Cine-i nascut in '75 sa ridice mana sus!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


prezenta la "strigarea catalogului"
Azi e ziua mea de nastere / 2 iunie 1975
Si eu ma mandresc cu o fetita de aproape 3 ani.
la colegele de generatie

Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prettysunshine spune:

La multi ani,Luna75!
Si eu spun prezent,ma numesc Ingrid si sunt nascuta pe 11 iunie 1975.Sunt nascuta la Iasi si am un baietel de 10 ani.

Poze

One Stone is Enough to Break a Glass. One Sentence is Enough to Break a Heart.One Second is Enough to Fall in Love and One Misunderstanding is Sufficient to Break Friendship.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanuele4u spune:

Luna75,La Multi Ani si din partea mea! Multe bucurii si impliniri pe toate planurile. Sper sa te distrezi si sa n povestesti si nou cum a fost ;-)
Criss, iti multumim ca ai fost atat de prompta si ai pus poze cu Alex..e intr-adevar un frumos si dulce...sa ramana la fel toata viatza lui si sa va bucurati unii de altii.
Bine ai venit Ingrid...mai sunt cateva zile si o sa iti uram si tie de sanatate si toate cele ( de ziua ta micutza mea implineste 1 an si 10 luni). Stii...numele tau imi e foarte drag..imi aminteste de cea mai buna prietena a mea, care din pacate este stabilita in State de vreo 10 ani. Ai un baietel de care poti fi tare mandra, e un scump.
Promit sa mai pun si eu poze cu Amy in curand.
Asteptam noi inscreri in clubul nostru ;-).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Hello !
Sunt Aida , nascuta 1 iunie 1975 in Constanta , facultate prin Bucuresti si casatorita si stabilita in Timisoara.
Am o fetita Emma Aida nascuta 24 iunie 2002.



Aida - mama de pisica mica.




Sa ajutam la terapia pentru Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanuele4u spune:

Bine ai venit Aida in clubul nostru...La Multi Ani pentru 1 iunie, atat tie - pentru ziua de nastere -, cat si Emmei tale,pentru ziua copilului. Cu intarziere,dar abia acum am aflat. Pupici la toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorikay spune:

Florenta: la ora 9.30
Emanuele4u: se pare ca o sa fie o fetita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Corina75 spune:

Buna, iaca si eu, pe 7 ianuarie'75....cred ca-s veterana..., daca nu mai apare cineva in primele 6 zile!!!

Va pup din Brasov, am un baietel de 2 ani jumate nazdravan foc.

Aida si Luna...La multi ani!!
Fetelor, in afara de faptul ca ne-am nascut in acelasi an....haideti sa ne gasim si alte afinitati....

Corina si Andrei (24.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:


Georgiana- 6 noiembrie '75 - mami de Stefania, 3 ani si 4 luni aproape
Bine v-am gasit


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Bine ati venit fetelor!
Chiar , haideti sa vedem ce mai avem in comun!
Cine incepe?

Aida - mama de pisica mica.
flo]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florentza spune:



Hai sa incep eu ...
So, am un baietel care v-a implini 2 ani pe 09.iunie,pe nume Alexandru (nascut prin cezariana, la Maternitatea Polizu, cu 3,900 gr), una bucata sot din anul 2000, pe nume George...o sora Elena, un cumnat George si un nepotel George-Costin
Am avut inclinatii spre arta plastica dar m-am reorientat spre domeniul farmaceutic.
Cel mai prost am stat la capitolul ureche muzicala.
Imi place sa calatoresc (imi place muntele), imi place sa fac cumparaturi, imi place sa spal, nu-mi place sa calc ... ma plictiseste.
Defecte: sunt f incapatanata (doar sunt capricorn ), despic firul in 4...ma enervez usor (imi trece la fel de usor, nu pot sa tin suparare), greu reusesc sa fiu punctuala ...noroc cu taxiurile .
Calitati:am simtul umorului;sunt f prietenoasa, respectuoasa, cu mult bun simt.

In rest, nu stiu ce sa va mai zic ... poate mai imi vin idei de la celelate fete si mai vb.




" Femeia se realizeaza prin casnicie si devine fericita prin maternitate ".

Florentza

Mergi la inceput