"Clona"

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

eu n-am vazut aseara .. ma plimbam prin statiune ..

in seara asta ma uit .. mai e putin ..

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

quote:
Originally posted by matildasep

A=ti vazut episodul de aseara? Ce-am ras de Nazira, cand a venit Zein acasa la ei, si a prins-o Mohamed cand tragea cu ochiul, de tragea de ea sa plece, parca era fiica-mea cand o iau din parc.


Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."



Da,da si noi ce-am mai ras...noi...adica eu si sotul ca l-am corupt si pe el.

------------------------
www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3219207" target="_blank">Cununia civila; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3374760" target="_blank">Nunta noastra; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3545232" target="_blank">Luna de miere-Rep.Dominicana; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3897115" target="_blank">Cuba; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=4019345" target="_blank">Fuerteventura;

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexis2002 spune:

Mare figura Nazira.acu a gasit alt iubit.chiar nu stie nimeni cum se numeste melodia pe care danseaza Zein?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Inga spune:

quote:
Originally posted by alexis2002

Mare figura Nazira.acu a gasit alt iubit.chiar nu stie nimeni cum se numeste melodia pe care danseaza Zein?



El Alem Alla- si o canta Amr Diab

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexis2002 spune:

quote:
Originally posted by Inga

quote:
Originally posted by alexis2002

Mare figura Nazira.acu a gasit alt iubit.chiar nu stie nimeni cum se numeste melodia pe care danseaza Zein?



El Alem Alla- si o canta Amr Diab

Inga




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delsim spune:

Imi povesteste si mie cineva ce s-a intamplat aseara?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

quote:
Originally posted by delsim

Imi povesteste si mie cineva ce s-a intamplat aseara?

Delia

"Ceea ce suntem contribuie mai mult la fericirea noastra decat ceea ce avem." Schopenhauer





In cadrul " consiliului" de familie s-a decis ca singura solutie pentru ca Jade sa ramana sotia lui Said ar fi casatoria ei pentru o zi cu alt barbat, ales de Said, si apoi recasatoria ei cu Said.
Te doare capul frate cand auzi asemenea logica.

Apoi, Mel, Nando si Ceceu se drogheaza din plin. Mel a ajuns la faza la care doreste din ce in ce mai mult, asa ca s-au dus direct la sursa, intr-un cartier foarte periculos, cu oameni inarmati. Iti dai seama in ce hal a ajuns.

Maysa pe de alta parte, aude discutia dintre Lucas si Dalva, in care, intrebat fiind de Dalva cand se va casatori cu Jade, el raspunde " azi", iar Maysa este napadita de amintiri ( de la nunta ) si incepe sa planga.

In cartierul doamnei Jura vine Pele, aducandu-i pe toti in extaz, in special pe Nazira, care decide ca el va fi urmatoarea ei " tinta", si pretinde ca nimeni nu o va opri sa se marite cu " regele".

Alicina este de toata jena, nestiind ce sa mai faca pentru a o inlatura pe Ivette cu scopul de a-i lua locul.
Zein insa este atras de Ivette, spre disperarea Alicinei.

Albieri planuieste sa fuga cu Leo in Maroc si sa cheme acolo presa internationala pentru a-l prezenta pe Leo drept clona, " opera" lui.



Cam asta ar fi in linii mari.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Nazira e super...rad cu lacrimi cateodata...joaca exceptional in rolul asta!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

quote:
Originally posted by Inga

quote:
Originally posted by alexis2002

Mare figura Nazira.acu a gasit alt iubit.chiar nu stie nimeni cum se numeste melodia pe care danseaza Zein?



El Alem Alla- si o canta Amr Diab

Inga


Ascultati aici http://www.youtube.com/watch?v=9H_1WWwc074


Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

si melodia asta o mai da la petreceri
http://www.youtube.com/watch?v=uOwerd_CIwk&mode=related&search=

Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."

Mergi la inceput