Dama de consumatie

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MissParker spune:

Bre, eu sunt aia de zise ca face un dans pe masa numai sa-l vad pe Guestus cu gura cascata si fara replica, dar apoi veni anabordea cu dorinta de a-l vedea pe Guestus insusi pe masa, daca tot ne incita p'acilea.

Tania, dupa cum vezi majoritatea pe aici nu sunt liberi de prejudecati, asa ca trebuie sa iei in calcul si acest aspect cand vei lua decizia finala. Oricum, esti tanara, viata merita traita, iar la urma urmei numai din greseli invatam, experientele pozitive nu ne invata nimic pentru viata. Asa ca risca! Daca nu acum, cand?


Felicia
Poze cu noi si vacantele noastre

*****************************
Adevar > Autonomie > Identitate

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Rufus, te oftici?



Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

quote:
Originally posted by MissParker

Bre, eu sunt aia de zise ca face un dans pe masa numai sa-l vad pe Guestus cu gura cascata si fara replica, dar apoi veni anabordea cu dorinta de a-l vedea pe Guestus insusi pe masa, daca tot ne incita p'acilea.




da poti sa trimiti pe youtube un mic film ...yo aici sint

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Pe mine m-a uimit motivul pt care zici ca te-ai dus in Italia: SA STARNGI BANI PT ZIUA TA!!!!! N-am inteles eu bine???

==========
Corina
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Va propun un subforum separat dedicat lui Guestus si fanclubului sau.

Anda, mama Irinei
domnisoara Irina
Un pui de somn si-un inger bun...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza00 spune:

in familia sotului exista cineva care a facut "doar " ceea ce povestesti tu ca faci, insa nimeni nu o crede...inclusiv familia ei din pacate(eu o cunosc cat de cat din barfele lor si din cele cateva ocazii in care am intalnit o cand vizitam socrii in oraselul lor)
ea a reusit sa stranga ceva bani in 4, 5 ani parca, si a cumparat apartament, masina, afaceri cu terenuri, deschis magazin, eticheta respectiva tot o urmareste insa, iar impresionatul lumii prin mega chefuri de ziua ei nu a ajutat o deloc, ba dimpotriva...
era si ea implicata intr o rel abuziva, de care a reusit sa se desprinda dupa n impacari si despartiri....acu se casatoreste si asteapta un bb,insa a luptat mult sa castige respectul sotului...

imi povesteau socrii un fenomen interesant in oraselul lor...fetele plecate isi intretineau prietenii cu sume de bani destul de serioase...bani cheltuiti normal...cu altele, plus ca le barfeau mai dihai decat restul lumii....sper ca nu vei face aceeasi greseala...

in loc sa iti cheltui banii intr o super petrecere de ziua ta...ca sa rupi gura targului :(, mai bine du te intr o vacanta si pune ti gandurile in ordine, stabileste ti prioritatile...sau plateste un curs, perfectioneaza te in ceva...prietenii adevarati nu te vor aprecia mai mult ptr astfel de demonstratii de forta ...iar ceilalti, orice ai face tu, vor avea numai rautati de spus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

dama de consumatie?????!!!!!!! pai nu era dama de companie?


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mik spune:

quote:
Originally posted by Ramonika

dama de consumatie?????!!!!!!! pai nu era dama de companie?


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor



Nu te gindi, bre, la prostii ! Ti-a explicat doar Tania ca damele de consumatie nu se consuma , ci doar te ajuta sa consumi .
Uite aici :
quote:
Ma credeti k se poate si doar sa stai cu omul la masa, sa vorbesti, sa dansezi cu el sii sa te plateasca pt asta??


Ca sa fiu on topic : acum la 20 de ani ai avantajul tineretii : silueta e perfecta, esti atragatoare. Dar dupa ?
20 de ani me se par virsta la care trebuie sa construiesti ceva si, mai ales, sa te construiesti pe tine insati.
Mi se pare mare desertaciune relatia ta cu iubitul tau si felul in care vezi lucrurile.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tania_01 spune:

guestus...tu ce crezi... sunt sexi sau nu??? Sigur k sunt..primii mei bani (salar) nu aia care reuseam sa ii mai scot de la clienti..pe 2 sapt au fost 1400 euro..eu zik k am lucrat bine avand in vedere k e 10 euro pt mine paharul. Sunt o bomboana. asa zice lumea.. vad oameni care ar da tot ce au pt o sarutare de la mine...dar nu-mi place munca asta.. Am ajuns aici fara sa realizez, am plecat pe principiul k e doar o distractie si ca oricum toti banii o sa ii cheltui la ziua mea, nu mi-am injchipuit ca se pot face atat de multi bani... cand am sa plec in romania am sa zic k sa fost doar o vacanta si dak ma intorc in italia vreau sa lucrez normal k acum e mai usor k stiu sa vb bine. Tanjesc dupa o mangaiere din partea baiatului pe care il iubesc, dupa o noapte de dragoste cu el si cred k tot banii din lume nu ar putea sa cumpere senzatiile astea.
Binenteles k nu am sa cheltui toti banii la ziua mea..doar nu-s nebuna!!
Noi2.. ma bucur tare mult k macar tu ma intelegi...
Eu nu pot sa inteleg oamenii astia.. sunt insurati, unii chiar proaspat insurati, lasa femeile acasa si vin noaptea in cluburi.. eu i-as omori pe toti... pai ti-ai luat o femeie k sa o iubesti si sa o respecti chiar si la batranete, nu sa o lasi..sa te duci in night si sa speri ca o copila de 20 de ani o sa se indragosteasca de tine sau k o sa faca amor cu tine..
Eu dak as avea un sot i-as oferi totul k sa nu i se para ca alta i-ar putea sa-i ofere mai mult..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clover spune:

Tania, esti prea tanara. Barbatii care vor femei diferite de nevasta o fac si daca sotiile le ofera tot. Si barbatii aia nu o sarutare ar dori de la tine, ci alte chestii.

Daca esti o bomboana si moral e clar ca nu iti place cercul in care te invarti, nu ti-e clar ca nu vrei sa mai faci asta?

Keep the promises you make to yourself.

Mergi la inceput