Mamici de septembrie - octombrie 2007 (17)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns isabeluta spune:

dragi !
Sa aveti sarbatori luminate si pline de dragoste alaturi de cei dragi.


isabeluta15+
bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piccaflor spune:

Paste fericit tuturor!....Fie ca Lumina Domnului sa va insoteasca mereu!

Eu sint in medical de 10 zile....am ajuns la spital cu contractii...din fericire,n-am singerat si colul era ok....am luat citeva zile antispastice si un dezinfectant urinar,iar acum iau magneziu cite 2 fiole pe zi...
Ma simt mai bine iar cel mai important e ca bebe e bine!

Pupici tuturor!

Picca 17 +




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina.c. spune:

Hristos a inviat!Irina si bb Ilinca(26 aprilie '04)
si bb din burtica
"Traim intr-un paradis al nebunilor."
Serafim Rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmenita spune:

Adevarat a inviat!
Carmen 13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

Hristos a inviat!!

Andreea 18+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Adevarat a inviat!
Eu acum m-am linistit,au plecat invitatii,nici nu am mai apucat sa va scriu.Am facut masa mare...sust rupta de oboseala si n-am liber,ca in Japonia nu se sarbatoreste Pastele.Cum nu am intins de obicei mase mari...mi-a ramas la macare...pe care am oimpartit-o invitatiilor.La anu' fac decat juma'.
Am si yo o dilema...fiind la prima sarcina,nu-mi dau seama de nici o culoare...sau imi dau seama in procentaj de 70 % ca sunt miscariile bb-ului.Seamana tare bine cu crampele.Cum sa zic...ca si cum as vrea la toaleta...da' nu vreau la toaleta.Si cercetez miscarea asta de vro' saptamana...si acelasi sentiment.Doar ca parca au devenit un pic mai puternice miscariile.Ce parere aveti???Sa declar sus si tare ca misca bb?Sau inca nu e bb?Yo zic ca e bb,insa...nu vreau sa ma mint.Hai ca v-am ametit.

Sabina Y.16+

japonia prin ochii unui amator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

devylla, eu zic ca e bb. Si eu m-am confruntat cu aceeasi dilema incepand cu 29 martie, dar acum am certitudinea ca e bb. Simt ca o atingere timida in burtica...e fascinanta senzatia.
Asadar, felicitari mamico!

Andreea 18+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Merci Andreea,sper sa ai dreptate.
Am stat acum intinsa in pat cu al meu si a tinut mana pe burtik si a simtit si el.Chiar ca fascinanta senzatia...Mai cercetez miscariile si apoi scriu in carntu' de gravi.

Sabina Y.17+

japonia prin ochii unui amator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

HRISTOS A INVIAT !!!

sa fiti iubite burticute si fericite.





danielle 15+
pozici
http://bd.lilypie.com/7dnTO.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marunzika spune:

Sarbatori fericite si linistite la toate burticile, sarcini usoare si bebici sanatosi-voinici!


16+


www.wunschkinder.net/forum/ssticker/sstick/19/09/2007/45/11/255/255/0.png" target="_blank">Wunderbaby

Mergi la inceput