Mamici de iulie-august 2007 (41)

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

quote:
Originally posted by paticut

Fetelor sa ma iertati ca scriu atat de rar. am intrat apropae zilnic sa va salut dar o fac oar in gandul meu. nu stiu de ce dar nu am avut o primire prea calduroasa la inceputuri si cred ca de atunci mi se trage....

paticut




Paticut esti inca moderata si de aceea poate ti s-a parut primirea mai rece. Adica primele 10 mesaje apar mai tarziu, mai intai trebuie sa fie aprobate de moderatori deci uneori se pierd pe alte pagini in urma si nu le vede nimeni.

Hai scrie repede 10 mesaje sa te vedem in timp real.

Luna 23 sapt+
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=2623" target="_blank">Adelise Raluca
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=1036" target="_blank">Cosmin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorinaoo1 spune:

Andra am sa incerc si eu numai cu frunze de ceapa. Mersi de sugestie . Pana acum puneam toata ceapa.
Simo zicea ca se intoarce pe 22 apr, daca nu s-a razgandit intre timp Deci AMR 5 zile pana vine in zbor Simo la noi acasa si ii mai lasam noi o zi sa se odihneasca si sa-si ascunda cumparaturile, ca tabaram noi pe ele
Cred ca va fi concurenta la putzulica lui Matei Hisham al lui Simo, ca si eu o promisesem pe Lorina la o bucata semi-asiatic

Lavinia-nasica de moflea
burticaLorina Maria 28+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Aloooo, v-au apucat retetele?! Pai unii sunt la scarbici si nu au timp de gateli!

Luna 23 sapt+
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=2623" target="_blank">Adelise Raluca
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=1036" target="_blank">Cosmin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AndraZ spune:

Paticut, Luna are dreptate. Primele mesaje intra mai greu si pot aparea in paginile peste care am trecut deja. Dar da-i bataie cu mesajele si o sa vezi ca se vor schimba lucrurile. In plus, multumesc mult pt suportul tau si bineinteles al tuturor fetelor.
Cat despre nume, mie mi se pare super faine ambele, iar daca voua va suna bine asta conteaza.Nepotul meu cel mare se numeste Petru Andrei, asa ca se poarta si Petru si Rares.


Andra
25/26 s Mara Teodora


"Cere si ti se va da!"
nunta
mami si tati
Mara Teodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AndraZ spune:

quote:
Originally posted by lorinaoo1

Cred ca va fi concurenta la putzulica lui Matei Hisham al lui Simo, ca si eu o promisesem pe Lorina la o bucata semi-asiatic




La voi sunt mai multe sanse ca sunteti mai aproape...lasa ca gasesc eu pereche pt grasunica mea noi sa fim sanatosi ca restul se rezolva!

Andra
25/26 s Mara Teodora


"Cere si ti se va da!"
nunta
mami si tati
Mara Teodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AndraZ spune:

quote:
Originally posted by Luna1

Aloooo, v-au apucat retetele?! Pai unii sunt la scarbici si nu au timp de gateli!

Luna 23 sapt+
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=2623" target="_blank">Adelise Raluca
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=1036" target="_blank">Cosmin



Luna, scuze! si eu sunt la servici si si scriu retete.....femeie gravida fara minte!

Andra
25/26 s Mara Teodora


"Cere si ti se va da!"
nunta
mami si tati
Mara Teodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea c spune:

Buna fetelor!
Eu am ramas in urma cu cititul, dar vreau sa-i zic ceva Olguttei. Tocmai mi-am achizitionat astazi patut de la Babycare. modelul FA MT. Eu am luat asa: patut 180 ron, lenjerie pat 110 ron, husa ploaie (pt. carut) 30 ron si saltea 85 ron. toate le-am luat de la magazinul lor din NIRO. Daca vrei sa-ti dau mai multe amanute ...cu cea mai mare placere. Am vazut ca pe site patutul e mai scump cu 100 ron, la restul nu stiu.

Jadi eu tot pe la 18.00 ajung la intalnire.







Andreea saptamana 28 Radu Stefan
pregatiri nunta...
nunta noastra 2 iulie 2005
burtik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ily7 spune:

Apropo de servici si de mancare: azi am constatat un lucru care m-a amuzat. De obicei cand iau ceva de mancare ii servesc si pe colegi si intotdeauna se gaseste cineva care sa vrea.
Astazi desi am trimis pe cineva sa-mi cumpere mancare (si mi-a luat mai multe - tocmai in ideea ca poate mai vrea cineva) nimeni nu mai vroia nimic !!!
Cum eu am insistat sa serveasca s-a gasit o colega mai pofticioasa sa vrea, dar au certat-o ceilalti - i-am auzit in celalalt birou sopacaind: "de ce esti mai nesimtita, lasa sa manance ea, ca e gravida"... m-am tavalit de ras... nu ma asteptam sa am regim preferential la mancare!



ily 23 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

quote:
Originally posted by AndraZ

quote:
Originally posted by Luna1

Aloooo, v-au apucat retetele?! Pai unii sunt la scarbici si nu au timp de gateli!

Luna 23 sapt+
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=2623" target="_blank">Adelise Raluca
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=1036" target="_blank">Cosmin



Luna, scuze! si eu sunt la servici si si scriu retete.....femeie gravida fara minte!

Andra
25/26 s Mara Teodora


"Cere si ti se va da!"
nunta
mami si tati
Mara Teodora



Andra vezi ca acum ma infiintez la tine la usa! I wish!

Fetelor voi ati vazut ca fetele de la mai-iunie au deja doi bebei nascuti? Facand o paralela urmam noi, nu-mi vine sa cred cat de putin mai avem, mereu am zis ca o sa devin constienta de venirea lui bebe abia cand or incepe nasterile la mai-iunie. Parca ieri vorbeam de gretzuri si acum mai avem asa putin...

Luna 23 sapt+
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=2623" target="_blank">Adelise Raluca
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=1036" target="_blank">Cosmin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorinaoo1 spune:

quote:
Originally posted by AndraZ

quote:
Originally posted by lorinaoo1

Cred ca va fi concurenta la putzulica lui Matei Hisham al lui Simo, ca si eu o promisesem pe Lorina la o bucata semi-asiatic




La voi sunt mai multe sanse ca sunteti mai aproape...lasa ca gasesc eu pereche pt grasunica mea noi sa fim sanatosi ca restul se rezolva!

Andra
25/26 s Mara Teodora


"Cere si ti se va da!"
nunta
mami si tati
Mara Teodora



Eu de fapt ma gandeam ca poate facem un concurs de frumusete, ca sunt sigura ca s-or mai anunta "catindate" (vorba lui Caragiale)

Lavinia-nasica de moflea
burticaLorina Maria 28+


Mergi la inceput