Nascut pe 13 ?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

tatal meu e nascut pe 13 nov.si desi credea ca cifra asta ii aduce
noroc, anul trecut a aflat ca are o boala f.f.f grava
si atunci stau si ma intreb daca i-a tinut ghinion cifra 13

tot pe 13 nov.e nascut si sotul verisoarei mele

anyway...azi am avut o zi groaznica, la fel si sotul meu
urasc vineri 13


Lilina si Vlad - Alexandru (23 septembrie 2006)

cum s-a nascut bebe site-ul lui bebe varsta lui bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiSol spune:

Eu m-am nascut la ora 12 noaptea intre 12 si 13 aprilie si mama a insistat sa fiu trecuta pe 12 in certificat. Asa ca la mine tine 2 zile "ziua mea" (adica abia mi-am revenit din betie) .Foarte norocoasa nu sunt, dar sigur nu sunt ghinionista ...mie chiar imi place numarul 13.

Cami de www.totsites.com/tot/lucaionut" target="_blank">Luca-Ionut (25.09.2006)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1f1cbbe4646895e79c3a8b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Botezul Ubitului
Uite cum cresc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ortansa spune:

da,sotul meu e nascut pe 13 aprilie.si zice ca-i norocos tare,pt ca s-a insurat cu mine:-D

(datele noastre de nastere sunt asa:Nicolas 12(oct),sotul-13(apr),Maria14(aug) si eu 15(feb))fain,nu?

I've gt you under my skin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melaroxy spune:

eu sunt pe 13 septembrie intr-o miercuri si cifra nu imi poarta ghinion.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Eu am foarte multi prieteni nascuti pe 13! De exemplu pe 13 ianuarie este ziua cumnatului meu, a sotului unei bune prietene si a unu amic al sotului, (mereu avem probleme ca nu reusim sa ajungem la ei de ziua lor ca sunt prea multi!). Tot pe 13, dar iunie este nascut si nasul nostru si fetita unei prietene.

Toti cunoscutii nostri nu sunt oameni urmariti de ghinioane pentru ca sunt nascuti pe 13, cred ca nici nu mai realizeaza lucru asta.

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikole spune:

Mie personal nu mi-a purtat niciodata ghinion...acum poate e o tampenie, dar mi se intampla f des sa ma uit la ceas cand e si 13 sec, minute.Dau drumul la TV ceasul e ...si 13, sau telefonul, multe coincidente!
Nu stiu daca are sau nu vreo emnificatie(nu cred!), insa ma invart/lovesc des de nr.13

Mama mea insa este nascuta pe 13 dec. si intr-adevar e exemplu de om ghinionist in toate, din pacate...e drept ca nici nu a fost o luptatoare, desi sanse a avut mereu, insa de mic copil a fost ceea ce multi ar numi o persoana ghinionista!
Si mai am o prietena nascuta tot pe 13 decembrie, la fel,nu stiu cum face, cum se intampla, dar parca numai spre rau merge, insa nu stiu daca sa le pun pe seama bietului numar, sau e vb de ceva muuult mai complex aici.


25+
haine gravidutzaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Sotul meu e nascut pe 13 iunie.Si nu e ghinionist deloc.e chiar mai norocos ca mine.De fapt de multe ori ii zic...ca a avut maaare noroc ca l-am luat eu de barbat


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Baietelul meu Andrei e nascut pe 13 februarie.La ora 23.30.am insistat sa fie 13 .E foarte norocos.Mie 13 mi-a purtat noroc intotdeauna si se pare ca si lui.

Anca mami de Buburuz Andrei (13.02.2006)
Pozele Noastre
Buburuzul Mic
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

Sunt multi nascuti pe 13 si nu cred ca e o zi cu ghinion, dar de asemeni cunosc un caz baiat nascut pe 13 dimineata pana in 1 si declarat pe 12 asa au vrut parintii

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana spune:

Si eu sunt nascuta marti-13 iulie. Si ma consider o persoana norocoasa. Mama e nascuta pe 13 octombrie si de asemenea e o persoana norocoasa. Mie imi place data nasterii mele tocmai ca are rezonanta oau ...13? .
Diana

Mergi la inceput