Colectia de toamna iarna 2005(130)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Buna seara!

Mara ce "baietel frumusel ai !!! E rost sa faci si un baietel!

Maria, foarte interesante ofertele de la Metro!

Mai fetelor, eu am o problema - nu mai pot incarca filmulete pe Dropshots! Imi da mesaj "filmuletul x hit video limit" ; dar eu nu am incarcat filmulete prea mari, adica la 1 min si cateva secunde ...

Cami mami & Daria
Dariuca creste si iar ... creste!
Mami si Dariuca (02.01.2006)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04cfdc1cfe02b5824f0c&skin_id=7" target="_blank">Primul anisor din viata Dariei! (film)


Fii sincer fata de tine insuti si atunci nu vei putea fi fals fata de ceilalti! (Shakespeare)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Hello ... tot eu sunt !

Ioana, am uitat sa-ti spun - Maria e o scumpica ! Imi place si mie poza in care bea lapticul in brate la tati!

Am finalizat si noi albumul de martie!

Cami mami & Daria
Mami si Spiridushul jucaus! (02.01.2006)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04cfdc1cfe02b5824f0c&skin_id=7" target="_blank">Un an plin de amintiri minunate! (filmulet aniversar)
Dariuca creste si iar ... creste!

Fii sincer fata de tine insuti si atunci nu vei putea fi fals fata de ceilalti! (Shakespeare)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Camelia - e voie maxim 10 filmuletze pe Dropshots!
Maaaaaaaaaaaaaaaaama, ce ochi exprsivi are fii-ta!
Dar nici cu mami a ei nu mi-e rusine!!!! Cine zicea ca ai ochi de bagi lumea in boala? Asa e!

Poze cu Sarah si mami
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 si www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4
Varsta Sarah

Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Felicia , abia la ora asta am realizat !!! Spune-mi mai multe despre aspiratorul ala mic. Cate puncte este? Esti multumita de el? Ne tenteaza si pe noi unu, ca la cum se plimba Bia in casa cu mancarea(ma refer la biscuiti si grisine)...face numai frimituri!
Sa-l folositi sanatosi!

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Neata!!!!

Hai la ce faceti dormiti cu toatele?

Io-s zombie, m-a trezit Miruna de vreo 4 ori aseara, mai nou suntem in faza "nici o secunda fara mama"...numai de la mine vrea apa, papa, numai cu mine iese afara, toata ziua aud intr-una "mama-mama", inlcusiv noaptea cand se mai trezeste sa se intoarca de pe o parte pe alta, trebuie sa ma dau jos si sa stau sa ma vada ca altfel nu se culca la loc. Cum se trezeste incepe cu "mama" si asa o tine pana seara...stiu ca e frumos, dar repetat la infinit devine...

Cami suuuppeeerrr dracusorul ochios

Maria_alexia am studiat si eu carucioarele Hauck la BE, mi-au placut tare mult ca-s mici si usoare, dar din pacate ptr noi nu-s bune, ca Miruna e destul de lata in spate si nu intra in ele..aviz celor interesate..masurati copilul inainte

Fug la zapacita ca si-a terminat laptele si escaladeaza patutul

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Neata!
Raportam 36,9 temperatura!Am scapat fara antibiotic

Noki eu nu stiu prea multe despre calculatoare, dar Doru a zis ca e normal, acolo sunt mai ieftine Ti-l ia cumnata cadou de iepuras?

Catutza aspiratorul e 3400 puncte si merita, m-a ajutat tare mult la curatenie, l-am luat peste tot dupa mine. Acum sper sa ma tine 2 ani (ca asta e durata de viata, conform hartiilor din cutie).
Vezi ca au bagat multe cadouri noi, inclusiv papusi Barbie la 1300 pcte. Au schimbat sistemul, imi place mai mult, chiar daca au scumpit cadourile.


Camelia chiar ca are ochi expresivi Daria! Dar ce repede ii creste parul...

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Noki 'nteles! La www.mareea.ro ai incercat? Au multe oferte pt Grecia.

feli ma bucur ca ati scapat fara antibiotic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joy04 spune:

neata neata.
si io toot la
vlad cand a vazut vremea asta naspa s-a gandit ca nu ar fi rau sa traga un pui mic de somnnic asa ca eu sunt libera la activitati...de forumistica.

MADAU am reinceput si noi faza cu numia la mami este bine. scapasem de ea, dar de 2 zile e de rau. daca este suparat, nu vrea nici la cristi. asta este, o sa le treaca pana s-or insura/marita.

mai fetele, CAMELIA are niste ochi....de inebunesti!!! in poze nu se vede nici macar jumate din splendoarea lor. un verde... cum nu am mai vazut la nimeni. SUPERBI.

