Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006 (33)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aelita spune:

Azi am iesit afara si am stat 3 ore cu ea.euam stat in tricou !
asa e,dianocica,cu imbracatul! pai daca voua va e cald,e normal ca le este si lor! eu ii dadusem pe ea o bluzita si un pulover cu fermoar,peste body cu maneca scurta.fara caciula,avea o gluguta pe cap,dar cand am vazut ce cald e,i-am dat imediat jos puloverul ,si a ramas practic in bluzita,si blugii .pe sub blugi avea strampi,nu am stiut cat de cald e,deci nici gand sa ii mai pun si paturica !a stat asa cu cracanata,cu capul descoperit!pe la 19 s-a facut mai racorica,si i l-am dat pe ea,ca si eu luasem deja geaca groasa pe mine.

dandusa sa se ia de mana mandrele noastre. cred ca de la coditze li se trage ,li s-au urcat fumurile de domnisoare la cap hehe.
nu ma stresez,doar constat .
haha ce mai gratar ati facut si voi !!!!
haaaa cica dandusa moarta de foame !pai daca arati asa bine moarta de foame,nu mai manca haha! glumesc,. arati super ,mai!tu ai fost mistoaca si gravida.cu pozele alea sexoase.super poze ai facut,la apa !
adinazot,felicitari pt 5 lunisoare!! mama ,cand om fi si noi asa mari? am vazut poze,arati f bine!
bebyta,pe cutii scrie sa il dai imediat,dar ce inseamna imediatul asta numai ei stiu.eu nu cred ca face nimic daca i-l dai peste 40d e minute.
bebinuta e super sa stai doar in trei! dar daca acum nu s epoate,macar te bucuri de ajutorul alor tai!
ma duc sa-l vad si pe frumosul Alin al lui mormelvio la pozici dupa ce terminde scris.
dandusa
ma bucur ca ati hotarat deja bebe 2! peste 8 luni se intoarce tati???


FII-MEA ISI ARUNCA PANTOFII DIN PICIOARE !Acum e Cenusareasa,a ramas intr-un pantof,dar al doile ada sa cada.gataaaaa,a reusit !
uff,cum seamana ea cu ta-su cu scarmoci in cur!



S.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ralumat spune:

Dandusa si Teutz, la mine a fost o intamplare azi. Am mers sa ma intalnesc cu o prietena cu bebe de 1 an. Eu vin cu masina pana acolo. Si apropo, parcul Morarilor e acelasi cu Parcul Florilor??? Ca daca da, mie nu mi-a placut deloc. Pai dau eu frumusete de parc cu lac, bancute, pomi si liniste (la 23 August) pe parculetul ala fara umbra , cu zgomot de pe strada si curent cat cuprinde?????
Dar mai fac eu un drum sa ne intalnim.

Pana atunci....ce ziceti, va iau joi in Herastrau sa ne intalnim cu Dianocica si Yagmur? Nu prea e loc de 3 carucioare in masina mea, dar facem noi cumva.....Vorbesc foarte serios, pot sa vin sa "va adun" de la Morarilor.

Raluca lui David Calin (28.11.2006)
luna a patra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

Dianocica,
fata...,poza..."alaptind pe iarba",este bestiala...,D,este un frumos...,asta deja se stie...,foarte fotogenic...si fotografii tare priceputi...,ochiul meu de critic...,lauda munca voastra...

Joi ne vedem in parc cu Yagmur,Raluca_u,Dianocica,Ralumat,Ruxandra(nu stiu sigur)...,cine mai doreste sa faca poze cu noi?...haideti sa umplem aleeile parcului sau daca vreti mergem in sir indian...



Luna 6-a,a Crinutzei
www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Cei mai frumosi fulgi de nea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

quote:
Originally posted by dandusa


Joi ne vedem in parc cu Yagmur,Raluca_u,Dianocica,Ralumat,Ruxandra(nu stiu sigur)...,cine mai doreste sa faca poze cu noi?...

