Mamici de iulie-august 2007 (34)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Karliguta daca ai interdictie rezista eroic (insa cred ca stii ca exista si alte metode de...detensionare) iar daca nu ai interdictie treci maica la treaba ca nu te-ai calugarit.

Lia

Luna 19 sapt+ Cosmin 30 iulie 2001

www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=2623" target="_blank">uite cum cresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liadorian spune:

Chiar asa, Karligutza, mai lasa autoflagelarea! Noi n-avem voie prostioare, si de aia am frustrari si in vis, dar daca voua v-a dat unda verde, go for it! Va fac galerie, ca numa atata mi-a mai ramas!


Lia S21

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liadorian spune:

Luna, sa stii ca ne-a luat Karligutza in serios de nu mai posteaza nimic! (Fetelor, iertati-ma daca-s nesimtita! Mai fac si eu haz de necaz, ca atata sport am voie sa practic!)

Lia S21

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorinaoo1 spune:

Karligutza pai, saracan de mine, sotul nu stie cum sa faca bani si sa-i aduca acasuca, si are un program de ma ia cu lehamite - de dim de la 9 paaaana pe la 19-20. Si staaai si asteapta singurica acasa, cred ca de asta am inceput sa o mai suport si pe soacra-mea Lucreaza si sambata pana pe la vreo 2-3 si uite asa stau eu cu voi sau la tv tota ziulica. O singura data pe sapt pot sa dau si eu cu aspiratorul, sa nu credeti ca ma omor acum cu curatenia Chiar daca nu prea imi convine, mai las asa, ca nu moare nimeni, nu?

Luna tinem pumnii sa fie ce vrei tu

Lia cum te mai simti?

Eu acu mi-am schimbat partea patului, dorm la margine, ca ma inghesuia sotul vai si-amar , da' la noi nu merge actiunea pt ca nu am avut voie pana acum si acum m-am "ofilit" de tot (daca intelegeti ce vreau sa spun) Maai, si azi in zori visam ca faceam si eu ceva cu sotul si cand sa ajungem mai in toiul actiunii... m-am trezit Va dati seama de nivelul de frustrare - am ajuns sa visez ca ma prostesc cu... sotul

Lavinia-nasica de moflea
burticaLorina Maria 24+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorinaoo1 spune:

Luna norocoaso Facem ceva atmosfera pt Luna, fetelor?

Lavinia-nasica de moflea
burticaLorina Maria 24+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorinaoo1 spune:

Apropo de ajutorul sotului, acusica vine sotiorul acasa si face el mancarea, deci pot spune ca ma ajuta si el cu ceva, ca si-asa, de oboseala adoarme pe la 9 seara

Aaa, si am reusit si eu sa-mi pun poze noi la burtica

Lavinia-nasica de moflea
burticaLorina Maria 24+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madabout2003 spune:

Luna iti dai seama ca n-a vazut nimic de arsura si la cat de deees calca el are toate sansels sa o vada pe la anu pe vremea asta..

Fetelor si eu am visat frumos dar nu .... nu am timp de vise d-astea realitatea ma omoara !! Am visat ca am nascut si aveam o suuupeer fetita blonda carliontata cu ochi albastri!!! Avea cam 2 ani si se facea ca eu eram din nou insarcinata....ceea ce poate fi veridic dupa planurile noastre!!! Moare barbati_miu ca numai eu am vise d-aste si el nu! Inainte sa facem ecografia cand am aflat ce este am visasem deja ca e o fetita si o vedeam pe ecranul ecograful cum se intorcea cu dansa la noi !!! Acum nu stiu daca o sa mai tin minte copiluta pe care am visat_o aseara cand o avea fi_mea 2 ani cert e ca nu semana cu un copil pe care il cunosc...Eu sunt convisa ca asa o sa arate!!!


MADA 17+, cu

Poze de vacanta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

Luna1, probabil este normal sa visez asa ceva. Ca si tine si eu in vis sunt tare activa, in realitate insa nu fac nimic. Placenta mea este asa de joasa si nu vreau sa risc nimic.
Intr-o dimineata visam eu frumos iar cand m-a pupat sotul ca mergea la munca, i-am zis sa nu ma trezeasca ca visez asa de frumos.
liadorian mai asteapta draga mea. Lasa ca o sa visezi si fapte si apoi chiar inainte sa te simti foarte bine o sa te trezesti .
Suntem deja la jumatatea drumului. Felicitari mamicilor! pentru fiecare.

What we have once enjoyed we can never lose... all that we love deeply becomes a part of us" - Helen Keller
Cristina mama ingerasului Paul

Va rog aprindeti o lumanare in amintirea bebelusului meu Paul

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=b2d4d0366fd97a7fe09e3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet

22+ poze cu fetita si cu mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

fetelor eu nici nu am stat sa intreb doctorul. Am intrebat moasa si la echo daca am interdictie la ceva, mi s-a spus sa duc o viata normala si eu ii ascult ca nu vreau sa se supere pe mine.

Si inca am mai rarit-o insa sincer nici eu nu am chef daca ma gandesc insa dupa ce ma urnesc...

Imi pare rau pt fetele care au interdictie.

Lia ai dreptate karligutza a fugit repede la treaba sa nu ramana in urma!

Mada frumoase vise ai! Sa-ti fie printesa exact asa cum o doresti.

Luna 19 sapt+ Cosmin 30 iulie 2001

www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=2623" target="_blank">uite cum cresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

madabout2003 m-am uitat la pozele voastre si am vazut ca amandoi aveti ochii albastrii. Ar fi suspect daca fetita ar avea ochii negri


What we have once enjoyed we can never lose... all that we love deeply becomes a part of us" - Helen Keller
Cristina mama ingerasului Paul

Va rog aprindeti o lumanare in amintirea bebelusului meu Paul

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=b2d4d0366fd97a7fe09e3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet

22+ poze cu fetita si cu mine

Mergi la inceput