Colectia de toamna iarna 2005(129)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Intram si noi sa facem prezenta!

Sanatate mamicilor bolnavioare, ca bebei sper sa nu mai fie. Noki, am reusit sa vad doar pozicile si filmuletele voastre de peste weekend, mortala Sarah cum urca si coboara scarile!

Noi suntem bine, ramanem doar cu problema cu baitza - ne spalam si-acu' in picioare, ca don'soara nu pofteste contactul cu apa, cat o spal e tot un tipat.

O saptamana buna la toata lumea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Am pus POZE DIN PLAZA de ieri ,enjoy!:)

ORLANDO_ANDREAS
(9.12.2005)
si MAMI MADA

Poze martie2007


www.onetruemedia.com/shared?p=1b913bfba91d89dbb55d45&skin_id=7&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">FILMULETZ ..,CA TOT E LA MODA :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Buna seara!!!

Am venit si eu de la servici si...hop pe DC.

MAre veste mare......dupa o gramada de timp mama a reusit sa il puna pe Stefan pe oala si l-a lasat singurel, a stat si a inceput ..."Gaca caca" ; a repetat el de cateva ori si cand se uita mama...era "gata caca" si pipi. A fost foarte incantat Stefan. Sper sa se repete figura.

Noki ce dulce e Sara. fata frumoasa. Eu cu regimul merg inainte dar concursul se termina peste 2 saptamani si atunci vedem cine castiga.

Madau pai Stefan pe limba lui turuie de numa, dar....daca il intreb de animale sau ceva....nici macar nu e atent si nu il intereseaza ce incerc eu sa il invatz.

Felicia...esti intr-o ureche??? Sa raman eu fara cuscra??? Noooo, nu se poate. Asa ca...pune mana si ia medicamente si fa-te bine ca Stefan abia asteapta sa vina in petit.

Lavi ms mult de incurajari. M-am mai linistit si astept cu nerabdare sa inceapa si el sa imi dea atentie cand incerc sa il invat cate ceva!

Gata ca ma duc sa ma joc cu Stefan!!!

Diana mamica de Stefan-Cristian 14.11.2005
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

Va rog sa ne votati www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=23" target="_blank"> aici poza "Parinti Fericiti" Va multumim!!!

Echipa verde ca smaraldul - "Dordia-Nastad-oLo-Liris" - noi vom dobori recordul!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Dordia ,felicitari pentru cacutza la olitza ,la mai multi :))) ,noi mai avem cale lungaaaaa

ORLANDO_ANDREAS
(9.12.2005)
si MAMI MADA

Poze martie2007


www.onetruemedia.com/shared?p=1b913bfba91d89dbb55d45&skin_id=7&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">FILMULETZ ..,CA TOT E LA MODA :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns proadelina spune:

Seara buna!
Felicia - iti doresc multa sanatate! Te inteleg, deoarece abia am scapat si eu de o raceala pacatoasa.
Gandacel, Corap - nastere usoara! (Imi place numele Ana-Stefania!)
CristinaN - ce bine ca ti-ai luat o mica vacanta!
Dayssy - foarte harnic Dragos, ca si Albert!
Noki, Madutza - draguti foc, piticii vostri!
Hilde - subiectul trecut te-am citat!

Adelina si Albert (16.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Gata, am recuperat si eu cu pozele si filmuletele - vazut pe Daria, Dragos si Orlando - toti frumosi foc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

Elise are rosu in gat. Ia Cexyl si inca un siropel ce contine ibuprofen.

Gandacel, mie Stefania imi place foarte mult (al doilea nume al fetei mele este Stefania) iar Ana deriva din Ioana. Si Alexandra imi place.
Ilenutza, daca as fi avut baiat i-as fi pus numele Alexandru.
Aspiratorul, ca si foehnul, ne sunt prieteni.

Cat am fost la Barlad am mai progresat si noi un picut.
- calutul face iiiiaaaa;
- maimuta: u u u
- Adi e Adi, fratele meu;
- neone e nenea;
- Dea este cumnata mea Andreea;
- ma anunta cand face s-au dupa ce a facut kk: pune mana la scutec si striga ccccc.

