Mamici de iulie-august 2007 (41)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns liadorian spune:

quote:
Originally posted by oanabbb

aaaa...pana una alta solutia de compromis e bogdan.

oana25+



Cum de-am uitat de Bogdan!! Cred ca e mai mult decat un compromis, e o idee foarte interesanta! Ce spui de Andrei? Mie mi se pare super! Un clasic, nemuritor...

Lia S24

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

Radu, Stefan, Tudor, Daniel, Iosif, Vladimir, Serghei, Oleg(jumatea basarabeanca din mine isi spune cuvantul ) - cam asta fu lista noastra pana sa aflam ca avem fetita. Mie Cristian imi place la nebunie, da deja am unu langa mine. Poti face n combinatii cu numele astea si cele date de Lia.

www.youtube.com/watch?v=wsTVfwWlfy4" target="_blank">26+ www.youtube.com/watch?v=9vNE-mRdkBk" target="_blank">

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

De la nunta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liadorian spune:

quote:
Originally posted by olguttza

Radu, Stefan, Tudor, Daniel, Iosif, Vladimir, Serghei, Oleg(jumatea basarabeanca din mine isi spune cuvantul ) - cam asta fu lista noastra pana sa aflam ca avem fetita. Mie Cristian imi place la nebunie, da deja am unu langa mine. Poti face n combinatii cu numele astea si cele date de Lia.

www.youtube.com/watch?v=wsTVfwWlfy4" target="_blank">26+ www.youtube.com/watch?v=9vNE-mRdkBk" target="_blank">

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

De la nunta...



Super numele! Si noi am cochetat o vreme cu Vladimir...Dar daca ma mai duc o data la sotul meu cu propuneri de nume, dorm pe pres, in fata usii! Mereu ma cearta ca-s nehotarata! Olguttza, felicitari pentru bebelina ta! Deja e asa de marisoara!

Lia S24

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

Lia, mercic frumos! abia astept sa afli si tu ce surpriza ai in burtica. ca sanatos(oasa) si frumos(oasa) va fi cu siguranta!

www.youtube.com/watch?v=wsTVfwWlfy4" target="_blank">26+ www.youtube.com/watch?v=9vNE-mRdkBk" target="_blank">

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

De la nunta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanabbb spune:

LIA mihnea stefan imi suna.......mmmmm....GROZAV ,dar barbatu nici nu vrea sa auda!

OLGUTTZA un dan am deja....barbatu..iar variantele moldovenesti suna super da cred ca dak vin cu asa propuneri chiar dorm pe pres!!!!vb...LIEI!

UFFFFFFF...ce simplu era dak era fetitza...o chema RIANNA MARIA si gata!asa....

la BOGDAN imi placea semnificatia...,,darul lui dumnezeu,,...

taaaaaaaaaare greeeeeeeeeeeu!!!!!!!!!!!!!!

oana25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorinaoo1 spune:

Lia il felicit pe fratele tau pt un sofat exemplar, ca daca zgaltaia surprizuta de la purtator, il cam ciufuleam noi, macar virtual, nu fetelor? La cati km distanta sta bunicutza ta? A mea sta cam la 70 de km si am mari portiuni de drum de tara cu tot felul de hartoape Ce m-as duce si eu la bunicutza mea

Oanabb daca te ajuta, iti spun ce nume de baiat imi plac mie - Andrei, Bogdan, Mircea, Codrin, Gabriel, Marius (ultimul fiind numele sotului )

Olgutza priveste si tu partea buna a lucrurilor - asa sexoase cum suntem noi si fara verigheta... Sotzul deja s-a cam impacientat ca nu mai port verigheta (nu ca as fi eu f plimbareata sau macar cu gustul flirtului in sange )

Deni sa-ti fie de bine plimbarica si cumparaturile

Lavinia-nasica de moflea
burticaLorina Maria 27+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea c spune:

Nu mai stiu cine intreba de firma aceea din Obor...se numeste Mergus. Eu mi-am luat de la ei mobila modulara de sufragerie si sunt multumita. Daca ai o comanda peste 20 mil. transportul si montarea sunt gratuire.

Andreea saptamana 28 Radu Stefan
pregatiri nunta...
nunta noastra 2 iulie 2005
burtik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanabbb spune:

LAVINIA deci il regasim pe bogdan....hmmmmmmmm...

rumegam....rumegam....


oana25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Jadi, si eu fusei la cumparaturi zilele astea, dar nu am fost asa de productiva ca tine. In Mall Vitan nu am ajuns, ca a comentat sotul ca-i prea departe si ce, nu-mi ajunge Plazza?
Am probat, fetelor, cred ca toate rochiile din Zara, o frumusete de rochite gen baby-doll, dar frumoase doar pana le puneam pe mine! E clar, genul asta de rochite se potrivesc la slabanoage, ca pe astea burtoase le face si mai grase! Si se si ridica in fata, pe burta, asa ca in spate raman mai lungi si in fata mai scurte!
Am gasit totusi o rochita dragutza zic eu la DonnaM, dar nu de mers la nunta, ci asa, de iesit la plimbare. Scurta, dintr-un bumbac foarte moale si finutz, cu floricele si vine pe burta acceptabil. Bine, ca sotul cind a vazut-o m-a intrebat daca am luat-o pentru cand ma duc la piata! Asa ca m-am enervat si am tras si o tura de plins. Dupa ce ca nu mai gasesc nimic care sa-mi vina bine, el mai face si misto de mine!
Asta a fost ieri. Azi m-am dus in magazinul de gravidutze Serena din Cocor si am gasit o fustita scurta din voal portocalie, cu elastic pe burtica. Macar asta e facuta special pentru gravidutze. Acum mai ramane sa-mi gasesc si o bluzita neagra care sa mearga la ea si ceva zorzonele colorate de la Meli-Melo de pus la gat si gata "tinuta de gala". Asta e, mai bine de-atat nu am cum sa arat.
Oana, si eu sunt in pana rau de tot cu numele de baieti. Pentru fetite imi pregatisem o multime de nume frumoase, dar pentru baietzei nu-mi place aproape nimic, si ce imi place nu vrea sotul. Asa, ca idei, ce-mi place mie: Andrei, Eric, Vlad, Octavian, David, Eduard, Alexandru.
Olgutza, nu-mi vine sa cred ca deja puiul tau din burtica are 1 kg. Felicitari!
Lia, sa-ti fie de bine plimbarea, stiu ce greu e sa stai numai in pat, ca si eu am patit-o anul trecut pe vremea asta. Asa imi e de frica sa nu ma apuce si pe mine contractiile alea nasoale, dar vad ca deocamdata sunt destul de rare. Doamne-ajuta la toate sa fie bine!
Lorina, si eu am mainile si picioarele butuci in fiecare seara si dimineata. Dar nu pot renunta la sare! Si sa vezi ce rau e de prin luna a 8-a incolo. Nasoala situatie, dar asta e!


Cristina, 23+ si bebe scump

POZE
POZE BURTICA SI BEBE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Andreea, eu intrebam de magazinul de mobila din Obor. Merci mult de tot pentru informatie! O sa dau cautare pe net sa vad daca au si vreun site, ceva.

Cristina, 23+ si bebe scump

POZE
POZE BURTICA SI BEBE

Mergi la inceput