Bucurii de sept-oct 2006 (63)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eleņia spune:

-Sephora prin ce ai trecut parca nu se mai termina s la voi cand e unul cand celalt multiici de la noi
-Andreea multa pofta de mancare lui Sebicu daca vrei ii mai dau de la Darius ca el nu duce lipsa(mie si frica sa ma duc sal cantaresc ca o sa zica doctora sas nui mai dau sa pape ca deja are 10kg)

elena mami de darius stefan(25.09.2006)
poze Darius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eleņia spune:

superba emma danidani
e o frumusetze

elena mami de darius stefan(25.09.2006)
poze Darius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eleņia spune:

vad ca am ramas singura pe aici
apropo de cat papa bb nu stiu c eu nu masor niciodata cat papa
el papa cat are chef s daca intr-o zi prefera sa nu pape prrea mult eu nu ma impacientez ca are de unde da jos
cu lichidele ce sa zis bea mai multa apa cand e mai cald afara daca e mai frigutz bea cam 50-75ml dar cand e mai cald s 150ml
ma duc sa mai fac cate ceva acu repede cat doarme fiumiu vreo 30 de min daca o dormi s atat
va pupez

elena mami de darius stefan(25.09.2006)
poze Darius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Buna seara!
Unde sunteti toate?
Acuma ma uit la poze. Alexutza - saru'mana! Nu inteleg de ce-i zici la copil grasanu, ca nu pare deloc grasan. E tare frumusel, cu genele lui dese Inca n-am terminat de vazut toate pozele.
Danidani - si voi sunteti mari deja! Felicitari pentru mica Crestina!


Mami de Vlad (17.10.2006)
Poze
www.totsites.com/tot/vladic" target="_blank">Paginuta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

Mercic fetelor

Alexutza facem masaj tonifiere al muschilor,nu are probleme,dar ajuta mult (fetita de la noi din bloc nu putea merge ca nu avea muschii bine tonifiati si cu ajutorul acestei tipe in 2 luni a mers)Matti s-a nascut cu muschii abdomenului care nu sunt uniti se numeste cumva dar acum nu-mi aduc aminte,nu e o chestie grava multi copii se nasc asa iar pana la 2 ani totul se rezolva) eu mi-am luat niste masuri.Poate ca si din cauza asta nu sta bine in fundic,ca in rest nu-l poti tine un moment.Mai nou face PA,arata ceasul din perete si aprinde si stinge lumina de la intrerupator.
Mirabela am simtit doar cand tragea ca-mi ies canalele cu totul,niste dureri de nu-mi venea sa-l mai pun la san,m-am gandit doar ca sunt fara lapte,altceva nik,doar in ziua cu febra s-a inrosit.Matti tragea de nebuna saracul dar nu reusea sa desfunde si normal nici sa se sature,probabil de aia se si scula de 5 ori pe noapte.


Io mami de Matteo

Cosi Cresco

www.totsites.com/tot/matteomio " target="_blank">Ho anche Sito

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Buna seara...acum am terminat de adormit grasanu!!!

Cristina- poate in poze nu se vede, dar e gras si lung pe deasupra, la fata nu arata, dar daca-i vezi burta si pulpanasele...ceva de speriat!!!

Noi am stat 4 ore afara si grasanu tot ar mai fi vrut, cred ca ma tarziu tot mai greu il voi baga in casa...

Mamica fericita de GABRIEL (30.09.2006)
PRINTZUL

Pupici si bebici sanatosi si mancaciosi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Alexutza, pe Ghitza (ce simpatic suna), manca-l-ar mama, ce barcuta frumoasa stie el sa faca! Mi-au placut pozele foarte mult, sunteti frumosi amandoi!
Am vazut-o si pe mica Emma, ce serioasa sta ea la pozat (mi se pare mie sau a cam dormit la botez...)
Somn usor bucurii si mamici, ne vedem maine la cafea...


Alexandrina, mamica, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006), ingerasi
poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eleņia spune:

gata am adormit s eu grasanu,am reusit sa nul las sa doarma pana acum sunt tare curioasa sa vad la ce ora se trezeste dudumiciul meu
alexutza grasanu ghitza
e un superbparca e grasu meu s eu ias papa toata ziua pilpanasele
imi place tare mult acolo unde devine el serios si unde abia s-a trezit din somn imi vine sal mananc
ce ziceti va las lutza pt dimineatza?
va pupez s va doresc noapte somnoroasa voua s bucuriilor

elena mami de darius stefan(25.09.2006)
poze Darius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eleņia spune:

ei da slaba miscare astazi pe aici
s-a facut cumva vreme frumoasa in tara de nu mai sunteti?iesiti cu bucuriile in parc s nu mai stati pe acasa?
ei lasati fetili c s la noi a venit caldura s nu o sa mai stam s noi pe acasa
noapte buna s ffffffffff somnoroasa


elena mami de darius stefan(25.09.2006)
poze Darius

Mergi la inceput