Rugati-va pentru DIANA

Raspunsuri - Pagina 70

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns NewMami spune:

quote:
Originally posted by AncaMaria

Fetelor, fiti linistite, dupa ce pleaca Dana, restul de fete din Vancouver (inclusiv eu) va vor tine la curent cu evoluatia Dianei / Laurei. Vom avea grija de ele, doar ca aici in Vancouver suntem mai putine, dar ne vom imparti cumva.

Astazi voi merge si eu la spital, diseara dupa servici.

Ideea cu contul deschis de Laura este f. buna. Dar trebuie sa vorbim cu ea. Daca vreti sa trimiteti bani cash sau cecuri, va pot da adresa mea. Doar spuneti-mi aici si va trimit adresa pe PM. Cecurile le puteti trimite pe adresa mea dar pe numele Laurei si odata ce le primesc i le inmanez, la fel ca si cash-ul. Dupa ce vine Dana din Ro, ne vom imparti cu sarcinile..

Anca & Bianca (19 iulie 2004)



AncaMaria, te rog trimite-mi adresa ta si numele complet al Laurei.
Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicaosoian spune:

insfarasit ca ne-am hotarat sa adunam banii
va rog dati si mi-e adresa unde pot trimite cecul
multumesc foarte mult
cum se mai simnte Diana?a mai miscat manuta?are voie sa manance?
sant alaturi de ele si ma rog in fiecae zi pt ei
Doamne Ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaA spune:

fetelor, acum am venit de la spital.
Am vorbit cu laura ca incercam sa strangem niste bani. Am convins-o cu foarte mare greutate, dar pana la urma am convins-o , asa ca am adresa ei daca vreti sa-i trimiteti cec-uri, cash sau money order. deocamdata nu are cont.

Am vazut ca Anca a spus si de adresa ei. Eu ma gandeam pe drum sa-i trimitem direct plicurile Laurei, iar daca cineva are nevoie sa trimita in cont, atunci, tu Anca, daca nu te superi sa ne dai un numar de cont si sa se trimita bani in contul tau, iar tu sa-i dai laurei.Deci plicurile direct la laura, iar depozitele direct in cont la Anca.
Ce ziceti?

Ancasuna-ma ca sunt acasa acum

Soni, am primit mesajul tau. Imi cer scuze ca nu m-ai prins, dar am plecat azi dimineata la 8 jumate de-acasa si m-am intors acum. Celulalrul mi-a fost inchis.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Dana trimite-mi si mie pe PM adresa Laurei te rog.

Doamne fa o minune si vindeca puiul acesta.

Liliana

Poze noi

Poze 2

Poze cu maimutica mea

Poze 1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Doamne ajuta mai departe! Diana si parintii ei sunt in gandurile si rugaciunile mele!


Cei din Europa cum ar putea trimite niste banuti? As vrea si eu sa trimit!


Alina




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

va citesc in fiecare zi si sper din suflet ca vestile bune sa curga in continuare. felicit din nou toate sufletistele si cele care posteaza dar si cele care n-o fac, sunteti extraordinare!
anca, iaca de aia te iumbesc io pe tine
sanatatei multa dianei, lui andrei si laurei!
cu dragoste pentru diana s-a vrut a fi un parc de joaca pentru copii, scuze, nu suntem noi foarte talentati da` ne-am dat toata silinta


tzucurei de tzucurei 1, 2, 3,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaA spune:

Fetelor, uite acum am vorbit cu Anca si am ajuns la o cocluzie--amandoua.

Deci cine vrea sa trimita plicuri--cash, money order, cheque, poate sa trimita direct Laurei. Cine vrea adresa sa trimita un pm mie, sau Anca sau LiaMaria sau Conchita.

Cine vrea sa trimita pachete sau ceva ce necesita mers la posta si ridicat de acolo sa-i trimita Ancai..


Maine Anca va deschide un cont si cine vrea sa trimita bani in cont va afisa maine Anca care e numarul de cont.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitilache spune:

danaA trimite-mi si mie numele Laurei si adresa unde sa-i trimit cec-ul.

Doamne ajuta sa fie bine pentru familia lor!

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Dana, as vrea si eu adresa si numele Laurei. Merci!

Multumim pt vesti si ne rugam in continuare ca Diana si taticul ei sa se faca bine, iar Laurei i-i dorim multa putere!

Ma bucur ca si desenul Biancai a ajuns la Diana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Am citit cap coada subiectul, am ramas fara grai,cu ochii plini de lacrimi.
Nu-mi ramane decat sa ma rog pt Diana-Maria,ca Domnul nostru si Maica Sa alaturi de ingerii din prea slavita casa a Domnului sa-i fie alaturi acestei fetite pline de viata si familiei sale.
Laura multa putere atat pt Diana si Andrei dar si pt tine,fiinca in tine sta sprijinul lor.


"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput