Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006 (36)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexandra_25 spune:

Am intrat sa trag cu ochiul....cu politica asta am uitat ca trebuie sa-i facem baita lui Mark...
Dandusa...wow ce faina masina aveti...sa stii ca nu eu l-am cumparat pe cel roz.......sa-l stapaniti sanatoase si vad ca ii place tare Crinutei...i-ati facut rodajul????...
Am fugit la baita...revinnnnnnn.....!

alexandra de Mark Andrei 23.11.2006
poze cu Mark
www.youngnutrition.net/member/tickers/61354/ticker1.png[/img]" target="_blank">varsta Mark
www.bebo.com/Widget.jsp?WidgetId=3662428255&MemberId=3524611238" target="_blank">slideshow Mark
www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Un site cu cei mai frumosi fulguleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Pe fuga, pe fuga, pe fuga.... care este atmosfera in Bucuresti?
Dandusa, super caruciorul.....
Ingeras, felicitari pentru botez.. cand eram la Buc v-am visat...
Acuma la spartu' zilei va invitam la o felie de toooooooort..
Gata cu dietele si veniti repede la Cluj sa papati ceva si sa bem impreuna si un pahar de vin rosu...
Inca sint franta.. asa ca fug si eu la somnic..
Inca o data va multumesc... ca existati!!!

Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">fulgi de nea
www.dropshots.com/Yagmur" target="_blank"> poze Luca
slide Luca
varsta Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

yagmur nu mai merge mes..... sorry... nu stiu ce a patit

Laura lui Daniel - 14.11.2006
Poze Daniel

slideshow Daniel

Mamici din Iasi

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Fulguleti noiembrie-decembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutz spune:

Repede la raport:
Deci ieri seara mers la doctor acasa pt control si vaccin. rares a fost super cuminte, a tras un tipat scurt cand i-a bagat acul dupa care a balit pe mana doctorului. Doresc la toti bebeii sa aiba reactii secundare ca la noi, adica nici una!
Am ajuns cu el acas pe la 8.30 seara, am pus rapid supozitor,a papat 220ml plus san si a adormit bustean pana la 6 dimineata. Nu tu febra, nu tu nimik!
In alta ordine de idei azi am stat cam juma de ora sa gasesc un taxi sa ma aduca acasa fiindca P-ta Universitatii era blocata. Si as fi iesit si eu cu ei in strada sa strig : Hai Basescu!!!...dar de suparare m-am oprit la Mall de unde mi-am luat o fff faina pereche de pantofi. Aviz fetelor din Bucuresti, in caz de deprimare, fuga la Mall Vitan ca s-a deschis un magazin nou Nine West, unde au pantofi mai altfel...Tara arde si baba se piaptana!

Danutz, mamica de bebe Rares (14.12.2006)

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank"> fulguleti
varsta rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

dandusa vizionat mertzul.... super. sa va plimbariti vesele si sanatoase!
noi ne uitam cand la meci (de.... e barbatul acasa), cand la politica.
asa ca va pupam dulce si mai vb maine

Laura lui Daniel - 14.11.2006
Poze Daniel

slideshow Daniel

Mamici din Iasi

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Fulguleti noiembrie-decembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutz spune:

Si un La multi ani! pentru Denis de Asiza si Luca de Yagmur, ca s-au facut baieti mari si smecherosi!

Danutz, mamica de bebe Rares (14.12.2006)

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank"> fulguleti
varsta rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

hai ca am scris ditami carnatu si pana sa dau send s-a inchis subiectu..si am pierdut tot...

reiau:

Asiza si Yagmur sa va traiasca bebelushii sa fie sanatosi !

asiza, am ramas cu un rest de aseara: sa ii spui nasei ca a boteza un copil este o ONOARE pentru nasi, nu o favoare pentru parinti..si sa puna fundu la treaba si mai multa implicare !

marani, cu siropelu..parca nu mi s-a mai trezit urland..si e ceva mai calm...da stiu si eu .un remediu homeopat sa isi faca efectul asa repede..mai vorbim peste cateva zile...si iti spun..

Ariadna..bravo pentru alaptat..se duce mai repede din burta e adevarat lapticul natural dar beneficiile sunt mari...

ramsan..bine ca ai mai scris si tu..pare rau pentru probleme..sper sa se rezolve cu bine..tinem pumnii...

dandusa..fain carucioru..

sunt si eu pro-base.. nu s-a mai intamplat cu nici un presedinte sa fie suspendat..e o jenant rau pentru el... e mare "jucator"...sia cum joaca "cartea presedintelui tuturor romanilor"

sbogdana..super filmuletzul cu catzelusa..sa iti traiasca pletoasa...noi nu avem catzelush..avem..un mic gushter terorist deocamdata..
dianarus..nu e nici o problema cu suzi..stai linistita...copiii simt nevoia sa suga tot timpul ceva..fa-i placerea asta...

yagmur..hai recupereaza mai repede si vino sa ne mai zici de Luca ca tare m-ai impresionat cu mesaju de iubire...

hai fetele, puneti si voi pozici in albumele noastre comune..eu mai am sa il prind cu degetu in gura...

desiree si bebe Octavian

pozici puiul meu;

varsta Octavian;
slideshow fulguletz;
Ploaie de stele







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

Mamaaa, cat ati mai scris azi!!! 9 pagini!!!. Hai ca citesc, citesc, citesc....

