Ai nostri, ca brazii! ian-feb2005 ( 44)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georges14 spune:

Asa e, Gabi, ai dreptate, sa rezolvam cu serviciul si o sa fie bine dupa, venim in concediul lui in tara. Va pup pe toate! Maine noapte la 4 plecam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kris spune:

Vin si eu cu o intrebare? Puiutii vostrii mananca la fel in ultimul timp? Bia cam face mofturi la mancare, mananca cam 1/2 fata de cat manca de obicei. O fi ceva? In rest e vesela, deschisa la nazdravatnii!

Mona, ce minunatat! Bravo lui Cris!

Lavinia, o sa vina si timpul Nataliei, ai sa vezi! Nu te descuraja!

Oana, intoarcere si refacere cat mai usoara! Cu siguranta ca veti mai veni si la anul! Va tin pumnii! sa fie cat mai bine pt voi, mai ales ca v-ati incarcat la maxim bateriile in Ro.

O zi minunata tuturor!

Paula, Amaya, voi nu mai spuneti nimic? dar BDana?

albume foto
Kris si Bianca Maria (26.01.2005) ora 14.00
rochita rosie


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Megg spune:

buna fetelor,

am nimerit si eu dupa ceva timp direct la pozele voastre din Herastrau. superbi copilasii.

Crinuta, ai aflat raspuns la intrebarea cu viza? Am o amica in turism care zice ca are nevoie de viza pt Bulgaria, dar eu nu stiu sigur cetatenia lui... i-am zis ca din Arabia Saudita, asa e?




Megg si bb Mara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Megg, nu am aflat inca, dar mai incerc la Ambasada. Iti scriu PM.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shobo spune:

anamaria, felicitari pt renuntarea la pampers!

asa e, crinuta, cred ca inca nu e pregatit, il mai astept ceva timp si mai vedem mai spre vara incolo.. unde vreti la bulgari? noi mergem la Rusalka, la cam 50Km de Vama Veche in per 16-30 iunie.

pupici

Mamica lui Codrin din 21.02.2005
"Te iubesc nu doar pt. ceea ce esti, ci si pt. ceea ce sint atunci cind sint cu tine!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Pai nu stiu daca mai mergem, depinde de viza lui si de cat dureaza de acolo.
E aiurea situatia si ma enerveaza rau.
Daca mergem as prefera la Golden Sands.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia345 spune:

Fetiliiiii,i need help.

Am un fel de nepot,nu stiu exact ce grad de rudenie e,fiul verisorului jupanului.Aseaaaa,si la scoala au nu stiu ce serbare si fiecare trebuie sa aduca prajituri specifice dintr-o tara.Nu stiu cum de la el s-a nimerit sa trebuiasca sa aduca romanian sweets.Si nu stiu ce sa-i fac copilului sa duca la scoala.Sa nu-mi spuneti de cozonac ca nu stiu sa fac.Alte dulciuri specific romanesti care mai sunt ca am creierul blocat azi si nu-mi trece nimic prin minte?Astept idei de la voi.

Gracias.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

quote:
Originally posted by lavinia345

Fetiliiiii,i need help.

Am un fel de nepot,nu stiu exact ce grad de rudenie e,fiul verisorului jupanului.Aseaaaa,si la scoala au nu stiu ce serbare si fiecare trebuie sa aduca prajituri specifice dintr-o tara.Nu stiu cum de la el s-a nimerit sa trebuiasca sa aduca romanian sweets.Si nu stiu ce sa-i fac copilului sa duca la scoala.Sa nu-mi spuneti de cozonac ca nu stiu sa fac.Alte dulciuri specific romanesti care mai sunt ca am creierul blocat azi si nu-mi trece nimic prin minte?Astept idei de la voi.

Gracias.

Lav


Natalia







Placintele alea moldovenesti "Poale-n brau". Altceva nu-mi vine in minte.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

'Neata! Fetelor, am fost iar in tura de seara si n-am apucat sa va mai scriu...

Merge cineva in Tineretului azi? Eu ma duc pe la 11.

Ana Maria, felicitari pt. pampers, la fel si lui Ruxi! Si eu cred ca daca sunt pregatiti vor renunta singuri.

Lavinia, nu stiu cat e de traditionala, dar e buna: alba ca zapada, si nu se face greu. Sau placinta cu mere sau branza de vaci cu stafide.

Noi nu am mai gasit bilete la hotelul din Thassos . Vom merge anul viitor, trebuie sa facem rezervare din timp.
Pana la urma plecam in Antalya, intre 7-14 iunie. Am gasit un resort super, cu ultra all inclusiv.

Oana si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Poze cu Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

La ce pret ati gasit oferta Bubu?
Eu am zis ca incercam ori in Turcia, iar daca nu la Hotelul lui Hagi, ca mi-a placut si are preturi ok, dar eu nu vreau in Ro.
Oricum in iunie vom fi in Germania in principiu, si nu stiu cum le vom aranja pe toate, mai ales ca eu vreau si la munte.



Alba ca Zapada e romaneasca?
Adevarul e ca nu prea avem dulciuri autohtone. Prin ce tari am umblat am gasit de toate. Chiar nu-mi dau seama ce ar putea fi pur romanesc. Trebuie intrebati cei de la tara.


Acum sunt la cafea si ma pregatesc iar sa dorm, dar inainte beau cafeaua ( sa nu ma doara capul) si ascult piesa Islandei pt. Eurovision, de care m-am indragostit.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput