Mamici de iulie-august 2007 (41)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oanabbb spune:

CRISTINA....da,da....DAVID imi place raaaaau!da avem 3 prieteni care au baieti cu numele asta si sotu zice ca e deja prea mult!si are dreptate!na.....dak n,.am fost mai productivi sa facem noi primii cupiluu..asa ne trebe!

oana25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Samurai-lady spune:

BRAZUCA CASA DE PIATRA,tot ce va doriti si multa fericire alaturi de bebe

Samurai-lady 24 weeks si bb Ken 4 ani

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Samurai-lady" target="_blank">Pagina personala DC

Web-poze Kenutz

www.desprecopii.com/info.asp?id=486" target="_blank">Cum a venit pe lume Samurash bebe

Lucruri bebe




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Samurai-lady spune:

Cu numele si noi avem probleme.
Primului baiat,lui Kenta,nu i-am pus doua prenume,si aku la al doilea
baiat as vrea sa-i pun numele de Alex;darrrrrrrrrr.......nu se poate,musai nume japonez.Mare bataie de cap:tre sa numeri betigasele de la literele chinezesti,sa vezi ce numar iese impreuna cu numele de familie,si tre musai sa iasa un numar norocos.
Sa va zic ceva nume de baieti la care ne gandim noi:

KEITA,KOUTA,HIROKI,RYOUTA,SOUTA.

Neaparat trebuie sa folosim litera TA la sfarsit.
Asa ca o sa ne muncim creierii ce nume sa alegem.


Samurai-lady 24 weeks si bb Ken 4 ani

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Samurai-lady" target="_blank">Pagina personala DC

Web-poze Kenutz

www.desprecopii.com/info.asp?id=486" target="_blank">Cum a venit pe lume Samurash bebe

Lucruri bebe




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liadorian spune:

pentru toata lumea!

Doamna Braaaaaaazuuuucaaaaaa! Sa fiti fericiti, fericiti, fericiti de tot! Dar impartasiti si cu noi...

Lavinia ! Mai erau cu noi mama si sotul meu, asa ca nu putea fratello saracul nici sa stranute fara sa-l certe cineva! Ma pazesc saracii ca pe butelie!

Oana, daca nu va decideti asupra numelui, mai ramane varianta "neortodoxa" (sau prea ortodoxa, daca ma gandesc bine )- lasati nasii sa aleaga! Niste prieteni de familie au procedat asa: le-au dat nasilor listele lor cu nume, si ei au ales cate un nume de pe fiecare lista... Nu stiu daca eu as proceda asa, dar cine stie?! Oricum, Bogdan mi se pare foarte frumos!

Cristina, n-ai voie sa plangi nici o secunda!! Nu-mi pot imagina cum stau rau hainele pe tine, cand tu bati recordurile la sexoshenie si la frumusete! Asa sa-i spui sotului tau!

Samuray-lady, are vreo semnificatie deosebita litera TA, de trebuie musai s-o folositi?

Lia S24

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

'neatza si de la mine!

alina 25+ cu bb Elisa
asa crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jeni71 spune:

Buna dimineata !
Sa aveti o saptamana buna si fara probleme !
Cristina nu mai plange, nu merita-barbatii uneori sunt foarte insensibili si nu realizeaza cand jignesc. Dar sunt convinsa ca nu a facut-o cu rautate !


Multi pupici

Jeni23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otim spune:

Buna dimineata si de la noi , prezenti ( ca de obicei de altfel ) la .

Felicitari DOAMNA brazuca25 , casa de piatra si tot binele din lume vi-l dorim si noi pentru voi ca familie , va .

olguttza - spune-mi , te rog , preturile de pe site de la Babycare sunt reale ????

oanabbb - ca se te "consolez" putin vreau sa-ti spun ca nu esti singura care are probleme cu numele pentru bebe , dupa ce tati a zis clar Laurentiu si am zis la toata lumea acum ar schimba totusi pe Cosmin Catalin , deci .....


Buna dimineata Lia , alina.a, jeni71

Otiliainceput 24+Laurentiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otim spune:

Fetelor am si eu o mica problema pe care as dori sa o discut cu voi inainte de a merge la medic ( saptamana acesta iar le facem vizite medicilor ) . Am o problema cu sfarcul dreapt in mod special , uneori se "aduna" si se intareste ( ca o nuca are forma ) dar partea nasoala e ca ma ustura daca il ating atunci . Si la sanul stanga patesc aproape la fel , dar nu chiar atat de rau .

Otiliainceput 24+Laurentiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mioara2004 spune:

Buna dimineata!
Sunt la servici, deja am avut o sedinta de dimineata si bebele se agita tare tare...Simte ca am intrat in priza...
In doua zile trebuie sa predau un proiect pentru ca de miercuri iar nu mai vin, mergem in Ungaria...
Brazuca ma bucur ca a fost bine, si asteptam poze!
Oana numele voua trebuie sa va placa (intreaba-l pe sotul tau el ce propune?) dar atentie cum merge si cu numele de familie, eu in familie am cateva cacofonii, nu stiu ce a fost in capul parintilor....
Ieri am fost la munte la cabana unor prieteni, a fost foarte placut! Dar aseara eram franta...
Va pup


Poza 23 saptamani
Mioara 28+ Doru Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liadorian spune:

Otilia, chiar nu stiu ce sa-ti spun in legatura cu problema ta... Cred ca numai un medic te poate lamuri cu adevarat...

Mioara, succes cu proiectul si drum usor pana in Ungaria!

Lia S24

Mergi la inceput