Azoospermie - cap 7 -

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pisix spune:

Merci magduta10 !
Cred ca azi lumea are o zi mai aglomerata :-)

PisiX

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Buna dimineata fetelor si o zi superba

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrembebe spune:

la multi ani pentru copiii din noi si sa ne bucuram cat mai putem de ziua asta, ca acusi o sa avem pusti pe care o sa-i ducem la prajiturele si la distractii de 1 iunie, dar pana atunci, ne sarbatorim pe noi!!!!!
pe toate fetele....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Da....., LA MULTI ANI COPILELOR ! Eu la aproape 37 numai copil nu ma simt. Apropo unde e Copilutzu? E ziua ei nu?
La mine nimic nou.



Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copilutzu spune:

Mikishor
PREZENT !!!!
si
SAR'NAAAAAA !!!! LA MULTI ANI SI TIE!!!
Multumesc mult ptr. urare.
Eu inca ma mai cred copil... nici nu realizez ca am 38 de ani...sau mai bine nu vreau
Vorba shefului meu..."Fata asta nu si-a terminat copilaria!!!".

Despre mine nu am ce sa va scriu , dar citesc cu sarguintza.
Astep sa vad daca se rezolva la banca ,(fac credit.. , ca la LOTO nu sunt sanse sa castig..)sa incep analizele ptr FIV-uletzul meu drag.

La multi ani Copilutzele mele si va ramanti vesnic tinere , pline de speranta, si incredere in Dumnezeu ...!!!
Pup toateee feteleeeeee si pe Mikilina pe amandoi obrajorii!!


PERLUTZA sufletzelul meu!


V A
copilutz'-> Mama diminutivelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisix spune:

Salut fetelooor !
La multi ani si multi pupici indiferent de varsta !
vrembebe, copilutzu- nu mai dati pe-aici decat la ocazii :-)

PisiX

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inuta12 spune:

Buna...
fetelor imi tremura picioarele...
stita ca v-am spus ce plan am..tinand cont ca al meu are astenozoospermie...
am zis ca prin dupa cele trei luni de cirpinol..(pe care ar fi trebuit sa le incepem acum..in iunie).. incepem cu insemniarile si daca nu merge trecem pe FIV...

SUNT INSARCINATA !!!
si sunt un ropot de plans...nu-mi vine sa cred..nici prin cap nu mi-a trecut ca as avea ceva..nu am avut nici un simptom..mai ales ca nici nu ma asteptam sa raman natural insarcinata..
merg sa-mi mai iau niste teste...am facut acum cu sure check..si mi-au iesit doua liniute..
fetelor..am o problema care ma termina psihic...aseara am luat doua pastile de dulcolax...si acum o saptamana la fel..e vreo problema? parca am mai luat detralex..de vreo 5 ori..si parca inca o data dulcolax..acum vreo 2 saptamani...
va rog din suflet..dati-mi niste sfaturi..spuneti-mi ..afecteaza in vreun fel sarcina? va rog din suflet...
va implor..sunt disperata.si-mi doresc din suflet bebelusul..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Wow,Inuta! Ce veste exceptionala! Iata ca DD a mai facut o minune! Eu zic sa dai cautare pe google la prospectele ambelor medicamente si sa vezi ce spun in legatura cu sarcina. Nu cred,insa,sa fie probleme...

Nusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inuta12 spune:

Nusy..mi-am mai facut un test de sarcina..(tot Sure Check..am luat)si asta nu mi-a iesit cu doua liniute..e posibil asa ceva?
hai ca am luat-o razna..nu mai stiu ce sa cred

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Inuta, nu stiu ce sa zic...ciudat,daca e tot Sure Check...nu poti sa faci undeva beta HCG-ul? Ca sa fii sigura! In a cata zi de intarziere esti?

Nusy

Mergi la inceput