MARIA haabr nu am de aspirator cu apa...stiu ca nasa a avut o prezentare de la zepter dar scuuump rau de tot. vreo 300 dolari, euro..nu stiu exact.
dar a zis ca-i extranemaipomenit. cica saraca ii era rusine cu ce scot aia din covorul ei, care fusese aspirat cu aspiratorul normal cu jumate de ora inainte.
eu urmatorul aspirator pe care-l voi lua va fi fara sac - dar nu cu apa- de la panasonic. uite aici http://www.panasonic.ro/products/product.jsp?id=570
aspiratorul ce-l am acum este le l aei, il am de aproape 12 ani si daca ai sti cat praf a inghitit din acela fin de tot de la zugraveli si cat a fost chinuit si saracutu in ca trage f bine, dar trebuie inlocuit ca l-am chinuit si se cunoaste.

FELI super ca a fost doar o...virozica mica.

TANIA felicitari pt lovituri.
cand mergi la eco sa afli ce este????

apropo de fluturasi, eu nu l-am mai simtit pe praslea. doar de vreo 3-4 ori si atunci firav....


de PITIC stie cineva ceva????

LAVI e mortala Silvia.
sa inteleg ca tu stii de ANDA, nu? si ca sunt bine amandoi, asa-i??
sper ca asa este.

hai sa va zic ceva: stiti ce mult vroiam eu fetitza, nu??? acum vreau BAIETEL...nu stiu de ce, dar parca as vrea toot baiat.
cu toate ca atunci cand am fost cu vlad la decalotare ziceam DOAMNE sa fie fata sa nu treaca prin asta!
da acum as vrea baiat.

gata, io ma duc sa ma pensez.

EDITEZ sa va zic ce a mancat vlad ieri:
dimineata pe la 08:00 cam 180 ml lapte
la 11:00 300 ml lapte
si la pranz:
- 1 lingura de branza fagaras
- 2 linguri iaurt milli
- 2-3 linguri pilaf
- 1 lingura plinaaa de urzici + 1 ousor (a mai ramas putin albus din el)
- cam 1 feliuta de paine
- si apoi 130 ml suculet.
asta pe la 14:00. apoi
- 2 si 1/2 polonice supa de rosii cu 2 felii de paine la 18:00
si la 21:00 cam 230 ml lapte cu cereale.
si dimineata a baut

Joy 15+ (dpn 21.09.2007) si Vlad Andrei (1 decembrie 2005)
foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

Neatza si de la noi!

Taniuk, felicitari pt fluturasi si pupici la burtica care se vede f bine in poze. Che este minunat!

Io va vorbeam de Peujeot 307 break,e imens, dar parca ne-ar impovara prea mult cu ratele, plus ca mai bine am face cu suma respectiva altceva. E bun si Loganul nostru de 2 ani.

Pischi, nu incep munca, avem alte planuri in derulare.

Camelia, super piticul ochios!



Ioana si Maria (29.11.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ea9815662d7c2a948441b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">1 an
Martie07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Noki, Madau, Feli, Joy, Ioana multumim mult! si un munte de ! De ce ziceti voi ca imi parea rau mie ca nu are Daria ochii mei!? Eeeee, lasa ca oricum are mama fata ochenata-sprancenata!!!! Da, Feli ii creste parul repede, slava Domnului!

Joy, iti multumesc din suflet, tu m-ai mai complimentat odata ... esti o dulce! (in zapaceala aia de la BE tu ai avut timp sa vezi ochii mei!) Eu, in schimb, am observat la tine ca ai niste buze superbe, foarte bine conturate si carnoase!!
Voi cum va mai simtiti??? Sunteti bine amandoi??? Referitor la bb mic, sa fie ce iti doresti tu, insa sa fie sanatooooos si dormicios!!! (ca sa recuperezi si tu, mamico)

Feli, ma bucur mult ca ati scapat si voi fara antibiotic!

Maria, eu nu stiu mai nimik despre aspiratorul asta cu apa, in schimb mi-as dori unul, pentru ca pare ok!


Cami mami & Daria
Mami si Spiridushul jucaus! (02.01.2006)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04cfdc1cfe02b5824f0c&skin_id=7" target="_blank">Un an plin de amintiri minunate! (filmulet aniversar)
Dariuca creste si iar ... creste!

Fii sincer fata de tine insuti si atunci nu vei putea fi fals fata de ceilalti! (Shakespeare)

Mergi la inceput