Piticlonti de iulie-august 2004 (217)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vrabiuta spune:

LA MULTI ANI! tuturor de Florii!
astazi prietena mea a nascut un baietel de 3,5 kg sanatos si buflici!

in alta ordine de idei noi suntem in continuare raciti, de data asta toti trei. eu m-am simtit din ce in ce mai rau saptamana trecuta, iar vineri deja mi se umflasera amigdalele de simteam ca ma sufoc si urechea dreapta se infundase si ma durea si ea. am inceput sa iau antibiotic, dar ma simt in continuare rau. sper sa imi revin in cateva zile. ce e bine e ca lia pui a fost mai puternica decat noi toti, si desi tuseste si ea, nu a facut febra si e vesela si plina de energie. azi am vorbit cu pediatra si ii schimb tratamentul sa scapam si de tuse.

cam atat de la noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

la multi ani tuturor celor cu nume de flori!

tzucurei de tzucurei 1, 2, 3,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

dragelor, oricat imi propun sa intru mai des si nici ca reusesc.
so, tot in cautare de case, azi am depus o oferta pt una si am mai vizitat o alta dar am profitat de timpul frumos sa ne plimbarim prin munti. pupi e cam mucos si tuseste, dr i-a prescris antibiotic si mie nu-mi vine sa i-l dau, i-am dat un sirop de la boiron dar nu-i prea place desi e mieros rau. nu se mai imbolnavise de mult, era si timpul. sanatate si celorlalti micuti.
am citit si vizionat poze dar nu-mi mai amintesc nik
sper ca v-ati petrecut frumos azi
o saptamana minunata


philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

a, si pozele :
http://new.photos.yahoo.com/antandreea/album/576460762396081540

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzura spune:

Neata!

Daria, e mai complicat decat credeam. Am primit in sfarsit confirmarea prin mail, dar trebuie sa ridic personal si cu buletinul biletele de la sediul lor din Bucuresti, in maxim 5 zile lucratoare, incepand de ieri. Acum astept sa se faca 9 jumate, sa-si inceapa aia programul, ca sa ii sun si sa vad daca se poate face totusi ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata dragelor
nu am reusit sa citesc decat cateva pagini dar am zis sa dau raportul dupa atatea zile de absenta.
suntem ok, Pat super fericit ca am venit acasa nu s-a dezlipit de mine, si eu la fel, va dati seama. in rest nimic nou.
Gabi imi pare rau ca nu amn ajuns la M&S dar promit ca saptamana asta rezolv problema .
pupici tuturor si o zi frumoasa, revin dupa ce ma pun la curent!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata tuturor !
Mitzu - intreaba i dak vor o imputernicire ca le o fac io Hai ca rezolvam cumva, naiba sa ii duca. Scrie mi sa vedem ce facem, da ?
Sanatate tuturor ! O saptamana frumoasa ! Sunt aici, pe effaiv


Daria & www.webshots.com/user/giulia16" target="_blank">GIULIA_(2004_08_16)
Ekipa albastra: Crystina - Mephala - Khristin - Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Neata, fetele!
Roxi - bine ai revenit! Stai linistita, oricind poti sa ajungi si gasesti e ok!
Dana - roller - o sa vezi ca totul o sa se aseze asa cum e mai bine! O sa citesc mailul cu pensiile si iti dau de veste.

Noi ne-am distrat in weekend - simbata am fost la casa unde s-a turnat ultima placa, cea peste etj 1. De azi in mod normal incep zidarii, pe afara (si inauntra cind va ploua sau va fi mai frig) - tot de azi incep si mansarda si pina la sfirsitul lunii ar trebui sa se apuce de acoperis...Apoi la prinz am iesit in oras pentru ca a fost ziua unei prietene, iar duminica, de Florii l-am sarbatorit pe sot cu tort si alte bunataturi ...

Gabriela si Stefan David (8 Iulie 2004)
Poze nou-noutze cu Stefanutz

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

ok, m-am pus la punct cu noutatile.
Robi multa sanatate mamei tale, sper ca e mai bine cu moralul. si tu la fel! succes mutl la targul de saptamana asta si stai linistita, Matei va fi super ok in deplasare
Gabi felicitari pentru turnatul placii, asta e motiv de sarbatorire si succes la bb2!
Olivia ai gasit ajutor? ce bine imi pare de conversatia de luni...nici nu iti inchipui!. si-mi pare bine ca au si acceptat sa il evalueaze pe Uka in continuare...va fi de mult ajutor! felicitari ptr kg pierdute si tine-o tot asa!
Lia cum se mai simte Andreea? sunteti tot pe HN? sanatate multa!
Ioana voi ati scapat de febra?
Carmencito cum a fost sambata la sala? ai fost?
Dana nu vrei sa fii tu consultantul meu? ca stii ca vreau sa scap de minunea aia!
Mitzu felicitari pentru gasitul biletelor....Daria esti o scumpa ca de obicei!
Ina pupicei! Raducu e un frumos si a crescut o gramada in cateva luni de cand nu l-am mai vazut.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzura spune:

Daria, veste buna!

Mi-a raspuns in sfarsit cineva si mi-au zis ca imi trimit ei biletele prin curier, acasa. Le achit acasa cand le primesc. Deci e rezolvata treaba. Ce ma bucur...azi dimineata am zis ca nu mai e nici o sansa.
Eu iti multumesc mult de tot si daca vreodata ai treaba prin Sibiu, sau ai nevoie de ceva de pe aici, spune-mi si te ajut cu mare placere! Mi-ar placea sa ne intalnim vreodata!

Alice, pupici, tu ce mai faci? parca nu ai aparut inca...Sunteti ok?

Roxi, bine ai revenit! Ti-am simtit lipsa pe aici. Pupe lui Pat!

Gabi, felicitari pentru progresele la constructie. Cred ca sunteti tare incantati. Ne-am luat si noi un teren mic, destul de aproape de casa, din pacate nu se preteaza pentru construit casa de locuit (cum am fi vrut noi), dar merge foarte bine o cabanuta acolo. Speram ca in vara asta sa o facem. Ce e super la terenul asta e ca are o gramada de pomi fructiferi pe el...Tudor e innebunit cand mergem acolo.

Mergi la inceput