Mamici de noiembrie-decembrie 2007 (11)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

Bibi eu sunt mai "maricica" decat tine si acum au inceput sa se mai duca o data cu cresterea sarcinii, dar tot ma chinuie cam jumatate de zi.
La mine la inceput erau prezente de cand ma trezeam pana ma culcam. Singurul moment in care nu le simteam era in somn....aaa la inceput le simteam si in somn.
Desi ma innebunesc, ca un facut, n-am vomitat niciodata pana acum, desi imi vine de cam 50 de ori pe zi.
Ieri am fost la restaurant si am mancat cam mult ca era bun si ce sperietura am tras pana acasa nu pot sa va spun.....in masina tot drumul am stat cu inima cat un purice sa nu vomit de rau ce imi era. Deja ma inchipuiam cu capul pe geam dand la boboci...groaznic. Cand am ajuns acasa mi-am revenit

BBnu stiu ce sa zic cu emetiralul ca am incercat si la mine a fost frectie la picior de lemn. Poate la unele merge.

10+

Pana vine bubu

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

RGEsi eu cand am fost la dr prima data si aveam scurgeri maronii mi-a scris la fel: amenintare de avort, dar eu nu m-am uitat si am vazut abia cand m-am dus la al doile control
Bine ca atunci imi trecusera si dr. era foarte optimist si a scris: sarcina in evolutie. Dar exact a doua zi de la control a inceput sa-mi curga din nou, insa am zis sa nu ma mai impacientez. Si a tinut doar in ziua aia si gata, de atunci nimic, nada.
Cred ca si-a mai facut bb curat in casuta si a aruncat afara ce nu-i placea pe acolo

10+

Pana vine bubu

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Z21 DE LA ET...BHCG 20.555
FACET PARIURI, CALCULATI...DAR SA-MI ZICETI SI MIE CATI SUNT??


PUSSI 5+

Cum cresc Titi Mici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Pussi asta e valoare de saptamana 8.....eu cred ca sunt mai lmulti de 2.Cati embrioni ai avut?
Parca 7 nu??????

anca 10+

vine bebe....
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

anca..2 embrioni..dar se pare ca unul s-a divizat...tu ma intrebai odata daca am 3 puiuti in burtica...sa sti ca-i am

PUSSI 5+

Cum cresc Titi Mici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

WOOOW PUSSI!!!! Felicitari mamico! Cred ca ai gemeni mai mult ca sigur!!! Mie mi-a iesit 2836 in sapt 4 si tot mi se parea f.mult!



O graviduta in al-!!!

Biby
6+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alfa_anca spune:

Pussi FELICITARI! Ma bucur ca sarcina merge bine. Abia astept sa vii si cu vesti de la ecografie.

Anca 10+
Vine bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Pussi na ca am avut gura aurita...sa fiti sanatosi toti 4 .Te bucuri?

anca 10+

vine bebe....
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_r spune:

quote:
Originally posted by RAMONELLA

Bibyimi pare rau ca ti-e rau.Zici ca ti-a luat mult sange???Eu ma duc saptamana viitoare si le fac pe toate odata,sa ma chinuie odata.
Oana tare bine iti statea cu burtica.In cate luni erai???
Oare noua cand o sa ni se vada???Aaaa,mi-au trimis fax aia cu celulele stem.Pana la urma sunt seriosi.Tu i-ai sunat???Ai vb cu ei??Eu inca nu.

poze
vine bebe

Ramonel10+




ramo,nu prea mai stiu.in aia cu rocu aveam vreo 4 -5 luni si in celelalte vreo 6 cred.
am inteles ca trebuie sa vorbesti cu ei cam inainte cu 1 luna.
am citit ca iti faceai probleme din cauza catelului.cea din poza este cateaua mea si sa stii ca stau la bloc si nu am avut probleme,bine este vaccinata si deparazitata.si are grija de matei.au o relatie super. cand era bebelus si plangea ea era prima la patut si incepea sa planga si ea.


11+ si matei

oana si matei(12 NOV.2003)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/oana_r_76/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anne_Ma spune:

VA ROG SA MA LAMURITI SI PE MINE!
PUSSI, in concluzie, cati sunt?


http://bd.lilypie.com/1DJtp3.png
5+

Mergi la inceput