***LA REDOUTE(18)***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns addya spune:

madau, pantalonii aia mari da-i sa probeze shi fata...daca e facem schimb, iti iau eu unii mai mici

Adina si Razvan

Razvan-Nazdravan
www.dropshots.com/day.php?userid=235207&cdate=20070122&ctime=123718" target="_blank"> Razvan tine o conferinta - filmulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Addya s-a facut...ti-ai aduc sa-i vezi, sunt din panza, cu elastic in talie, cred ca-ti vin. Hai ca poate dati o fuga pe aici cand s-o trezi jupanul...Miruna e deja afara cu mama...macar sa-ti dau baschetii cu capsuni

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addya spune:

monu, vezi cand iti faci cont sa nu scrii adresa folosind semne de punctuatie, scrii strada x nr 2 bl xx scara x apartament x sector x
si vezi ca ai 2 randuri, adresa si complement d' adesse, la prima bagi srada numarul si la complement blocul etc etc
la cod poti trece linistita 7000

Adina si Razvan

Razvan-Nazdravan
www.dropshots.com/day.php?userid=235207&cdate=20070122&ctime=123718" target="_blank"> Razvan tine o conferinta - filmulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

chiar ca numai vesti bune azi...astept si eu sa vina sotul de birou sa se uite in cutie, ca io nu mai cobor cu burtoiul asta .

Io-s cu comenzi din 21, 22 si 23 martie

ella

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Cer scuze daca sunteti jignite de ceea ce am scris.
Sunt 5 comenzi mari si late care nu au ajuns si mail-uri s-au triis cu duiumul.Poate vreti sa recititi cap.anterioare sa vedeti "din spirit de echpa"cum va mai indemnati un a pe alta care mai de care sa-i scrieti mail-uri Sabinei sau cum o chema-o cu fel ed fel de intrebari/.
ex"am facut comanda in data de...de ce nu mi-a ajuns coletul pana acum?
N-AM SPUS CA NU E NORMAL SA INTREBATI DE BANII VOSTRI SAU DE PRODUSE DAR NICI IN HALUL ASTA SA ASASSINATI OAMENII CU INTREBARILE PANA RENUNTA PUR SI SIMPLU SA MAI LIVREZE LA NOI.
Daca v-am jignit scuze si nu aveti nici o grija ca nu va mai deranjez de acum/.Tineti-o tot asa!

Sarbatori fericite si distractie in Bulgaria Madalina.Te pup!

Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vlada spune:

Bravo fetelor, ma bucur din suflet !!! v-am zis io sa aveti rabdare...hihihi
Paste fericit !

Andreea si Vlad
Iubirea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addya spune:

ella, mai bine trimite sotu la posta cu buletinul lui si al tau, eu din 5 colete numai la 2 am avut aviz

Adina si Razvan

Razvan-Nazdravan
www.dropshots.com/day.php?userid=235207&cdate=20070122&ctime=123718" target="_blank"> Razvan tine o conferinta - filmulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Ella clar trimite sotul la posta, nu mai sta nimeni sa scrie azi la avize, asta zicea si postarita mea.."daca nu veneai...marti il mai luai ca e balamucul cat casa la noi"...sunt convisa ca ai pachetul din 21 cel putin. Tinem pumnii

Monika multumesc frumos!

Io-s asa de fericita, imi vine sa cant prin casa de nebuna , mama e afara cu copilul, eu teoretic ar trebui sa ma apuc de strans ultimele chestii pt maine, teoretic zic, ca practic..zgaraman pe LR

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Madau,te rog pune la vanzare pe prima pagina pantalonii astia,ca sunt mici pt dolofanul meu :

http://www.laredoute.fr/product.aspx?PresCode=4415973&SizeCode=00102&Quantity=1&PersText=&ItemId=24&Mode=Update&Single=true&ksource=-1

sunt marimea 102 si sunt misto,imi pare chiar rau ca nu-i vin bine copilului.

Multumesc.

Mergi la inceput
Mergi la inceput