obezitatea in sarcina

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bursucelu spune:

Buna elisabety,sa-ti traiasca baietelul si sa te bucuri de el....cred ca este un grasunel tare frumos.Cum a fost la nastere,ai nascut normal?Sa sti ca am sa te bombardez cu o gramada de intrebari.In rezerva ai stat singura?Hai ca te las sa-mi raspunzi la intrebarile astea ca sunt sigura ca ai timpul limitat din cauza bebeului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elisabety_73 spune:

Buna..nu-i asa de grasunel e lungan.Am avut cezariana pentru ca am nascut dupa DPN la vreo 12 zile(in termen) nu se deschidea colul, a fost usor, datorita medicului cu, care am nascut.Am stat intr-o rezerva singura.S-au purtat si asistentele super, numai una gretoasa care era la ATI..slaba si urata..in rest toate au fost dulci,,,mai ales infirmierele care faceau toleta zilnica.E un bb tare bun...nici nu zic ca am copil..Va urez la toate GASUNICILE...... SARCINA USOARA sau NASTERE USOARA.CIAO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bursucelu spune:

Buna elisabety ce faceti si tu si bebelu sunteti bine?Te rog mult sa-mi spui si mie cat ai cotizat la medic,anestezist,moasa etc....daca nu vrei sa scri pe forum te rog sa-mi trimiti pe mail gabriela_suditu@yahoo.com MULTUMESC

Mergi la inceput