7 ani

7 ani | Autor: kristinutza

Link direct la acest mesaj

nu ne cunosteam. eu trebuia sa ma intalnesc cu cineva, el la fel. intamplator in acelasi loc (la chioscul vechi din cismigiu). persoanele in cauza nu au aparut, desi se jura si in ziua de astazi ca au venit la timp la intalnire, la ora stabilita, insa nu eram acolo. ceva ciudat, ceva ce poate tine de destin sau chiar mai mult de atat. nu mi-am pus prea mult intrebari. mi s-a parut cumva firesc sa se intample asa.

m-am dus langa el si... l-am "agatat". avea pletele carliontate, chitara langa el... vorbeam aceeasi limba.

9 luni mai tarziu ne-am casatorit. aveam 21 de ani. tineri si veseli, studenti cu chitarile, tigarile si berile dupa noi.

astazi implinim 7 ani de la casatorie, tineri si veseli, cu baiatul de 2 ani si 3 luni dupa noi. suntem f fericiti cu totii.

dam o bere de aniversare!

cristina, mama de radu (09.10.2005)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Sa fiti inca 100 de ani fericiti impreuna!

Laura de shtrumphi, Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878" target="_blank">Poveste cu shtrumphi , Jurnal de calatorie prin viata cu gemeni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BiuMil spune:

pai sunteti buni de dus la scoalaFelicitari si "la multi ani si la multi.... !"

Bianca si bb Milan 20 octombrie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Multi ani fericiti inainte!Pt bere sstam prea departe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandraru spune:

Eu beau cu voi o bere, doua!!!
Asa de tare mi plac povestile astea care se termina cu bine, fara jumatati de masura, fara complicatii stupide in care sint eu maestra autodeclarata... Bravo voua! La multi ani si sa cresteti mari cu totii, iar pe pui sa l faceti rocker, sa faca trupa cu al meu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

La multi ani fericiti!


Irina, mami de Vladut (26.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kristinutza spune:

multumiiim, multumim!


cristina, mama de radu (09.10.2005)

Mergi la inceput