Mamici de septembrie - octombrie 2007 (26)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Am reusit sa incarc pozele pe albumul de pe yahoo. Atentie: am creat un album separat in care sunt 2 poze cu papanasii. Cine nu vrea sa vada, sa nu se uite. Nu vreau sa am pe nimeni pe constiinta .

Linkul:
http://new.photos.yahoo.com/septoct2007/album/576460762401000921

Edit: pozele sunt facute la o jumatate de portie.

Sim 23+ Stefan
Asa creste bebe
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vmkriss spune:

CRED CA VA INTERESEAZA:
"Site-ul de stocare de poze al companiei Yahoo va fi īnchis. Yahoo Photos nu va mai functiona, iar utilizatorii sunt rugati sa-si mute pozele pe Flickr. Mutarea se va face īn luna iunie. Utilizatorii Yahoo vor fi notificati īn legatura cu operatiunile lor. Acestia īsi vor putea muta pozele pe site-ul Flickr sau pe alte site-uri care ofera posibilitatea stocarii de imagini. Site-ul Flickr este proprietate a grupului Yahoo īnca din 2005. Īnsa, Yahoo a mers īn paralel cu cele doua servicii foto – Yahoo Photo si Flickr.

Īn timp ce Yahoo Photos a reprezentat un site pentru instantanee de familie, Flickr se vrea a fi o baza de fotografi amatori si profesionisti care folosesc site-ul pentru a-si īmpartasi fotografiile digitale, potrivit Gāndul."

Flori 20+ cu si tati

Varsta lui BB
Flori graviduta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ses spune:

Ati innebunit, sa mor de nu! Barbatii vostri stiu pe unde umblati? Data viitoare va spun!



Glumesc! As fi vrut sa pot veni si eu, dar... poate la urmatoarea/urmatoarele, cine stie? Mai greu cu distanta..
Va pup, aveti grija de burtici si somn usor!
Sper ca v-ati gandit si la mine cand ati mancat papanasii aia....

Poop!

ses 15+
Mamica de baiat
http://good-times.webshots.com/album/558948466rsDoPR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marunzika spune:

Oau ce burtici frumoase! Imi pare rau ca sunt destul de departe ca de nu veneam si eu cu mare drag la intalnire.
O intrebare la fetele din Italia: a intrebat careva dr daca avem voie sa bem effervescente Brioschi? - este de fapt bicarbonat cu arome care pe mine ma ajuta foarte bine impotriva arsurilor la stomac ( arsuri care din saptamana a 6 a de sarcina nu-mi dau pace si care in ultimul timp au devenit groaznice). Eu nu am reusit sa-i explic dr mele ce este acest efervescent si mi-a spus sa-i dau inainte cu Renni ori cu Magaldrat, insa preferam Brioschi! Multumesc.

21+ & 15kg in +

Foto Burtika
www.wunschkinder.net/forum/ssticker/sstick/19/09/2007/45/11/255/255/0.png" target="_blank">Wunderbaby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Neata fetelor,

Vad ca a avut loc si prima intalnire a burticilor.Se pare ca v-ati distrat bine,frumoase poze.Imi pare bine sa va cunosc si fizic pe cele care ati aparut in poze.
Roxana am vazut pozicile,mi te imaginam altfel,nu blonda.Ce burik faina ai.
Eu n-am dormit deloc bine,sunt super ocupata la munca,ieri am stat peste prog aprope 3 ore din cauza neseriozitatii unei angajate.Apoi toata noaptea numai asta am visat,pe la 5 dimineata mi s-au pus la ambele picioare crampe musculare,de nu stiam cum sa mai scap de ele.
Va doresc o zi faina!


Sabina Y.21+

japonia prin ochii unui amator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

buna fetele nu am stiut de intalnire ca ne prezentam si noi (adik eu si bebita)sunteti dragute toate si burticile la fel


20+
o asteptam pe bebita
http://bd.lilypie.com/fHPZp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomasa spune:

Hop si eu pe-aici. La intalnire a fost extraordinar, m-am simtit foarte bine, fetele super, mancarea foarte multa si buna. Daca sunteti toate asa, pot sa spun cu mana pe inima ca avem cel mai tare grup de viitoare mamici de la odisee!!!

mama de BAIAT (9 ian. 2005)
19s fix

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomasa spune:

Tudor e mai bine, multumesc mult Teodora pt. gandurile bune. Chiar daca atunci pe loc am avut ceva mustrari de constiinta, mi-a parut tare bine ca am venit si ca ne-am cunoscut.

mama de BAIAT (9 ian. 2005)
19s fix

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Buna dimineata!
Am vazut pozele de la intalneala..cred ca v-ati distrat pe cinsteSunteti toate niste frumusele!Pacat ca sunt departe de Buc. ca as fi venit si eu..
o zi buna burtici!



Vine bebe

Cristina16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

fetelor ma bucur ca v-ati distrat si sper ca ati mancat si pentru noi papanasi... o zi buna!


OanaAlina

http://bd.lilypie.com/NspAp3.png

Mergi la inceput