Mamici noiembrie-decembrie 2007 (8)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ali_bia spune:

quote:
Originally posted by RAMONELLA

Ali nu-ti face probleme,ca daca nu e rosu nu e problema.Scurgerile astea sunt si din cauza ca uterul se mareste si se intand tot felul de ligamente.Sigur doctorul o sa-ti de a si tie Utrogestan.Nu ai de ce sa-ti faci probleme.

poze
vine bebe

Ramonel9+


Nu e rosu, e cum ai zis tu maro-bej, oricum mai linistit un pic, poate daca o sa iau Utrogestan o sa fie totul bine

Alina 6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Anca trece-ma si pe mine pe listuta cu Zilele de nastere - 4 iunie 1978! Saru'mana!
Ali eu zic sa stai linistita ca am auzit ca multe femei au aceste scurgeri maronii. Unele le au zi de zi pana in 3 luni! Dar oricum sa-i spui si dr-ului ca sa-ti dea ceva! Dar sunt sigura ca esti bine!

Fetelor voi v-ati facut Beta HGC-ul si cand??? Cam ce valori ati avut? Cred ca ma duc maine sa-l fac si eu!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ali eu am avut asa un fel de mucus maroniu-bejuluiu timp de o sapt. am folosit Utrogestan si a trecut. akuma se pare ca vor sa apara din nou.....dar mi-a zis dr sa nu ma sperii ca a vazut ca eco, ca mai sunt niste resturi de eliminat!!!

fetelor eu de abia astept sa merg la mare cu burtik!!!! in iunie plecam in Sicilia!!!! de abia astept!!!!!!!!!

care din voi ati mai anuntat la job????? doar eu????


pe mine ma doare un pic burtik!!

Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

9


http://bd.lilypie.com/EvCDp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

BB super ca pleci la mare!!!! Si eu as vrea sa merg dar avem atatea prioritati ca nu cred ca vom pupa concediu anul acesta! Mai ales acum ca vine si bebe... Sa te distrezi si pentru mine iubita!
Pe mine nu ma mai doare nimic! Dar am asa stari de ameteala din cand in cand...




In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loub_erika spune:

eu am facut FIV pe data de 20 feb. si dupa doua sapt.am facut BHCG-ul care l-am avut de 152,va dati seama ce bucuroasa am fost,era confirmarea testului de urina!! va doresc succes!!

7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Bibileana gata esti pe listuta
BB si eu am anuntat azi si nu au fost f incantati dar asta e.

anca 8+

vine bebe....
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

Eu cred ca o sa amin cit de mult momentul, cum abia m-am angajat ....
Nu mi-ati zis daca stiti cit e concediul prenatal?


------------------------
Flory 7+
Is it really true ... ?

Homepage: www.almarl.tk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Biby eu am facut BHCG-ul la 4 saptamani si 5 zile,mi-a iesit 11375,l-am facut la Rombel,dar laboratoarele au valori diferite.

poze
vine bebe

Ramonel9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geany_bc spune:

Azi merg la medicul de familie pentru analize si maine le spun celor de la serviciu.
Nu cred ca se vor supara, caci chiar inainte cu vreo 2 zile inaintea de a face test spunea ceva de genul sa ii fac o surioara fiului meu. Dupa 2 zile am facut test si ... pozitiv.

Geany 6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geany_bc spune:

Fetelor, a fost cineva diagnosticata cu uter retrovers inainte sau dupa sarcina?

Geany 6+

Mergi la inceput