*** LA REDOUTE (24)***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Na ca si eu am mai gasit ceva...soldurile pe 2006-2008. Zice ca inca nu sunt disponibile datele pt vara 2007...vor fi comunicate de prefecturi...bla bla...

http://www.encyclopedie-gratuite.fr/Definition/date-soldes.php

Eh...macar stim la ce sa ne asteptam (ca date) intre 28.06-5.07 (asa a fost in 2006) si 5-8-15-22.08

Poze noi
Poze Mara si Matei
Poze parinti
Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Fetelor, zicea cineva ca a platit ca acelasi card pe doua conturi. Se poate?
Mie imi refuza plata pe cel de-al doilea cont, nu stiu de ce, ca bani am

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

quote:
Originally posted by felicia74

Fetelor, zicea cineva ca a platit ca acelasi card pe doua conturi. Se poate?
Mie imi refuza plata pe cel de-al doilea cont, nu stiu de ce, ca bani am

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)



Eu!!!! Am platit cu cardul care e pe numele finei, pt contul meu (care e pe numele meu ) si pe contul tatalui meu care e pe numele si adresa lui . Deci varza generala la nume si adrese si totusi mi-au acceptat cardul...

Edit: sa vedeti acum, cand imi fac cardul meu...parca vad ca nu mi-l accepta la plata...

Poze noi
Poze Mara si Matei
Poze parinti
Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Pauza ca am ramas fara piscoturi ptr Tiramisu, si am trimis sotul la Mega Image sa ia....

Cin, Mag, Pitzinuca multumim din suflet ptr urarile de LMA

Claujro da' stiu ca ai cautat ceva soldarile astea, nu gluma

Felicia eu am platit cu ambele carduri de pe 2 conturi diferite, si n-au fost probleme.

Pe mine ma bate gandul sa comand ceva de pe Sport...tare as aplica codul ala cu sac Oxbow..o fi ceva de capul lui?

Aaaa si am mai gasit un cod pe ma-reduc..21075 - 40% red pe "plein du soleil", cu cadou "glaciere isoterme + vaiselle asortie"..are careva idee ce e asta???????????????????

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani, Paste 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

buna demodatelor,

am un pic de vreme intre un muls si o alaptare...

deci, am primit adidasii aia nike de 15 euro si nu sunt culoarea din poza: eu am comandat albi si sunt gri petrol; sunt si asa foarte misto, pacat ca 38 imi sunt cam ficsi; n-am vreme sa ma uit acum pe site dar i-as mai comanda inca o data .
Vroiam sa va intreb: voi i-ati primit, la voi cum arata? nushulica stiu sigur ca si i-a comandat imediat dupa mine...

va pup,





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

ella, spune-ne si despre bb, cum e? Cum te-ai adaptat tu la viata noua, de proaspata mamica???

De adidasi stiu ca se plangeau fetele ca sunt cu 2 numere mai mici decat au comandat si ca sunt urati...

Poze noi
Poze Mara si Matei
Poze parinti
Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karfe spune:

MAG75,azi am platit cu un alt card bancar de pe contul meu si mi-a aparut exact acelasi mesaj ca si la tine,am schimbat cardul cu cel care cump. frecvent de la ei si a aparut acelasi mesaj.
am facut alt cont pe numele sotului,si am reusit sa platesc cu cardul vechi. sper sa nu-mi fi blocat contul.

fab

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Mersi fetelor de raspunsuri, dr buba cred ca era la Redoute. Acum o ora nu-mi lua comanda, acum 1 minut da (banii au intrat pe card la ora 5). Deci s-a rezolvat

Ela bine ai revenit!

u mai pot sta, ca Ilinca are o criza d nervi, din ciclul "nicio secuna fara mami" Pe taica-su nici nu-l baga in seama, iar eu am atata treaba...[ban]

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vl-ad spune:



Fetelor , azi am am primit avizul pentru comanda din 24
Abea astept pana luni sa ma duc sa ridic coletul.Vai , nu mai am rabdare pana luni!
Am gasit si un cod pe ma-reduc care reduce ceva din costul produselor 20524(l-am incercat si la mine merge)

Madau La multi ani pt sotul tau!



------------------------
ADINA SI VLAD (17-11-2004)

VLAD
POZE CU PUIUTUL MEU
www.dropshots.com/vl-ad" target="_blank">filmulete Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

clau,

m-am acomodat bine acasa cu bebe, adica ma descurc, il schimb, il imbrac , ii fac baie, il alaptez, etc...parca fac de multa vreme treaba asta...
a fost naspa rau cu cezariana, ca am tras niste dureri de-am zis ca mor; mi-au facut astia calmante in cateterul din coloana cat de des au putut dar cica astia cu pielea alba si blonzi suporta durerea altfel, adica sunt mai cacaciosi de durere.
De revenit , mi-am revnit repede, am mers din a doua zi iar acum sunt sprintena...
Singura problema in momentul asta e cu sanii care sunt "in sange" si nu stiu cu ce sa mai dau ca sa-mi treaca; poate voi, mame cu experienta, sa -mi recomandati altceva in afara de bepanten, garmastan, galbenele, propolis, bioclin comprese.

Bebe a rupt apa fix la 38 de sapt si e cam micut, a avut 3060 grame si 50 cm, dar acum i-a trecut si icterul ca era verde ca un martian si a inceput sa ia in greutate...

sper sa pot cat de curand sa intru in ritm si sa parcurg reducerile LR cot la cot cu voi

pun si un link cu ceva poze cu David:
http://www.flickr.com/photos/7556221@N02/?saved=1


Mergi la inceput