Multumim, multumim pentru urari!!! N-am prea facut chef azi ca am umblat de ne-au sfarait calcaiele, dar cu folos...raportez ca nu-mi va fi baiatu'-n curu' gol la botez !!! L-am imbracat din cap pana-n picioare! Apoi am fost la inaugurarea unei noi firme a unei prietene de-ale mele, apoi fugit sa cumpar si eu sutien...si intr-un final, cu limba pana la pamant am ajuns si noi acasuca......

Azi mi-a trimis nasa mesaj cu ce a cumparat ea, ca sa nu mai cumpar si eu...va dati seama ce bine comunicam......si tot azi ni s-a comunicat ca socru-meu nu vine la botez ...motiv: n-are cu cine lasa animalele (sta la tzara, la munte) ...dar nu-i bai ca vin alti prieteni dragi la care nici nu ma asteptam ca vor veni!
Miro, multumim si tie pentru suport!
Alex, da, am ami primit o stelutza, am observat si eu...
Dandusa, si tu cu probleme cu nasii de botez ai Crinutei??? Lasa, bine ca suntem noi sanatosi si ne iubim tare tare tare mult copilasii ca restul s-or rezolva...
Ruxandra,
Anateo, multzam pentru sfat, dar crede-ma ca n-am cu cine vorbi! Si nici nu vreau sa provoc asa un conflict deschis in familie! Dar probabil ca tot la asta se va ajunge...
Dianarus, m-am gandit si eu la varianta propusa de tine si chiar am vorbit cu sora-mea despre asta, dar am decis pana la urma ca nu mai complic lucrurile...nu vreau sa provoc discutii prea aprinse in familie...oricum si-au dat foc la palarie cu mine!!!!...dar lasa asta...ma iau eu intr-un week-end de manutza cu yagmur si venim noi pana acolo la voi ca tare-mi place locsorul ala a vostru asa cum l-am vazut in poze! Cum e Marc cu refluxul? Papa bine acuma, si-a revenit complet?
Aka,
Flore26, e dulcica foc printesuca ta!!!! Sa-ti traiasca!

Mai, cum nu puteti voi vedea poza Bogdanei??? Intr-adevar primul link era incorect, dar daca clickuiai pe urmatorul, vedeati frumusete de familion ...

Marani, "e grele" (vorba lui "almanahe" ) astea cu dintisorii! Eu sunt ca trecuta prin masina de tocat carne dupa ce azi-noapte m-a trezit la fiecare 2 ore, in urlete maaaari, de trezea tot blocul...abia dupa ce-i bagam sanul in gurita mai adormea 2 ore si-apoi se repeta povestea! Asa ca azi am fost cam zombie...si cred ca n-am vazut inca nimic...Doamne ajuta sa doarma macar in noaptea asta! La fel iti doresc si tie!

Trimit si mai scriu...ca-s abia la pagina 15 a cap. trecut...


Oana cu Denis Cristian (19 decembrie 2006)
Slideshow Ingerasul nostru drag
www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank">Varsta Denis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marani spune:

YAGMUR, la un pahar de vin ma abonez, la dulce nu, ca-s plina! mananc in fiecare zi prajituri....

DESIREE, ma bucur ca bb e mai calm, sper sa dea roade la voi, iti dai seama ca nu neaparat poate functiona si la noi, dar incercam orice! te pup!

Eu il iubesc pe Basescu mai fetelor, nu ca sunt pro-Base..., il iubesc de nu mai pot!

Ma cheama al meu barbat la masa, va pup, noapte buna sa aveti!

mamica de bubamara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutz spune:

Pentru Asiza: E chiar asa de tarziu ca sa schimbi nasii? Stiu ca ma bag ca musca in lapte dar efectiv nu ma pot abtine. Fiindca Denis chiar merita ce-i mai bun, inclusiv o nasa care sa-l iubeasca si sa te ajute cu cresterea lui, ba chiar sa-i fie un parinte spiritual! te rog mult, mai gandeste-te...chiar varianta de a avea mai multi nasi e o alternativa, dar nu o lasa pe femeia aia care nu merita sa-l tina in brate la botez!!!
Of Doamne, cand ma gandesc ca nasa lui Rares vine sa-l vada aproape in fiecare saptamana, ii cumpara hainute si jucarii se joaca cu el si are o rabdare de inger sa-i povesteasca cate in luna si in stele! Iar nasul (nasa si nasul nu sunt casatoriti, sunt 2 prieteni de-ai mei fff buni) care mai tot timpul e plecat din tara, de fiecare data aduce jucarii si hainute smechere...crec ca chiar am mare bafta cu ei!

Danutz, mamica de bebe Rares (14.12.2006)

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank"> fulguleti
varsta rares

Mergi la inceput