Rugati-va pentru DIANA

Raspunsuri - Pagina 116

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns romaria spune:

Doamne te rugam sa ai grija de Dienutza si familia ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissParker spune:

Asteptam febril vesti cat mai bune. Doamne-ajuta!

Din tot sufletul numai bine


Felicia
Poze cu noi si vacantele noastre
*****************************
Adevar > Autonomie > Identitate

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Nici o veste?
Sa-i ajute Dumnezeu Dianei sa se refaca cat mai repede

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

asteptam vesti bune

Doamne ajuta pe Dienutza draga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiaMaria spune:

Fetele mii de scuze ca scriu atit de tirziu. Aseara am venit foarte tirziu de la spital, iar azi am alergat toata ziua sa-i cumpar un cadou de graduare domnisoarei mele.
So, Dienuta arata extraordinar fara haloul ala in jurul capusorului. E o frumoasa si o scumpa. A fost foarte fericita dupa ce le-au scos, a zimbit si a pupicit-o pe Laura toata dimineata. Cind am ajuns eu, era destul de obosita, dar ne-am conversat un pic, am pupacit-o tare si ne-am uitat la desene.
Mai tirziu a venit si tati (Andrei) de la servici si bineinteles a fost tare fericita. A mai primit o caseta cu desene, insa a preferat sa se uite la Cinderella.

Se simtea bine si asistenta ne-a spus ca nu a avut nici un fel de probleme cind i-au scos vestuta si haloul. Ranile se vor duce destul de repede, doctorul a fost multumit de felul in care s-a vindecat operatia. Trebuie avut insa mare grija cu miscarea capusorului pentru ca muschii sunt inca foarte slabiti dar cu fizioterapie vor "reveni la viata". Trebuie rabdare pentru moment.

Laura era si ea foarte fericita si optimista. Am mai stat de vorba si chiar a ris un pic mai mult.

Laura si Andrei va multumesc din suflet pentru rugaciunile voastre si va pupa cu drag.

Va las acum nu inainte de a va imbratisa cu drag pe toate si toti,
Lia

Doamne ajuta!
Lia

Rugati-va pentru Diana
http://dianadumitru.netfirms.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zisaCami spune:

Lia vestile sunt extraordinare ... le asteptam cu sufletul la gura!
Doamne ajuta-i Dienutei sa fie totul bine, sa-si sustina singura gatutul si sa nu mai aiba nevoie de o alta operatie!
Laura si Andrei multa credinta si putere in continuare!

Cami
www.idieta.ro/show_ticker_image.php?scope=&rigla=10&slider=13&&weight_start=71,7&weight_current=59,4&weight_target=59,7" target="_blank">Silfiduta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

O veste buna! Cit ma bucut pt fiecare mic pas inainte facut de Diana!Si ma emotioneaza cind citesc cum ea mititica s-a bucurat, a zimbit si a dat pupici.. e si ea fericita pentru micilie realizari ..of draga de ea prin cite trebuie sa treaca.Vikinga cu cei mai frumosi vikingi, Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

Lia, iti multumim pentru vestile extraordinare care ni le dai.. nu am vorbit cu Laura zilele astea, dar ma bucur nespus ca au trecut peste aceasta etapa cu bine. Maine sper sa ajung la spital, de abia astept sa o vad pe puiuta fara halou..

Doamne, iti multumim ca ne asculti rugaciunile si te imploram in continuare sa ai grija de micuta Diana si sa o faci bine !



Rugati-va pentru Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyce spune:

Doamne, ajuta papusica asta sa-si revina complet!domnisoara curajoasa.



Daniela Veuger si Alma Bianca 21 octombrie 2004
Alma,poze noi,si mai noi,cele mai noi,nou-noute,
poze yahoo


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:


Ma bucur mult pentru Dienutza scumpa ca este o Luptatoare

Mergi la inceput