Luna 6-a,a Crinutzei
www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Cei mai frumosi fulgi de nea




EUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU.....................


Deea, mami de Eric (15.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

Aelita,
ooooooooo,visam noi sa vina peste aprox 8 luni...,cu o cerere facuta la biroul ala...mare...si mai visam si ca o sa fie aprobata...,ca ,daca sta dupa contract...,ar trebui sa vina peste fix 9 luni si 2 saptamini ...eeee,eu stiu ca o sa fie bine...si ca se va aproba cererea...
Ralumat,
nuuu,parcul Florilor,este altul decit Morarilor...,daca te duci spre capaul lu' 14..., "Florilor" este pe stinga ,iar "Morarilor",pe dreapta...,fix in fata in fata...dar nu te speria ca nu-i prea departe de cel pe care l-ai vazut...Azi a trebuit sa ocolesc cracile taiate si neadunate si nisipul imprastat de pe aleei...,nu-ti mai zic ce-am mai cautat o banca la umbra pe care sa pot sta...Se pare ca vor sa-l aranjeze...,dar cind il vor termina...,nu stiu...Cu venitul in Herastrau...,multumim de oferta...,daca poti venim cu tine...


Luna 6-a,a Crinutzei
www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Cei mai frumosi fulgi de nea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ralumat spune:

quote:
Originally posted by a_deju

quote:
Originally posted by dandusa


Joi ne vedem in parc cu Yagmur,Raluca_u,Dianocica,Ralumat,Ruxandra(nu stiu sigur)...,cine mai doreste sa faca poze cu noi?...

Luna 6-a,a Crinutzei
www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Cei mai frumosi fulgi de nea



EUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU.....................


Deea, mami de Eric (15.12.2006)





Hai ca ai timp sa ajungi. Baga caruciorul in Matiz!

Raluca lui David Calin (28.11.2006)
luna a patra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mormelvio spune:

Nu-i corect....vreau si eu in parc cu fetele...nu vreti sa dati o fuga pana la Satu Mare??? hai ca nu-i departe!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

quote:
Originally posted by a_deju

quote:
Originally posted by dandusa


Joi ne vedem in parc cu Yagmur,Raluca_u,Dianocica,Ralumat,Ruxandra(nu stiu sigur)...,cine mai doreste sa faca poze cu noi?...

Luna 6-a,a Crinutzei
www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Cei mai frumosi fulgi de nea




EUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU.....................


Deea, mami de Eric (15.12.2006)




...,offffffff...,las' ca ne vedem cu toatele la vara,la gradi...,nu mai plinge...Eu de 1 Mai ,sint la C-ta...,mergem la plaja,da?


Luna 6-a,a Crinutzei
www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Cei mai frumosi fulgi de nea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ralumat spune:

Apropo....la ce ora mergem in parc? Sau fiecare cand ajunge? Ca poate combin iesirea si cu vaccinul, ca si-asa e doctorita in zona. Asta daca nu evolueaza, ca stranuta de mama focului.

Dandusa, s-a facut. Numai sa vedem la ce ora "decolam".

Raluca lui David Calin (28.11.2006)
luna a patra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ralumat spune:

Uau, ce curajoasa e Dandusa! Bebe numarul 2! Eu am zis initial ca o sa il fac pe al doilea numai DACA voi uita vreodata ce greu a fost primele doua luni si sigur abia DUPA ce ma voi intelege cu David (asta insemna cam cand o avea David vreo 5 ani). Ieri insa am realizat ca ar trebui sa fac bebe 2 cand o avea David 12 ani si va trece in fata...ca eu nu incap cu 2 scaune de copii in spate

Editez, ca nu am fost coerenta. Era vorba de fata si spatele masinii....
Raluca lui David Calin (28.11.2006)
luna a patra

Mergi la inceput