Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006 (36)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:

Aelita cat cantareste Sofia acum??

Jos comunistii! Jos tradatorii! Sa nu ne lasam!

Are mama doi flacai.. Matei (5) si Grigore

Ajuta-i pe bb nedoriti sa traiasca. Cu o simpla semnatura le poti salva viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

daphna.... vizionat poze de la botez, ramas masca.... mai fata, super de super au iesit.... nu ca n-ati fi frumoase foc si-n realitate :)) ia bagati fetele un ochi, sa vedeti gagici bune :)

Deea, mami de Eric (15.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

Mirona: nu stiu cu cine te incuscresti tu, da la dans Karina fix se potriveste cu Darius al meu...La fel face..numai k eu nu stiu sa pun filmuletul aici sa demonstrez.....

Tot am vazut eu k ai vostri copii s-au apucat de lecturat, ba revista "mami", ba "capra cu 3 iezi"...si voiam sa va spun k si fi-miu a apucat-o pe acesta cale....
Va arat poza, dar promiteti sa nu o trimiteti la protectia copilului....
prima lectura


Madalina +Darius Cristian ( 14.12.2006 )

poze Darius
www.rockyou.com/show_my_gallery.php?instanceid=54197687" target="_blank">Slideshow Darius,

Slideshow botez Darius,

SITE FULGULETI,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

quote:
Originally posted by madaluta

Mirona: nu stiu cu cine te incuscresti tu, da la dans Karina fix se potriveste cu Darius al meu...La fel face..numai k eu nu stiu sa pun filmuletul aici sa demonstrez.....

Tot am vazut eu k ai vostri copii s-au apucat de lecturat, ba revista "mami", ba "capra cu 3 iezi"...si voiam sa va spun k si fi-miu a apucat-o pe acesta cale....
Va arat poza, dar promiteti sa nu o trimiteti la protectia copilului....
prima lectura


Madalina +Darius Cristian ( 14.12.2006 )

poze Darius
www.rockyou.com/show_my_gallery.php?instanceid=54197687" target="_blank">Slideshow Darius,

Slideshow botez Darius,

SITE FULGULETI,




bai... super tare............ si ce ochi a facut!! tzatze, wowwwww!!! am ras in hohote, mi-au dat si lacrimile!! bravo darius, barbat adevarat!! :))))

Deea, mami de Eric (15.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

Miro, am vazut pozici cu Kara...super...si ce peisaje frumoase pe fundal...absolut superb!!!
anateo... e DENIS, nu david... ...
nusicasiely, probabil o fi invidie...eu pe copilu' ei il iubesc tare tare de tot si i-am facut la cadouri....cate duce trenul+trimis pachete de pe unde-am fost etc etc...e un baietel tare destept , cumintel si frumusel si-o sa-l iubesc in continuare mult mult!
Monique, ...btw, si la mine a folosit Pandermul...aves Denis ceva pe frunte si l-am dat ieri de doua ori si azi odata si e super ok acum...
Carla,
Bogdana, vazut filmuletz! Cat e de energica, catelusa ta!!!! ...ia spune-ne, ce spun astia prin Zurich despre diversificare???
Ramsan, vesti bune, vesti bune de la voi!!! Cat despre frenul sublingual...trebuie sa intreb si eu doctorita ca si mie mi se pare ca e cam scurt la Denis...va tinem pumnii sa fie bine si please intra sa ne povestesti cum a fost...Pupam Rares si mamica!!!!
Bebinuta, te pupaaam si noi!!!!
Bambo, ce m-am mai distrat de pozitia de somn a Antoniei!!! Tare de tot...
Ingerasa, felicitari pentru botez!!! Puneee pozeeeee....
Dandusa...super extra mega fantastico - carut ti-ai tras

Si-acuma sa va spun eu una buunaaa..tananam...tananam...m-am facut pe unghii...tananam....tananam...tanaaaaammm...




Oana cu Denis Cristian (19 decembrie 2006)
Slideshow Ingerasul nostru drag
www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank">Varsta Denis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

daphna: chiar k frumoase mai sunteti....



Madalina +Darius Cristian ( 14.12.2006 )

poze Darius
www.rockyou.com/show_my_gallery.php?instanceid=54197687" target="_blank">Slideshow Darius,

Slideshow botez Darius,

SITE FULGULETI,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinazot spune:

DENIS si LUCA la multi ani frumosilor,sa cresteti mari si sanatosi!!!
MIRO f faina Karinuta dansand!
DANDUSICA fain car!!!dar mai ales faina fiica!!!
Ce zi am avut ,super agitata!!!Si Alessia a fost fff agitata,activa,cum sa i spun,nu a dormit deloc peste zi,si cum abia am reusit sa o culc,se misca intruna,rade,chiuie,urla...dar acum ...doarme...ce bine,putina liniste,chiar nu-mi strica!!!


Adina si Alessia Maria(30.10.2006)
Alessia luna 4
Alessia luna 5
Alessia luna 6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

fetelor, v-am pupat, va doresc noapte buna si frumoasa!!

Deea, mami de Eric (15.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

Era o vorba... pe cine nu lasi sa moara nu te lasa sa traiesti... Jumatate (cel putin!) dintre parlamentari ar fi trebuit sa fie dupa gratii de mult si atunci nu s-ar mai fi ajuns aici. Asta e.

In alta ordine de idei, a_deju bine ca mi-ai trimis miros de gratare ca simt cum imi trece greata politica si ma ia cu pofte, ia sa-mi sun eu barbatul sa vina cu ceva carne-n dinti acasa.

Apropo de pofte, aseara la fitness citeam un articol despre cat de periculos e sucul de grapefruit in combinatie cu anumite medicamente si instantaneu am inceput sa salivez, cum am terminat cu bicicleta cum am plecat si mi-am cumparat suc de grapefruit, ma duc sa-mi mai pun un pahar.

dandusa, ti-am zis? Fain carutul, da si mai faina e Crinuta in el! Inca nu te-am vazut pe tine in carut, sa vedem care-i mai faina, dar pana acum banii mei sunt pe Crinuta.

Eu nu strivesc corola de minuni a lumii (L. Blaga)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

Nu stiu daca maine voi mai avea timp sa intru sau nu, caci plecam la Tr Magurele la botezul nepotelului nostru.Si cum Cip de luni va merge la niste seminarii in Bucuresti...ma vad nevoita sa raman la a mea soacra pana spre joi....Nu k nu mi-as fi dorit sa vin si eu in Bucuresti si mai ales sa ma intlnesc cu voi....da nu putem sta pe capul prietenilor toti 3 atatea zile....Asa k va spun de-acum k imi va fi dor de voi( desi nu vi-o arat...asa sunt eu...nu prea ma exteriorizez cand e vorba de sentimente). Nu am stat niciodata o saptaman fara sa va citesc si nu stiu cum voi suporta...Imi veti lipsi mult, oricum....
Va pup....

Madalina +Darius Cristian ( 14.12.2006 )

poze Darius
www.rockyou.com/show_my_gallery.php?instanceid=54197687" target="_blank">Slideshow Darius,

Slideshow botez Darius,

SITE FULGULETI,

Mergi la inceput