Cristina & Elise-Stefania
-----------------------------------------------------------
Cu totii traim sub acelasi cer, dar nu avem toti acelasi orizont.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Gandacel, si mie imiplace numele Ana Stefania! (amandoua nume de sfant)
Fruntea sus, o sa fie bine-bine, ai sa vezi ... mai e un pic !
Critina N. brovo pentru progresele "inregistrate" de Elise si SANATATE MUUULTA!!!!

Ile, mie imi plac numele romanesti, tip Vlad, Victor ( ... l-ai ales deja!), Tudor, Matei, Luca, David (chiar, noi nu avem niciun David in grup ?) Radu, Stefan... cam astea!
Meems, si Daria a avut un episod dinasta, scurt ce-i drept de vre-o saptamana, cand plangea si nu faceam baie decat in picioare ; insa a trecut ! Am facut odata baie eu cu ea si a stat numai in bratele mele, lipita de mine, de n-am putut sa o spal decat pe spate! Las' ca trece si la voi!

Cami mami & Daria
Dariuca creste si iar ... creste!
Mami si Dariuca (02.01.2006)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04cfdc1cfe02b5824f0c&skin_id=7" target="_blank">Primul anisor din viata Dariei! (film)


Fii sincer fata de tine insuti si atunci nu vei putea fi fals fata de ceilalti! (Shakespeare)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Gandacel- char ma gandeam la tine azi daca ai ajuns in spital sau nu. Bine ca nu! Si mie-mi place mult Stefania! e mai deosebit!

Ilenutza- votez da la Sebastian si Mihnea si NU hotarat la Raresh.Insa daca io as avea vreun baiat - Doamne fereste! - i-as zice Eric. Stii ca io-s mai internationala la nume...

Cristina_NEgara- bine ai revenit cu Elize cea vorbareatza! La noi magarul face iha-iha, iar calul face de fapt ca si calaretul - adica pocneste asa...a calarie.Si maimutza la noi face i-i-i. Da' noah, amu stii cum e...si animalele astea sunt de nationalitati diferite!

Madutza- io nu pot vedea pozele...

Ma duc si io la forumurile de turism. De ieri mi-a intrat undeva febra calatoriei, asa ca voi profita de ocazie si joi cred ca dau chiar o fuga la targul de turism.

Nopate buna, somnic usor!


Poze cu Sarah si mami
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 si www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4
Varsta Sarah

Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

In seara asta alexia a refuzat laptele nu a vrut sub nici o forma sa bea si nu am fortat-o ca stiam ca va varsa.Maine am facut programare si mergem la doctor, insa nu stiu ce sa ii dau sa pape maine la prima ora?? In seara asta abia de a vrut 2 feliute de cascaval si jumatate de biscuite.

gandacel mie imi pace enorm de mult stefania iar pentru ana mai exista o varianta anastasia..un pupic pentru mamica curajoasa

feli, sanatate maxima .Si nu te lasa doborata ca micuta ta are nevoie de tine fresh

cristina N, sanatate multa micutei elise.

ile suna tare fain :Luca, David, Rares sau Stefan.Calatorie linistita si te asteptam sa revi cu bine acasa.

meems, stiu prin ce treceti, alexia mea timp de 9-10 luni mi-a urlat zilnic la baie ajunsesm sa imi doresc sa nu o mai spal nu mai stiam ce metoda sa aplic.Rianna plinge si dupa ce iese din baita adica pana ii dau lapticul sau numai in timpul ei? o idee ar fi sa ii cumperi un bazin gonflabil(sper ca stii la ce ma refer)il umpli cu animalute de apa si poate asa incepe sa recapte incredere.

noki dar de ce a regurgitat sarah>?Cand mergeti la rezultate pentru unghiuta?

Roxana si Alexia Maria( 21 octombrie 2005 )

- Copiii fac ce vad, apara inocenta copilului tau! -

Mergi la inceput