Montignac : ce am mancat azi (85)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

sincer nu stiu din ce grupa face parte drojdia, nu cred ca e lipida oricum , mai mult as tinde spre o glucida ... dar oricum merge in paine, deci e voie practic drojdia ..... cred ca dimineata pe stomacul gol ar fi ok, fara sa o combini cu ceva, si dupa papi meniu glucidic, parerea mea ....

nu scriu meniuri ca nu prea sunt monti

ANDANII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanse spune:

quote:
Asa si era sa zic ceva de Oana, e asa de slaba ca era sa si rupa picioarele pe niste scari...pai la cata branza mananca, n are calciu deloc Asa ce draga imi e, sa va mai zic?



Mamica de 2 zuze ANA-MARIA SI ANDREEA
POZICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns latrishia spune:

Ai vazut o si tu?...oricum nu era tocmai un exemplu pt noi, eu pe aia n am vazut o niciodata grasa, dar oricum ar fii e antitalent total, o mironosita pe care n am putut s o sufar niciodata

Lori&Luanna(5.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanse spune:

Da,abea vorbeste...scuze dar e varza saraca

Nuuuuu!!Nu mai fac!

Mamica de 2 zuze ANA-MARIA SI ANDREEA
POZICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabungau spune:

Sanse esti criminala!!!!! Vrei sa-ti spun ceva??? Am calcat iar pe bec!!!!! Dar pe langa bucatica de tort n-am mai mancat si altceva.... Si uite ca am ajuns la 52,2 dupa alte 2 zile....

M-am apropiat foarte mult de greutatea dorita, insa acum as schimbat putin targetul de la 52 la 51 pentru ca stiu ca-n perioada de pasti voi baga cozonacel in mine....

Nu va spun ce-am papat azi pentru ca am calcat iar stramb, deh, imi permit!!!

Va pupicesc cu drag,


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisstinuta spune:

Extraordinar!
Chiar nu se bucura nimeni ca ne-a trimis nenea Monti raspuns ca putem manca paine cu taratze cu lipide?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanse spune:

Eu m-as bucura cel mai mult!Ca sant fomista....Eu personal daca mai pap si paine cred ca ma vedeti in shtreang la stirile PRO TV

crisstinuta ma pune la ingrasat...

Mamica de 2 zuze ANA-MARIA SI ANDREEA
POZICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Ba da, eu ma bucur. Te pup

mamica dulce-puskin-inni-sigrid26

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanse spune:

O pupam si eu...da auzi tu!A mancat tort si a dat jos.Hmmmm!

Mamica de 2 zuze ANA-MARIA SI ANDREEA
POZICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanse spune:

Scuze!Scuze!Nu Cristinuta a mancat tort!Ea doar se bucura de painicaDaca vrei sa ma recompensez,luni i-mi da mie Acusor1 kg de la tine

Tu...Irina,hoata mica!Oricum daca mai scazi ceva pana de Pasti e bine ca stai fara stres.Nu cred ca putem da prea mult jos daca ajungem la greutatea normala,cred ca ne stabilizam greutatea...
Ce n-as da sa ma vad o slabanoaga si sa va rog sa-mi dati si mie o cura de ingrasat...

Mamica de 2 zuze ANA-MARIA SI ANDREEA
POZICI

Mergi la inceput