Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006 (30)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

.. si o faza tare, asa de dimineata, ca sa ne mearga bine.. aici

Deea, mami de Eric (15.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

quote:
Originally posted by a_deju

.. si o faza tare, asa de dimineata, ca sa ne mearga bine.. aici

Deea, mami de Eric (15.12.2006)



f tare, ramane. eu am intrebat de supt ca am impresia ca d ma cam foloseste pe post de suzeta. ca sa adoarma sau...pur si simplu...imi place mie muult cum suna asta cu alaptatul la cerere dar si a cam facut programul varza...si cred ca totusi e mai important sa aiba un program...of, mai experimentam...si-om vedea dupa...



diana si david din 03.12.06

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

am pus si eu poze de la botez si scaldatoare pentru cine vrea sa vada !

desiree si bebe Octavian

pozici puiul meu;

varsta Octavian;
slideshow fulguletz;
Ploaie de stele







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

David Andrei, David Calin , Maia Andreea , Mara, Andre Lucian

Dianocica noi papam tot la doua ore ziua iar seara se culca la 22.30 si prima trezire e la 1.30 si apoi tot din doua in doua ore toata noaptea. Si papam numai laptic fara ceai sau alte sucuri.
Superbe poze Iuly .

Va pupam .


Monica de Maria Cristina (20.12.2006)

Maria Cristina luna 1, luna 2, luna 3

printesa noastra
www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">site fulguleti


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daphna spune:

ce cavaler frumos!!!!!....desiree,sa va traiasca!
azi punem cercelusi,sper sa nu ne stie tot orasul....


georgiana mami de Elisa(15.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

quote:
Originally posted by daphna

ce cavaler frumos!!!!!....desiree,sa va traiasca!
azi punem cercelusi,sper sa nu ne stie tot orasul....


georgiana mami de Elisa(15.12.2006)



ohoooo... bravo!!! sa-i poarte sanatoasa!!! n-o sa va stie, ca am inteles ca nu e deloc dureros cu aparat de-ala special :) abia astept sa vad frumusete de fata cu cercei

apropo de.. cand eram mica si mai primeam si io cercei de pe la rubedenii, mama baga placa "trebuie sa-i poarte mama mai intai, ca sa nu te doara capu'"... bai, si am pus botu' la faza asta atat de mult timp... prin clasa a 8a (deci eram ditamai..) am primit niste cercei super finuti de la un tip din israel cu care era mama pe vremea aia, si m-am dus frumos si i-am dat spre uzare, ca na, nu vroiam sa ma doara capu'... dupa aia, daca mi-a explicat si mie doamna doctor ca nu eram de fapt in niciun pericol, de nervi si draci, mi-am tras 8 gauri intr-o ureche si vreo 4 in cealalta, si m-am umplut de cercei noi, sa recuperez :))

Deea, mami de Eric (15.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

taaari... si tu si mama ta!!

Fetelor, Maya a luat 380 gr intr-o sapt!!! Nu a mai luat niciodata atat de mult! Acum, la 3 luni si jumatate, are 62 cm si 5.750 kg. Are mama fata maaaare!

Pupicei, Ingeras de Maya Maria (16.12.2006)
slideshow Maya
www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">site fulguleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:


David Andrei de Cipi13
David Calin de Ralumat
Maia Andreea de mihaela_p
Mara de bulisor
Andre Lucian de Ancader


a_deju; sa stii k are dreptate mama ta k e mai scurt drumul prin Muntii Macinului...Eu merg aproape lunar acasa, pe acolo(ai mei stau la 14 km de la bac inspre TL) si mai mult de 2,5 ore nu facem niciodata.Si e si un peisaj super, caci treci si prin munti si prin paduri.....si Dunarea......(de... ma laud si eu cu frumusetile locurilor natale..ce sa fac si eu acum?)

daphna: va tin pumnii la pusul cercelusilor..)de-abia astept sa va vedem cu bijuterii la urechi...k de sunteti domnisoare...

desiree: sa fiti sanatosi! ai un cavaler pe cinste !

Madalina +Darius Cristian ( 14.12.2006 )

poze Darius
www.rockyou.com/show_my_gallery.php?instanceid=54197687" target="_blank">Slideshow Darius,

Slideshow botez Darius,

SITE FULGULETI,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daphna spune:

INGERAS ,aveti vreo reteta?....oauhhhhh

georgiana mami de Elisa(15.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns auras_v spune:

tinem pumnii strinsi bine pt Denis care are azi de facut cistografia, pt Alexuta si Mark care fac vaccinul (nu doare, stim pe pielea noastra), pt Elisa - sa ne arati si noua cercelusii...



DAVID de CIPI
DAVID de RALUMAT
MAIA deMIHAELA_P
MARA de BULISOR
ANDRE de ANCADER

ariadna , cris , a_deju
panaa ma bucur pt voi ca puteti face trat acasa , cite zile ii dai augumentin ?...pt urocultura de control tb sa faci o pauza de citeva zile (5-7 ) de la terminarea administrarii antibioticului ,altfel poate sa-ti iasa fals negativa ...oricum va fi negativa dar e mai bine asa pt siguranta ...
iuly , alexanra ce privelisti va bucura ohii zi de zi ...,multumim pt narcisa si pupam Mark
a_deju anuntul ala era lipit la avizierul bocului ?...
bamboleta si PC meu are bolnavior si-mi facea fite dar l-am tratat...bine ca a-ti rezolvat-o cu masina repede si nu a trebuit sa asteptati pre mult
desiree felicitari pt botez si sa fie intr-un ceas bun ...ce gatit era Octavian si cravata avea ,tare i-as fi dat un

AURAANCA-ALEXANDRAsi CRISTINA-IOANA
poze ANCUTA
slide ANCA
virsta ANCA
site fulguleti

Mergi la inceput