Rugati-va pentru DIANA

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Si eu astept, ma tot uit spre telefon, daca sa sun sau nu, dar ma gindesc ca e prea devreme, o operatie de genul acesta dureaza si apoi pina isi revine din anestezie... cred ca abia atunci poti sa spui ca a trecut... Nu as vrea sa o bombardam toate cu telefoane, asa ca astept de la Piticutz sau de Carmen un semn... cit de mic! Am inima strinsa si nu ma pot gindi la altceva.

CORNELIA, mami de AGATA si TUDORA

www.nelia.photosite.com/" target="_blank">foto 1 - www.agatasitudora.photosite.com/" target="_blank">foto 2 - www.dropshots.com/Nelia/" target="_blank">foto 3 - www.dropshots.com/Aurice/" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara03 spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Ma gindesc daca n-ar fi bine sa sunam sa nu stea singura in timpul operatiei.
Sau poate e cu sotul? Stie cineva?
A

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmenbr spune:

Andrada, poti incerca. Daca nu raspunde, inseamna ca nu poate sau e plecata.

Carmen & Ericutz (15.06.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68525 " target="_blank"> Povestea nasterii!

Am un anisor deja!

2 anisori...uraaa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rali spune:

Doamne ajut-o pe micuta Diana sa treaca peste aceasta grea incercare, iar parintilor sai da-le credinta, putere si rabdare!

Doamne ajuta!

(31.01.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Am sunat, de un sfert de ora suna tot ocupat. Sper ca e alta mamica de aici care vorbeste cu ea si ne da si noua de veste. Mai incerc...

CORNELIA, mami de AGATA si TUDORA

www.nelia.photosite.com/" target="_blank">foto 1 - www.agatasitudora.photosite.com/" target="_blank">foto 2 - www.dropshots.com/Nelia/" target="_blank">foto 3 - www.dropshots.com/Aurice/" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Am intrebat sotul, medic dar la pensie , chirurg, si a zis ca nu dureaza mult e ca in cazul DIANEI , micuta cum e si cu problema la git poate dura cel mult juma de ora. NU am zis asta ca sa o chemam doar ca sa ne facem idee de cit poate dura . asteptam una din fete care au promis ca ne spun ceva . E cam subisata de telefoane si acu nu e cazul.Nici eu de ieri nu mai sint eu. dar simt ca va fi bine. Eu la 8 ora 9 in tara am citit cu luminarea aprinasa Acatistul sf pantelimon. mai e psalmul 50 din Biblie si sa cautam cel al sf Antonie ocrotitor copii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Nu raspunde,
A

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NewMami spune:

ma rog pentru Diana si parintii ei. Doamne te rog ajuta-i si nu-i lasa, te rog ai grija de ingerelul mic, in tine e toata puterea si speranta acestor parinti.

Nu cred ca exista ceva mai crunt pentru un parinte.

Doamne te rog, ai grija de ei, de micuta Diana si fa-o bine

Mergi la inceput