
Vezi stelutele, albinutele, fulgii de la numele unor membrii? Aceia au donat bani pt. diverse actiuni umanitare, desfasurate pe site-ul DC, cu ajutorul DC. Actiuni umanitare promovate de DC. Asta face si Marius : promoveaza cazul Sarei pe DC. Avem incredere in Marius, caci il cunoastem.

quote:
Originally posted by PentruSara

Imi cer scuze. Vad ca la mine e problema. Rog stergerea mesajelor care afecteaza imaginea unor persoane / a forumului sau care descurajeaza donatia.

O zi buna.

PS: Daca doresti detalii despre mine, sunt dispus sa ofer detalii :D

www.newsfive.net/sara


La fiecare mesaj scris de tine ai un buton cu "Delete Reply" si poti sa stergi ce mesaj vrei, sau apesi pe "Editeaza raspuns" si stergi ce vrei din mesajul scris de tine.

Daca esti dispus sa dai detalii, te rog sa le dai, caci ai facut niste insinuari grave mai devreme.

Daca acest caz al Sarei n-ar fi sustinut de Marius, zau ca as crede ca este o pacaleala, avind in vedere ce mesaje ai scris.


Asta e parerea mea, dar tu faci cum crezi ca e mai bine

Doua Eme mititele au nevoie de ajutorul nostru:
1. Emma- 4,8 ani are nevoie de ajutor - salvati-o pe Emma
2. Sa ajutam la terapia pentru Ema - www.help-ema.puls-il.ro/" target="_blank"> Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PentruSara spune:

Degeaba sterg eu mesajele mele. Pentru ca s-a creat o discutie aici.

Dupa ce am postat am vazut procedurile de aici.

Unde vreti sa mai scriu ca am gresit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Nu e necesar. Dar tin foarte mult la anumite proceduri chiar daca pot sa para greoaie insa... evit orice speculatie.
Ce poti sa faci? Sa promovezi cazul si sa decizi ceea ce doresti sa faci in nume propriu. Optiuni exista mai multe deciziile insa iti apartin.
Imediat ce se termina si alte demersuri voi face si alte precizari. Dar toate la timpul lor.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro
Decembrie 2006
Anul 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

quote:
Originally posted by PentruSara

Am scris un mail catre Marius. Sper ca situatia se va remedia.

Partial e vina mea ca s-a ajuns aici.

Cine sunt? Cu ce sa incep? :D

www.newsfive.net/sara



Nu am primit mailul. marius@rdsor.ro




Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro
Decembrie 2006
Anul 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Ok am avut discutia telefonica mergem mai departe.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro
Decembrie 2006
Anul 2007

Mergi la inceput