Rugati-va pentru DIANA

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mygirl spune:

Doamne, fa o minune, ajut-o pe micuta sa se insanatoseasca! Parintilor multa putere sa fie alaturi de puiul lor.

Oana,de Alexandra-Elena (18 mai 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cici spune:

Si noi ne rugam pentru micuta Diana!
Am sa rog azi si maicile de la gradinita fetitei mele sa se roage pentru ea!
Fetelor care vorbiti cu ea la telefon,nu e o aberatie ce va spun,invatati-o sa tina postul Sfantului Anton.Sfantul Anton ocroteste copiii si cine a tinut postul acesta stie despre ce vorbesc ,el face cele mai incredibile minuni.Daca vrea cineva s-o sfatuiasca pe Laura sa-mi dea PM,nu e greu deloc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns women13 spune:

Ingerii ocrotesc copii, deci si tu micuta printesa ai ingerii tai , care te vor inconjura si iti vor veghea insanatosirea. Multa putere parintilor tai. Credinta ne salveaza ! Ma rog dimpreuna cu voi pentru acest sufletel! buna o sa vina la tine si o sa te atinga cu bagheta ei minunata !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laurina spune:

Doamne, fa o minune pentru Diana!!!
Suntem alaturi de voi Laura, ne rugam ca micuta Diana sa se insanatoseasca, multa putere si curaj.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:



Diana fii puternica, lupta pentru viata ta, Dumnezeu te va ajuta!

Luna 29 sapt+
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=2623" target="_blank">Adelise Raluca
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=1036" target="_blank">Cosmin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annnna35 spune:

Si eu ma rog pentru fetita cea mica... Dumnezeu va auzi cu siguranta atatea rugaciuni...

Am dreptul sa comit greseli si sa nu fiu intotdeauna perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Laura suntem alaturi de tine ma rog ca Diana sa se face bine Doamne ajuta-o pe Diana trebuie sa se faca bine

BambolettadeAntonia-Gabriela(1 nov 2006)
luna 7
www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">varsta Antonia
www.smi.ro/fulguleti/" target="_blank">Fulguleti nov-dec 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maadi spune:

Si noi ne rugam Bunului Dumnezeu sa faca o minune pentru micuta Diana si sa-i dea multa putere si tarie Laurei!
Maadi si Calin (19.07.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gandacel spune:

O sa ne rugam azi si in zilele urmatoare, oricat de des ne vom aminti, probabil de fiecare data cand ne uitam la puii nostri care dorm linistiti. Dumnezeu s-o ajute sa se faca bine si mamei sa-i dea putere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

Doamne-Dumnezeule, da-i sanatate micutei Diana, sanatate si putere, n-o lasa sa se stinga!

Multa putere parintilor.

Noracu Andrei (20aprilie'99) si Victor (12iulie'01)

Mergi la inceput