Rugati-va pentru DIANA

Raspunsuri - Pagina 133

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amandina_c spune:

pentru "ursuletul" Diana si familia ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selena2002 spune:

Multa sanatate si putere pentru Diana si cei care sunt alaturi de ea si o ajuta sa treaca mai usor peste asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

LA MULTI ANI DIENUTZA SCUMPA!!! ESTI SI TU O MARIE SPECIALA PENTRU NOI!!!

Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

www.dropshots.com/anymony/" target="_blank"> poze Ioana-Catalina

Povestea nasterii Ioanei-Catalina

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=21fc06911023d376aa686b" target="_blank">Iubirea noastra Ioana-Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

La multi ani, papusa scumpa, azi, de ziua numelui tau!
Sa de-a Domnul sa-ti revii cit mai repee si sa i-i bucuri pe parintii tai, pe tushusha, pe bunica......



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

La multi ani, Diana scumpa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralbus spune:

Ce tragedie...Azi am citit despre accidentul cumplit.Peste 2 saptamani,pe 23 sept.sper sa ajung la biserica Sf.Spiridon din Bucuresti,mare facator de minuni(gasiti un articol interesant in formula as nr.777 din iulie 2007)si la Sf.Stelian,ocrotitorul copiilor si o sa ma straduiesc din tot sufletul si cu toata puterea credintei mele sa ma rog pt. Diana si familia ei.Si eu am o fetita ,Teodora care implineste in oct. 5 ani si ma gandesc cat de mult trebuie sa te intareascva bunul si dreptul Dumnezeu , ca sa nu innebunesti cand iti vezi puiul asa...
Daca aveti timp,20 minute sunt suficiente, puteti citi acatistul sf.Spiridon, stiti ce repede raspunde sfantul ? http://www.biserica.org/Publicatii/Acatiste/20/index.html
Prea Sfanta Nascatoare de Dumnezeu miluieste-o pe Diana si pe noi pe toti!
Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SEASOUL spune:

Ce mai face Diana?? Si eu ma rog mereu pentru Diana si pentru familia ei si sper din tot sufletul sa isi revina.

Diana multa sanatate si Dumnezeu sa te ajute!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandyksch spune:

Cum mai e Dienutza? Asteptam vesti proaspete, cu multa nerabdare.
In week-end am vazut un documentar pe National G sau pe Discovery -nu mai retin exact, cu transplant de celule stem din mucoasa nazala (nu stiu daca ma exprim corect), pentru pacienti cu probleme ca ale Dianei. Este vorba de un medic din Portugalia care se ocupa de acest tratament, iar rezultatele sunt foarte bune. M-am gandit instantaneu la Diana. Doctorii ei nu propun asa ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Asteptam si noi vesti bune despre Diana, sper ca e bine !



Daria & GIULIA_(2004_08_16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

Buna Tuturor,

Sambata am transferat banii primiti in contul paypal in contul Laurei. Suma totala a fost 2,117.52 CAD incluzand si donatiile non-membrilor DC. O lista detaliata a fost de asemenea trimisa Laurei.
Ea va confirma primirea si va posta o copie a tranzactiei in zilele urmatoare.

Multumim inca odata celor care au donat pana acum! Si nu uitati, campania ramane deschisa.

Brandusa se va intoarce zilele urmatoare in Romania de unde ne va trimite situatia contului deschis acolo.

Doamne Ajuta pe Diana sa se faca bine!



Rugati-va pentru Diana

Mergi la inceput